Pomoc techniczna Ban na 14 dni , biały ekran

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez użytkownika 997, 9 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 997

    997 Forumowy żółtodziób

    witam nie mogę się zalogować na konto wpisuje wszystko i biały ekran i nic
     
  2. Minotaur[EvO]

    Minotaur[EvO] Forumowy żółtodziób

    Mam to samo :) ostrożnie z instalowaniem klienta gry
    ( a dokładniej z logowaniem za pomocą klienta gry ;] )
     
  3. *s*a*t*a*n*

    *s*a*t*a*n* Forumowy żółtodziób

    jeśli macie wpisane w linku =externalHome&blck=0 to znaczy, że macie bana, najlepiej jak skontaktujecie sie z supportem.
     
    Ostatnie edytowanie: 9 lipca 2020
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Tak jak kolega wyżej napisał. Osoby które nie mogą się zalogować mają zablokowane konto na 14 dni.
     
  5. Wakacje2020

    Wakacje2020 Czeladnik forum

    Ja mam inne pytanie do przedstawicieli firmy BP na tym forum,: znam gracza, który przed falą blokad zakupił pakiet o nazwie ,, Prześwitująca szkatuła ". Kupno pakietu odblokowuje nagrodę korsarza, jednak wiemy, że za 14 dni jej nie będzie. Dodam również, iż wiemy dobrze, że odblokowany sklep korsarza jest dostępny w określonych ramach czasowych. Czy w takim przypadku gracz (klient) został oszukany czy wprowadzony w błąd? (dla mnie to obojętne czy sam był oszustem, jak dla mnie to perma mógł dostać, więc tego typu argumenty będę zmuszony ignorować). Proszę się odnieść do pytania. Również prosiłbym o przedstawienie nie OPINII a metodykę wykorzystywaną do rozwiązywania tego typu problemów.

    Liczę na szybką odpowiedz, ponieważ może się ona okazać niezbędna w korespondencji z ,,górą".
    Liczę również na merytoryczną odpowiedz.

    Pozdrawiam i mam nadzieję, że kilka osób odpocznie w tym czasie od gry :)
     
  6. -Johny_Bravo-

    -Johny_Bravo- Mieszkaniec forum

    To na tej grze bany są? :D 14 dni czasami losowo komuś dadzą żeby nie było :p Albo za mało inwestujecie i za to BP was kara :D
     
  7. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Chodzi o to, ze gracz zakupil pakiet odblokowujacy nagrode korsarza i otrzymal blokade na 14 dni tak? I ze wzgledu na blokade nie moze wykupic itemow zawartych w korsarzu?
     
  8. Y.N.W.A

    Y.N.W.A Czeladnik forum

    No to ja ci już teraz mogę odpowiedzieć, bo kiedyś miałem podobną sytuację tyle że ban był na okres miesiąca. Gracz kupił pakiet i zgodnie z jego opisem przedmioty z gry trafiły na jego konto. Niemniej ban wynika z naruszenia regulaminu gry i w tej sytuacji jego naruszenie ma pierwszeństwo. Kupiłeś np. rabat na 30 dni, a dostałeś bana..To jest twój problem, ponieważ ten pakiet formalnie jest przypisany do twojego konta. Ale ban jest banem, czyli koniec końców gdzie byś nie napisał kasy za pakiet ci nie oddadzą, bana również nie skrócą. Niestety...Ja też dostałem bana, a miałem w planie kupić pakiet za 229zł. Suport mnie z tego chorego pomysłu skutecznie wyleczył za co serdecznie dziękuję, bo gdybym wydał 229zł na jakąś głupią grę to znaczy że ze mną jest jeszcze gorzej niż z tą grą. Pozdrawiam serdecznie :)

    Edit. BA margaritas - jemu chodzi o to, że w opisie zakupionego pakietu jest napisane że w chwili jego zakupu otrzymuje dostęp do zablokowanego rynku korsarza. Więc kiedy już kupił ten pakiet i dostał bana (bo umówmy się kolega, kolega kolegi, dziewczyny brata kolega itd...wszyscy wiemy o kogo chodzi), wówczas został wprowadzony w błąd bo przez bana koniec końców nie uzyskał dostępu do tego rynku, a po odblokowaniu konta zostanie już zamknięty i zakupiony pakiet nie zostanie w 100% wykorzystany przez gracza. Czyli można powiedzieć, że BP go wydymał na hajs ;)

    A tak swoją drogą to troszkę niefajnie robicie, że gracze nie mogą wejść od 14.00 na konta i do tej pory wielu z nich nie ma świadomości co się stało. Na mailu nie ma żadnej wiadomości, a na konto nie idzie się zalogować. Wiem, że zaraz wyjedziesz mi z tekstem, że gracze sami niefajnie się zachowali bo dopuścili się jakiś tam oszustw w grze. Ale z drugiej strony każdy gracz coś tam płaci na tą grę i wydaje mi się że ma prawo do informacji z pierwszej ręki, a nie jakiś miksów sriksów typu "wejdź na discord suportu BP i napisz to się dowiesz", ewentualnie po jutrze wyślemy ci maila z informacją. Wymagacie od graczy żeby byli uczciwi, ale sami nie do końca działacie w myśl tego słowa.
     
    Ostatnie edytowanie: 9 lipca 2020
    Wakacje2020 i BA_PP187 lubią to.
  9. Wakacje2020

    Wakacje2020 Czeladnik forum

    BA_margarites gracz zawarł umowę kupna usługi z firmą BP, uregulowal należności firmy BP za wykonanie usługi, jednak firma zobowiązujca się do wykonania usługi wykonała ją w sposób niekompletny. Ba_margarites problemem jest slusznie jak zauwazylas/es blednie przetlumaczona lub w sposob dezinformujacy wykonana oferta dla klienta. Dodam również, iż osoba, o której mowa jest obywatelem Polski, to odnośnie postu wyżej napisanego przez (YNWA).
     
  10. Volcat

    Volcat Forumowy żółtodziób

    Ludzie zrozumcie, że seafight chce zakończyć działalność, ale nie może ot tak tego zrobić, ponieważ gracze za dużo kasy w to wsadzili i skończyłoby się to pozwem zbiorowym, dlatego niby poprawiają tą grę, ale zawsze jest gorzej niż lepiej... Seafight chce, żeby to gracze sami skończyli grę, bo boją się ODSZKODOWAŃ.
    Takie jest moje zdanie POZDRAWIAM
     
  11. Y.N.W.A

    Y.N.W.A Czeladnik forum

    Tylko widzisz (przepraszam że się wtrącam nieproszony w dyskusję, ale robię to ponieważ pragnę pomóc), problem nie polega na tym że BP nie zrealizował umowy którą z nim zawarłeś. Problem polega na tym, że tworząc konto na serwerze BP dobrowolnie akceptowałeś regulamin w którym zobowiązujesz się do przestrzegania pewnych zasad. W tej sytuacji wina leży nie po stronie BP, a twojej ponieważ umowa została złamana przez ciebie. Natomiast BP zrealizował usługę w taki czy inny sposób. Ja np. miałem swego czasu taki problem, że zrobiłem spore zakupy na konto inne niż docelowe i starałem się o zwrot pieniędzy lub transfer zakupionych pakietów na inne konto. Zgodnie z europejskim prawem klient może odstąpić od umowy kupna w ciągu 14 dni. Tylko co z tego skoro jak się okazuje ja sam przy zakupie pakietu akceptuję umowę w której zrzekam się prawa odstąpienia od umowy. Niestety ale tutaj trzeba przyznać że BP doskonale wie co robi w kwestii regulaminów i umów i było wielu takich którzy próbowali z tym wojować, ale nie wiem czy komukolwiek się udało wygrać.

    Gdybyś miał kurę która niezależnie od tego czy dasz jej jeść będzie ci znosiła 12 złotych jajek każdego dnia... To czy wówczas zarżnąłbyś taką kurę? Chyba nie wiesz jakie zyski przynosi ta gra skoro masz kilkadziesiąt tysięcy graczy i każdy z nich inwestuje średnio w jednym miesiącu min. 50$. Wy prawdopodobnie gracie na polskim serwerze więc chyba nie macie świadomości ile niektórzy gracze z Europy Zachodniej i obu Ameryk potrafią pakować w tą grę i to nie w jakiś złotówkach, a dolarach. U nas kiedyś było tak, że ludzie zmieniali walutę na węgierską żeby tylko dało się coś kupić 1/3 taniej, natomiast tam ludzie mają wywalone czy coś kosztuje 100$ czy 300.
    To prędzej powiedziałbym, że te bany są ukierunkowane na graczy słabiej wydających na których wymusza się tworzenie lub kupowania nowych kont do inwestowania po raz kolejny tych samych środków finansowych.
     
    Ostatnie edytowanie: 9 lipca 2020
    BA_PP187, będzieplum oraz Wakacje2020 lubią to.
  12. Wakacje2020

    Wakacje2020 Czeladnik forum

    YNWA bardzo doceniam Twój wkład oraz zaangażowanie w poruszony temat. Uważam, że bardzo szczegółowo opisujesz problem, jednak z mojej perspektywy w prowadzeniu dokumentacji niezbędne są odpowiedzi Moderacji. Rozumiem również, iż aktualnie mamy późną godzinę, wiec nie wymagam szybkich odpowiedzi. Chciałbym, żeby przedstawiciel firmy BP odpowiedział na moje 2 posty.

    Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za wkład YNWA
     
  13. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Nic dodać, nic ująć ;)
    A w sprawach płatności nikt na forum Tobie nie pomoże - należy zgłosić się do pomocy technicznej.

    Swojego prywatnego zdania lepiej tu nie wypowiem.



    Jakby kolega nie mial bana na konto to mógłby korzystac, a że korzystał z czegos innego to blokada jest tego konsekwencja. I teraz strasznie pokrzywdzeni? :eek: No i to, co sam napisałeś: zakupiony pakiet trafił na konto gracza..
    No niefajnie, ze nie otrzymalismy informacji wczesniej, bo jesli jej nie mamy to jak poinformowac graczy? :p Niemniej jednak przekazemy uwage Twoja w odpowiednie miejsce.
    Co do mej osoby - dzialam w sposob uczciwy i tego oczekuje od innych.

    P.S
    Tak na dobranoc muszę to napisać: całkiem ogarniętym chłopakiem się wydajesz. :D
     
  14. Y.N.W.A

    Y.N.W.A Czeladnik forum

    Aa dziękuję uprzejmie;) Lata doświadczeń z tą grą chyba w jakiś sposób zaprocentowały. Gdyby nie bogata kartoteka to może dziś byłbym w waszej ekipie. Chociaż pewnie i stamtąd szybko by mnie wynieśli, ale przynajmniej byłoby trochę humoru :D

    Przepraszam za ten złośliwy ton, ale jestem dziś mocno wkurzony. I to nie za sprawą prawdopodobnego bana, a tej niepewności i szukania informacji. Straciłem sporo czasu. Nawet moi obcojęzyczni koledzy z południowoamerykańskiego bractwa nie wiedzieli o co mi chodzi, ponieważ na całą aktywną część bractwa okazuje się że tylko ja jeden dostałem bana. A nawet nie wiem na ile, bo to nie pierwszy i prawdopodobnie nie ostatni raz :D Pozdrawiam serdecznie ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 9 lipca 2020
  15. Wakacje2020

    Wakacje2020 Czeladnik forum

    BA_margarites trudno odnieść się do Twoich słów skoro one odnoszą się do słów Y.N.W.A. Wiem, że samodzielna odpowiedz wymaga więcej wysiłku, jednak w przyszłości prosiłbym o nie posiłkowanie się cytowaniem wypowiedzi nieoficjalnego przedstawiciela firmy BP ( nie ujmując zaangażowania użytkownika YNWA w rozwiązanie problemu).

    Odnosząc się do odpowiedzi ze strony BA_margarites.

    BA_margarites: ‘’A w sprawach płatności nikt na forum Tobie nie pomoże - należy zgłosić się do pomocy technicznej.’’

    Płatność przebiegła pomyślnie. W konkretnym przypadku opisanym przeze mnie około 9 postów wyżej, sprawa nie dotyczy kupna np. rabatu i zablokowania konta, tak jak zostało to opisane w poście YNWA, co zostało skomentowane w następujący sposób:

    BA_margarites: ‘’Nic dodać, nic ująć ;) ‘’

    Sprawa jest faktycznie podobna do powyższego przypadku, ale jest inna. Sprawa dotyczy zrealizowania zakupu, który jednocześnie jest gwarantem MOŻLIWOŚCI kupna różnych przedmiotów w odblokowanym sklepie. W przypadku opisywanego problemu gracza zrealizowana była tylko pierwsza część umowy, jednak druga część umowy została ‘’pominięta’’. Być może problem, który opisuje może być uznany za nieistotny, jednak zgodnie z obowiązującym regulaminem:

    ‘’ Przy zakupie funkcji Premium Użytkownik otrzymuje pełne ustawowe i umowne prawa ‘’
    (punkt regulaminu 10.1)

    Wakacje2020: ‘’Również prosiłbym o przedstawienie nie OPINII a metodykę wykorzystywaną do rozwiązywania tego typu problemów.’’
    BA_margarites: ‘’Swojego prywatnego zdania lepiej tu nie wypowiem’’

    Dziękuję za zachowanie swojej opinii dla siebie

    Jeżeli jednak niewypowiedzenie swojego zdania jest pewnego rodzaju aluzją do mojej wypowiedzi:

    Wakacje2020: ‘’ jednak z mojej perspektywy w prowadzeniu dokumentacji niezbędne są odpowiedzi Moderacji ‘’

    To również pragnę zacytować regulamin:
    ‘’Użytkownik musi zawsze w sposób wymowny dokumentować, a szczególnie zgłaszać w formie pisemnej, protokołując wyświetlone informacje o błędach, ewentualne wady występujące w Grach, Usługach lub innych świadczeniach oferowanych przez Bigpoint.’’
    (punkt regulaminu 10.1)

    Odnosząc się już do ostatniej wypowiedzi BA_margarites

    BA_margarites: ‘’Jakby kolega nie mial bana na konto to mógłby korzystac, a że korzystał z czegos innego to blokada jest tego konsekwencja. I teraz strasznie pokrzywdzeni? :eek: No i to, co sam napisałeś: zakupiony pakiet trafił na konto gracza..’’

    Po pierwsze cytat ‘’ zakupiony pakiet trafił na konto gracza..’’ odnosi się do wypowiedzi YNWA, a przypominam, że to nie ten użytkownik prosił o pomoc o odpowiedz od oficjalnego przedstawiciela BP.

    Konto znajomego nie jest jego własnością zgodnie z regulaminem, dlatego czy jest zablokowane czy nie jest jedynie wolą firmy BP.

    ‘’Bigpoint zastrzega sobie prawo do przerwania funkcjonowania Gier i/lub Usług w każdej chwili bez podania przyczyn.’’
    (punkt regulaminu 1.2.15)

    Jednak zawarta umowa między znajomym a firmą BP jest połączeniem należności środków pieniężnych wobec firmy BP i zobowiązań w formie ‘’pełnego’’ (10.1) wykonania usługi.

    ‘’ Przy zakupie funkcji Premium Użytkownik otrzymuje pełne ustawowe i umowne prawa ‘’
    (punkt regulaminu 10.1)

    Pozwolę sobie zacytować już ostatni cytat związany z powyższa sprawą

    ‘’Bigpoint ponosi odpowiedzialność za doradztwo tylko wtedy, jeżeli zadane pytanie dotyczyło treści oferty. ‘’
    (punkt regulaminu 11.7)

    Proszę oficjalnego przedstawiciela firmy BP o odniesienie się do powyższej wypowiedzi oraz prosiłbym o odnoszenie się również w oparciu o obowiązujący nas regulamin. Przypominam również, iż regulamin nie zwalnia z niewykonanej w sposób pełny usługi.




    Na koniec dla wytrwałych zostawiam kilka wolnych w interpretacji cytatów dla Was:
    ’Bigpoint zastrzega sobie prawo do przerwania funkcjonowania Gier i/lub Usług w każdej chwili bez podania przyczyn.’’
    ’Podstawowym obowiązkiem Użytkownika jest wnoszenie stosownych opłat, o ile nie korzysta on z bezpłatnych wersji podstawowych Gier lub Usług (patrz punkt 7).’’
    ‘’Użytkownik nie jest uprawniony do sprzedaży ani przekazywania w jakikolwiek inny sposób osobom trzecim swojego kompletnego Konta ani żadnego pojedynczego przedmiotu z gry, funkcji Premium lub funkcji Gry. Postanowienie to nie obowiązuje w związku ze sprzedażą czy przekazywaniem Konta w ramach ofert, które służą temu celowi i jako takie są przez Bigpoint oferowane.’’
     
  16. Yawgmoth

    Yawgmoth Okazjonalny autor

    A co jest ten problem? O to że ktoś zapłacił za coś czego nie dostał a właściwie nie dostał w całości.
    No to jeśli ktoś zakupił gwoździe a w promocji z nimi miał gwarantowany dostęp do magazynu na tyłach sklepu w którym właściciel sklepu oferował towary egzotyczne po korzystnych cenach i po otrzymaniu gwoździ w drodze do tego magazynku Właściciel sklepu dokonał obywatelskiego zatrzymania tego klienta w związku z podejrzeniem o popełnienie przez niego przestępstwa (może kradzieży? a może czegoś gorszego?) to powstaje pytanie czy zasadne są Twoje słowa
    Założenie ignorowania tego typu argumentów jest raczej niewłaściwym podejściem ponieważ tylko argumentacja związana z dokonaniem przez gracza oszustwa co skutkowało banem w grze może być obroną dla BP jeśli chodzi o uniemożliwienie zrealizowania promocyjnej części zakupu. Inną sprawą jest kwestia udowodnienia winy temu graczu/graczowi przez BP a także ewentualna rekompensata w przypadku uznania niewinności gracza.

    A tak wogóle to według mnie gry nie zabije BP, zabijają gracze którzy "grają całymi rodzinami" nawet pies gra :) aby tylko być na topie.
     
    SCM_Spacja lubi to.
  17. 997

    997 Forumowy żółtodziób

    witam założyłem ten watek bo nie wiedziałem co się dzieje loguje się a tu biały ekran myślę znowu jakaś aktualizacja mhmmm taaa tylko ja nie mogłem się zalogować z bractwa ale jak napisałem do bp dostałem wiadomość ze mam bana na 14 dni za co ??? za nielegalne oprogramowanie zgadza się nie zaprzeczam należało mi się
    Tylko nie to mnie wkurza wyłożyłem kasę jak reszta graczy na pakiet zęby otworzyć nagrodę korsarza i co teraz ?? mam bana i nic nie mam kupić tez nie mogę jestem w plecy parę stówek hmm ale co kogo to obchodzi pójdą zaraz hejty na forum było nie używać nielegalnego oprogramowania ale bez tego na tej grze miał bym nic większość na tym lata żeby mieć jakieś szanse!! aaaa o lidze czy rankingu nic nie powiem bo normalny gracz który gra uczciwie nie ma szans sorrryy ma szanse jeżeli jest na mamusi i tatusia garnuszku i może przeznaczyć większość swojego czasu na ta grę
    Aaa jeszcze coś teraz mam pytanie do mod i ba całej reszty z forum ? do czego słyszy nasze forum ?? bo zawsze wszystko jest wstawione po fakcie albo nie ma nic jak ostanio o freedomach hahahah ale dobra najbardziej nie ma zdanej informacji czemu większość graczy ma biały ekran ? (BAN jak by ktoś nie wiedział ) zero informacji nic na forum aa nawet nie można zmienić serwera jak kiedyś to było ale po co o to pisać bo nasz forum jest bo jest niech tak będzie albo ja sie myle i nasi super ba i mod nie dostają informacji z góry może ktoś najwyższy by się na ten temat wypowiedział bo założę się bo nie wiem tego ani ja ani reszta gracz po to jest forum żeby nas informować!!!!

    nie wiem gdzie to wkleic teraz ale dostałem odp na emil (ze nie ma możliwość grac na innym serwerze) a na forum informacji nie ma) wiec jako ja gracz informuje was BA MOD itp ze nie nie można grac na innym serwerze jak ma się teraz bana proszę napiszcie główna informacje o tym praktycznie nikt o tym nie wie jak nie napisze do bp większość graczy nadal nie wie czemu ma biały ekran.
     
  18. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Jak dostaniemy oficjalna informacje od BP to wtedy i tylko wtedy pojawi się informacja na forum.
     
  19. jankos

    jankos Aktywny autor

    997.
    Jeśli szukasz rozgrzeszenia to do konfesjonału .
    Powinni Ci perma dać jak też innym .
     
  20. Emp59

    Emp59 Okazjonalny autor

    Trzeba było grać uczciwie. Oszustwo to oszustwo i nie ma żadnego morlanego wytłumaczenia na takie postępowanie. Gdyby nie tacy ludzie jak Ty ta gra była by normalna, tak , tak jesteś jedną z wielu osób, która psuje rozgrywkę i to tłumaczenie bo inni... ile Ty masz lat? To tak jak bym poszedł kraść i tłumaczył się, że przecież inni kradną i mają, to ja też chcę mieć tak jak oni. Oszust to oszust. Jak dla mnie, banio pernamentnny powinnien być a nie śmieszne 14 dni... nie pozdrawiam.
     
    jankos, SCM_Spacja oraz BA_PP187 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.