Automaty

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika Jackaljacka, 2 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Nie traci fajny żart, mase graczy zrezygnowało przy takich automatach i ogromnych dysproporcjach gra w to mija się z celem, kiedys potrafili fundować olbrzymie nagrody na jacpot i wszystko można było kupić za walutę gry a teraz co sobie można kupic nic wszystko w dziale płatności a zwykły gracz nie ma najmniejszych szans jest jedynie kajakiem do topienia średnia przyjemność nie mieć najmniejszych szans
     
  2. będzieplum

    będzieplum Aktywny autor

    Masa graczy odeszlo tylko ze to byli tacy co nie kupowali wiec zadna strata skoro nie bylo zysku w pienadzach z nich masz teraz event i 500 armat do wykupienia za pajace piernikowe to jest przeciez do zdobycia na mapie + kry i skrzynki wszystko co w dziale jest na mapie tylko ze w innych ilosciach wiadomo nie przescigniesz kogos kto placi realna kasa ale to tylko gra oderwanie sie od rzeczywistosci dla relaksu a to ze dla niektórych gra jest calym zycie to ci juz nic nie poradze
     
  3. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Jak by odeszli tylko ci co nie płacili to by jacpota nie usuneli i ciągle nie płakali że gra musi się z czegoś utrzymywać i by wszystkiego nie dawali przez dział płatności no i gra działała by płynnie a nie non stop problemy ze wszystkim.
    Wielkie rzeczy do zdobycia zguby i siewce 0 normalnie szok i co tymi 0 ma się rywalizować z 5 i nowymi armatami a reszta rzeczy nawet wytycznych nie można zdobyć rozumie że innymi np wzmocnieniami statku to już 4 event zbiera się części i uzbierać nie można. Gracz od czasu do czasu robiący przelew miał szanse dzisiaj nie ma żadnych i nic dziwnego że odchodzą skoro premkami ostrzami można sobie bo nic to nie daje i dodatkowo automaty 24h zenada nie gra takiego dna jeszcze nie było
     
    Ostatnie edytowanie: 5 grudnia 2020
  4. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Zbędne posty wykraczające poza temat zostały usunięte.
     
  5. będzieplum

    będzieplum Aktywny autor

    A mi sie podoba gra i bede gral nie patrzac na innych tych co inwestuja, na automatach graja jak i na tych co placza ze wszystko za pln trzeba kupowac gram bo lubie inni mnie nie interesuja czat off i moga sobie pisac nie obchodzi mnie to ani troche
     
    Jackaljacka, CM_Monstera oraz BA_PP187 lubią to.
  6. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    szkoda że nie gramy na tym samym serwerze! ja gram bo lubię
     
  7. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Temat nieaktywny. Zamykam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.