automaty

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika pirat2020000, 6 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. pirat2020000

    pirat2020000 Forumowy żółtodziób

    witam dlaczego nie są banowane konta ktore pływają na automatach DO SUPPORTU BYLO ZGŁASZANE NIE RAZ i proszę nie usuwać
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 marca 2021
  2. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    Zapytaj sruporta...:)
     
  3. »†SHARK†«™

    »†SHARK†«™ Młodszy ekspert

    proszę o usunięcie oczerniającego postu , podejrzenia wysyłamy do supportu , ja również mam wiele typów , pozdrawiam zc
     
  4. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    sam umieszczasz nicki graczy
     
  5. czepentor

    czepentor Forumowy żółtodziób

    To nie jest oczerniający post, tylko fakty, fakty które są udokumentowane i zgłaszane do suportu, w/w boty (bo nie można nazwać graczem bota który bez pomocy żywej osoby gra przez 24h/dobę) to najczęściej widoczne automaty na mapach morza seafight, mimo że próbują się ukryć pod przykrywką agresywnego bota, to nadal są boty i bardzo prosto można to udowodnić.
    Podejrzewam że dni osób używających automatów w tej grze są już policzone, teraz jak wiadomo dział techniczny ma ważniejsze problemy m.in. z wdrożeniem Unity, a na pozostałe problemy przyjdzie czas później, zresztą już otrzymałem pewne informacje które bardzo mnie ucieszyły, i napawają optymizmem.
     
  6. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Zgłoszenia należy kierować do pomocy technicznej.

    Temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.