Automaty

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika Jackaljacka, 2 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    Moja myśl to robienie ewentów z botami które zamiast nazw mają cztery czy pięć cyfr każdy oczywiście inną nie dało by się ustawić automata na danego bota bo teraz wygrać coś w rankingu jest nie realne.
     
  2. -Johny_Bravo-

    -Johny_Bravo- Mieszkaniec forum

    Chyba nie wiesz jak działają automaty one biją po ID danego NPC i możesz tam nieważne co wpisać to one sobie bez problemu poradzą i jeden i drugi najbardziej znane podać nazwy nie mogę bo ten wredny PP mi usuwa :p
    Automaty powinny dostać bana na miesiąc + zabrać im 50% wszystkiego z konta to by zabolało i by nie używali :D 50% dosłownie wszystkiego kulek, armat, PD, PE wszystko nie ma litości :D Ale ta gra już wiele lat tak funkcjonuje musisz też używać lub się z tym pogodzić ;)
    Chyba, że BP by zrobiło jakieś generowane nazwy i ID NPC to może by było trudniej jakby ciągle inna nazwa NPC była itp. ale im to nie przeszkadza wiele lat to i teraz nie będzie :D
     
    Jackaljacka lubi to.
  3. będzieplum

    będzieplum Aktywny autor

    Racja
    A po drugie jedni graja nie chodzac do pracy i nie kupuja za pln bo niby skąd kase wziasc jak nie pracują inni puszczaja automat ida do pracy i kupuja tych BP woli bardziej bo ludzie z tej firmy utrzymywani sa z tego co gracz odpali
     
    KrYs1916 lubi to.
  4. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    no nie wiem ale wk...... mnę że prosty gracz nigdy się nie dorobi bo z automatem nie wygra!!!! ja pracuję i gram tylko kiedy mam czas
     
  5. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    Mialem się wypowiedzieć. Ale pozwolę Sobie podpiąć się do tej odpowiedzi :)
     
    Jackaljacka lubi to.
  6. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    myślałem że wystarczy zmienna ich nazwy:(
     
  7. ƊƎƱƓƕɉ

    ƊƎƱƓƕɉ Forumowy żółtodziób

    Pomyślcie jak ponad połowa serwera jak nie więcej używa czegoś tam i kupują oni jeszcze pakiety to jak by ich pobanowali pernamentnie itp to gra pada oni nie maja zysku zmiejszaja serwery ,,, to nie pierwsza i nie ostatnia taka gra dlatego ze sa platnosci dzieki nim oni zyja
     
  8. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    masz rację ja też pracuję ale bez automata musiałbym odpalać 300% więcej kasy BP żeby mieć to samo co oni!!!!
     
  9. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    a co gorsze takie automaty nazywają cię kajakiem!
     
  10. -Johny_Bravo-

    -Johny_Bravo- Mieszkaniec forum

    Właśnie po to ludzie używają automatów bo chodzą też do pracy i nie mają też tyle czasu na grę a szkoda aby konto stało skoro może zarabiać w tym czasie no niestety ale ta gra wiele lat już tak wygląda tutaj trzeba i inwestować i używać automata albo bardzo dużo grać a nikt nie ma tyle czasu.
     
    Jackaljacka lubi to.
  11. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    ale przy okazji zabierają nam uczciwym graczom zdobycie nawet najmniejszej nagrody
     
  12. -Johny_Bravo-

    -Johny_Bravo- Mieszkaniec forum

    No nie masz szansy na rankingi itp bo to automaty wszystko zabierają bo z tym nie wygrasz dali ten przychód bo kiedyś to wiele kont 24/7 latało a teraz chociaż na chwilę muszą wyłączać żeby tam minus zszedł.
     
  13. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Dlatego wielu nie gra w to coś i tak jaśnie BP więcej traci na dopuszczeniu takiego cyrku, to co na mapach pływa to jest parodia a nie gra rankingi sezony żenada
     
  14. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    gnąc watek tych automatów liga też odpada bo gość ma na dzień dzisiejszy nabite 1.156.599.177 punktów gra przez sen!
     
  15. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    a żeby nie było jeden automat chyba czyta czasami forum bo wyszedł z automata i strasznie mnie ściga:) chyba ma focha na mnie:)
     
  16. Slahu07

    Slahu07 Czeladnik forum

    na jakim ty serwerze grasz, że tak płaczesz o wszystko? cały czas widze twoje posty z jakimiś problemami albo nieprzemyślanymi propozycjami??
     
  17. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    a ty? grałem jak nie było takich jak ty i automatów gra przynosiła relaks teraz już tego nie ma!
     
  18. Slahu07

    Slahu07 Czeladnik forum

    Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka kolego, grać to ty pewnie nigdy w tą grę nie grałeś tylko jak widać kaleczysz i widząc twoje podejście do tej gry jeszcze długo będziesz kaleczyć :) Przestań płakać i zainwestuj coś skoro piszesz ze pracujesz, a nie wylewasz swoje smutki cały czas na forum.
     
  19. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Nie ma to jak wypowiedzi pracowników BP, niektórzy grają od początków tej gry i pamiętają jak gra wyglądała a nie teraz wszystko przez dział płatności masa czasowych rzeczy a reszta się nie liczy błędny nie naprawiane, wprowadzanie kar czasowych bo sobie BP od lat nie radzi z ogromną ilością latających automatów bijących rankingi żałosne jest podejście BP karanie uczciwie grających i nagradzanie automatów bo kto normalny dzisiaj wygrywa rankingi wybijając ogromne ilości
     
  20. -Johny_Bravo-

    -Johny_Bravo- Mieszkaniec forum

    BP nie traci w wręcz przeciwnie oni przez to, że automaty są legalne zarabiają kupe siana bo ludzie pakują masę kasy i puszczają automaty tak to wygląda ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.