Aury Ochrony

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika DarkShark, 19 lutego 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Dlaczego bez pytania kogokolwiek wprowadzacie zmiany na niekorzyść graczy ?
    - Nie zdobędziesz Aury Ochrony za codzienne logowanie, jeśli masz 5 niestabilnych lub 1 stabilną aurę (zamiast 8 i 2 poprzednio)

    nie dosyć automat na automacie i wszystko przez dział płatności to jeszcze odbieracie ostatnie rzeczy, szkoda czasu na to coś to jest żenujące co chwile się zawiesza, restarty, zwiech i masa błędów i nie raczycie się za to zabrać, np od ilu lat boty na rozpadlinie są w pozycji innej niż rzeczywiście ....
     
    Ostatnie edytowanie: 19 lutego 2024
  2. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Też strasznie zirytowała mnie informacja w patchday... Wchodzę rzadko ostatnio,ale co próbowałem wieczorem/w nocy coś pograć,to server niedostępny. Teraz jeszcze aurę ochrony zabieracie,gdzie gracz musi mieć wycyrklowane ile użyć i jakiej,żeby zdążyły się naładować,,trzeba ewentualne eventy uwzględnić w rachunkach,ich długość,opłacalność,ilość misji tak,aby udało się je zrobić (tak,niektórych misji eventowych nie chce się po prostu robić,bo zajmuje to za dużo czasu). Po co w ogóle wysyłacie te ankiety zadowolenia z gry i co chcielibyśmy zmienić,pomysły itd,skoro i tak robicie co chcecie.... Kolega wyżej wspomniał o botach na rozpadlinie,niektóre rzeczywiście się lagują tak,że nie sposób ich zestrzelić,pomimo iż stoją blisko,ruszysz statkiem to lecą jak na dywanie Alladyna w Twoją stronę z dalsza niż były wcześniej. Pomijam fakt,że do niektórych używasz krew Inyi ,wydaje Ci się ,że strzelasz,bo przecież bot w zasięgu powinien być,a okazuje się,że nie był i ,,wszystko to jak krew w piach", ,,taaaa krew od razu" -pozostaje wspomnieć cytaty z Dnia świra ,bo to tu pasuje jak nic innego. Jedno naprawią,to inne zepsują. Tłumaczyć i pisać,że misji jak najmniej,żeby każdy zrobił i zajął się eventem,to nie dociera. Sezon to już nie mówię nawet.
     
  3. Axiv

    Axiv Aktywny autor

    To jest gra piracka, jeśli ktoś chce tylko i wyłącznie bić boty na ochronce to niech zmieni serwer na PvE i tam gra. Kiedyś jedyna ochronka to była ta do 5 lvl bodajże i każdy był zadowolony, nikt nie narzekał, że jest topiony. Każdego dnia dostajesz godzinną i uważam, że to wystarczająco żeby móc sobie zrobić misje dzienne. Zresztą nikt nikomu nic nie odbiera, jeżeli będziesz wykorzystywał aury na bieżąco to finalnie nie odczujesz żadnej zmiany.
     
    .$^HoruS^$. lubi to.
  4. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Nikt botów nie chce non stop klepać, nie porównuj co kiedyś było bo widać nie masz zielonego pojęcia, wszystko było za walutę gry a nie przez dział płatności tak jak teraz i nie był takich dysproporcji w dziale płatności wszystko, a poza trenerzy 3 najemnicy 2......
    takie pisanie bzdur że godzina wystarcz na misje widać kto to pisze, nawet na atlantyde nie starczy, a eventy nikt nie chce walczyć nie mając żadnych szans z pakieciarzami i z automatami.
    Zakładali konta na pve i co mają teraz łączą serwery amerykańskie i ciągłe restarty nie oddając niczego i jeszcze zabierają, niech se sami grają skoro tak robią
     
  5. .$^HoruS^$.

    .$^HoruS^$. Okazjonalny autor

    Dark Shark Ty piszesz glupoty, fakt, teraz wiecej jest za walute pln ale kiedys zeby nazbierac komplet amrat 55f czy 60f rok musiales latac w niewidce i zbierac bony na podwajaczu, teraz 3-4 mies i masz komplet bastionow na 4 lvl bez inwestowania. Kiedys bylo inaczej i teraz ale kiedys bylo duzo trudniej pomimoo ze wszystko bylo za perły.
     
  6. •☆•SILENCIO•☆•

    •☆•SILENCIO•☆• Okazjonalny autor

    ochronek powinni dodac a nie odjac... zenad
     
    janrobak lubi to.
  7. LORDI.59

    LORDI.59 Forumowy żółtodziób

    Co było nie wróci . Każdy ma inne oczekiwania logując się do gry. SF nie wyeliminuje nie uczciwych graczy bo tam też są dobrzy
    programiści i sprawia im przyjemność robienie na złość innym. SF nie stworzy funduszu socjalnego dla wiecznie nie zadowolonych. Każda gra, zabawa wymaga kasy od uczestników. Za darmo można pograć w planszówki z Rodziną lub czytać książki. Bo w TV też kicha.
     
    .$^HoruS^$. lubi to.
  8. LORDI.59

    LORDI.59 Forumowy żółtodziób

    A że nie podobają mi się niektóre wprowadzone nowości i zmiany to inna sprawa. Nie biorę udziału w ankietach bo znam tylko Polski. Producent nie tłumaczy bo i tak zrobi co chce i jak mu pasuje . Wiadomo KASA.
     
  9. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Dobrego automat masz że ponad 640 armat zbierasz w 3-4 miesiące tym bardziej że eventy nie są ciągle.
    I ciekawe czy latasz z tymi bastionami 4 i trenerami 3 i najemnikami 2
    Kiedyś perły miałeś z pergaminów, admirałów i za kasę nie tylko z błyskotek więc bajek nie wypisuj.
    Tak kiedyś było trudniej dla takich pseudo graczy bo musieli grać, a nie przelew i płacz że nie mają graczy do topienia bo na ochronkach siedzą za długo i muszą mieć armaty 10x lepsze bo nie dają rady żenada
    Ile kiedyś dzieci kilkuletnich w to grało naprawdę było ciężko
     
  10. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum


    Na amerykanskim PvE jako bractwo mielismy 6 wysp przed fuzja.
    Po fuzji w rozpisce bractwa figuruje rekompensata za 3 wyspy.

    Wyglada na to ze w BP to liczyc do 3 tylko umieja
     
  11. .$^HoruS^$.

    .$^HoruS^$. Okazjonalny autor

    Nie uzywam automatu bo nie mam presji na ta gre, gram w pracy bo mi szybciej czas leci, w domu sporadycznie - szkoda mi czasu :)
    Najemnik 3 poziom wystaczy, trenerzy też. 600 armat- jaki to problem w 4 miesiace ? Ale nic dziwnego, wrocilem do gry po 5 latach.. miałem na konce 21lvl, w poł roku zrobilem 53 lvl i praktycznie fula wszystkiego..( bastiony na 4,5,6, władce na 3) wydałem może max 200 zł. Najlepsze jest to, że widze tu graczy którzy od 15 lat graja i nic sie nie zminiło. Od 15 lat jak byli kajakami tak są, chodzi o głowe do rozwijania konta a nie slepe bicie botów aby bić i nie wiedziec po co. Ale jak to mówia. Z g bata nie urkęcisz. Pozdrawiam.
     
  12. .$^HoruS^$.

    .$^HoruS^$. Okazjonalny autor

    Patryk czy tam Dominik.. przecież Ty zawsze latałes topiłes wszyskich a teraz o ochronce piszesz :p
     
  13. **pawel**

    **pawel** Mistrz forum

    I co teraz z tych bastionów poz 4 jak one się nie nadają do niczego innego jak do bicia botów. Sam mam coś koło jak dobrze pamiętam 250 bastionów poz 5 i reszta władc poz 2, 3 i 4 + troche gromów łącznie chyba 70 (mam blisko 600 armat) i większość graczy mnie topi na luzie. Żeby zaistnieć na tej grze to trzeba mieć minimum 650 armat samych władc poz 4/5 lub połowę tej ilości gromów i salwę co 1,5s. Niestety, ale prawda jest taka że bez co miesięcznego inwestowania w tą grę to konta nie utrzymasz na wysokim poziomie i jedyne co pozostaje nie inwestującym to bicie botów na eventach stąd dla nie których jest tak bardzo ważna ta ochronka :). Jednak mimo wszystko uważam, że kiedyś było łatwiej bo zrobienie 105 armat nie było mega wyzwaniem (750k pereł) i nawet z połową tej ilości armat już można było coś powalczyć z większością graczy, a teraz to co jest? Tłumaczenie, że łatwiej jest 500 czy 600 armat bastionów poz 4 zdobyć jak te armaty w tych czasach to są tyle samo warte jak 15 funtowe kiedyś takie małe porównanie ;)
     
    DarkShark lubi to.
  14. .$^HoruS^$.

    .$^HoruS^$. Okazjonalny autor

    Jak ktos chce znalezc problem to znajdzie go wszedzie :D Wszyscy wiecznie narzekaja a dalej grają :)
    Ten kto chce potopic to potopi nawet samymi bastionami :)
    A ta ochronka o ktora taki placz to bez przesady.. 1 godzina ochronki dziennie na 24 mozliwosci grania.. no bez przesady ze ta ochornka pozwala zrobic jakis duzy profit na tej grze :)
    Idziesz do kibelka i połowa ochronki znika.. wiecznie wszyscy narzekaja na tą gra a dalej graja :D Przeciez kazdy ma mozliwosc nie grania skoro mu sie tu nie podoba :D
     
  15. **pawel**

    **pawel** Mistrz forum

    No czy tak bastionami samymi potopisz to nie wiem nie byłbym tego taki pewien, a wiem to po sobie ewentualnie jakieś kajaki :p. Co do ochronki to mi to bez rożnicy czy ona będzie maks na 5 dni czy 8 bo bardzo rzadko w niej pływam, a włączam ją tylko wtedy gdy na prawdę pilnie jakiegoś hp admirała potrzebuje albo potworki do sezonu bije i ta godzina mi starcza :). Odkąd weszły te ochronki to tą na 3h może 2 razy urzyłem i raz przypadkowo włączyłem bo pływanie w ochronce tyle czasu to dla mnie za długo, ale to tylko moje zdanie oczywiście :D
     
  16. W-11

    W-11 Czeladnik forum

    właczysz ochronke na 1h za 15min komunikat o restarcie który trwa 15min i w sumie 45min korzystasz :mad::mad::mad:
     
  17. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Najemnik 2 jest w sklepie a nie 3 za walutę gry to jest -30 armat mniej, jeszcze jak się dowali trenerów 3 ze skrzynek i ten śmieszny zestaw armat to ho ho chyba kajaki uciekają, ma po kilka sztuk władcy 6 i gromy 1 to jest przepaść i przy takiej mieszance od przeważającej licznie bastionów 5 władcy 2,3 i 640 armatach kamieniach 34 widzę ile mogę powalczyć z osobą co na pakietach lecą ledwie trochę PV udaje się zbić więc o czym tu mowa z g i bicia botów się bata nie ukręci jak wszystko jest w płatnych pakietach nawet w eventy, a jeszcze bp coraz więcej zabiera komu przeszkadzało 8,2 ochronki. Jak tak dalej porobią to bedą wszystko w jeden zlepek łaczyć
     
    Ostatnie edytowanie: 24 lutego 2024
  18. •☆•SILENCIO•☆•

    •☆•SILENCIO•☆• Okazjonalny autor

    Patryk :D masz racje ale chce zeby gracze nowi zostali w grze a nie odchodzili :p bo kogo pozniej bede topil :D
     
  19. .$^HoruS^$.

    .$^HoruS^$. Okazjonalny autor

    Sprawdz na 24/1 czy napewno najemnik 2 jest za walute gry :) Admirał na 31/1 co 5 min sie pojawia z ktorego leci najemnik z aborda 2x 3 poz.. Ludzie ile można płakać, zakoncz gre jak Ci nic nie pasuje i po sprawie :)
     
  20. -siwy-

    -siwy- Okazjonalny autor

    czytam sobie te wasze wypociny o tych ochronkach i śmiać mi się chce :p jak to było kiedyś a jak teraz tylko jak to ktoś już napisał nie ma co porównywać :) bo kiedyś z 2-3 znajomymi w grupie dało się obronić a teraz zapomnij :/ podpłyń np mając niski lvl z gównianą salwą do bota urodzinowego i go bij bez tarczy i oczywiście nikt nie wie z twojego bractwa czy znajomych że to ty zobaczymy czy coś zdziałasz :) więc te 2 3 godzinne czy 8 1 godzinnych tarcz to było wiele dla nowych nic nie mających jeszcze graczy

    piszesz że w ciągu 4-6 miechów tyle zebrałeś grając tylko w pracy :) to gratki pracy i jasne że bez automatu na pewno wieże w to co tu piszesz :)