Pomoc techniczna Ban na 14 dni , biały ekran

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez użytkownika 997, 9 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. PaulPogromcaSmoka

    PaulPogromcaSmoka Forumowy żółtodziób

    .. ty i uczciwość to są dwie różne galaktyki. Mielibyście przynajmniej odrobinę rozumu i dając komuś bana informując go za co ten ban i na jaki okres. Banujecie nawet konta, które nigdy nie widziały bota, więc brawo za wasz intelekt.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 lipca 2020
  2. Y.N.W.A

    Y.N.W.A Czeladnik forum

    Ile lat grasz w tą grę? Bo po twojej ideowej gadce można się zastanawiać czy ty w ogóle masz świadomość jak ta gra funkcjonuje już od dobrych 10 lat i jaki jest jej mechanizm. Ja gram w tą grę praktycznie od początku...2008 rok, do teraz z niewielkimi przerwami i powiem jedno. Ta gra swoją mechaniką i ciągłymi aktualizacjami promuje i wręcz sama nakłania coraz to nowych graczy do korzystania z oszustw. Kiedy dawniej miałeś np. 500.000 pereł to byłeś gość i już mogłeś sobie szaleć po mapach. Teraz żeby zrobić konto liczące się w stawce które nie będzie tylko pośmiewiskiem na czacie, musisz nie tylko wydać sporą sumkę na pakiety ale również zainwestować w program. I z doświadczenia wiem, że właśnie tacy ludzi którzy najgłośniej krzyczą "Oszust...Permy dla takich bez żadnej litości...itd." najczęściej sami śmigają po kilkanaście godzin dziennie na wspomagaczach. I powiem więcej (bo przecież każdy jeden tak gada, ale znałem nawet członków ekipy którzy dostawali bany właśnie za programy), popatrzcie kto jest na Topie w rankingach, kto rządzi w lidze, kto dostaje pierwsze miejsca w rankingach eventowych? No właśnie...Umówmy się, jak ktoś gra w tą grę ponad 10 lat to mogę sobie dać uwalić rękę że choć raz miał do czynienia z programami lub bugami w grze na swoją korzyść. Więc proszę nie gadać głupot tylko dlatego, że np. "Mój kolega z bractwa dostał bana za program, a mi się akurat udało bo skrypt mnie nie zlokalizował...I w sumie dobrze mu tak, a ja sobie dalej pośmigam bo trzeba wszystkie kawałki puzli zdobyć do 14 lipca". Jeśli tak bardzo zależy wam wszystkim na sprawiedliwości to niech zbanują WSZYSTKICH KORZYSTAJĄCYCH, a nie tylko jakiś ułamek tych którzy korzystali akurat z najtańszych i najpopularniejszych wersji bota.

    Tak jak już wcześniej mówiłem, mnie ten ban nie złości czy smuci bo ja mam w tej grze niewiele do stracenia. Inwestowałem jedynie niewielkie nakłady pieniężne i swój czas. Straciłem już wcześniej jedno konto i też nie mam z tym problemu, bo dzięki temu założyłem konto na innym zagranicznym serwerze i poduczyłem się trochę języków obcych. NAJBARDZIEJ irytuje mnie to, że minęły już 24 godziny a wielu graczy dalej nie ma żadnej informacji. Skoro centrala BP tak postępuje z klientami którzy utrzymują ich za pieniądze z wybujałych pakietów, to po co ten cały cyrk z przesyłaniem na maila ankiet dot. opinii o jakości usług świadczonych przez ekipę? Jak jest ban to w tym samym momencie powinna być informacja na ile i za co, a nie że ja np. muszę sam pisać i szukać kogoś kompetentnego kto udzieli mi sprawdzonej informacji. Wyobrażacie sobie sprawę sądową z waszym udziałem w której za chwile ma zapaść ważna dla waszego interesu decyzja i jesteście pobudzeni emocjonalnie, a nagle sąd stwierdza że w sumie to wyrok poznacie dopiero za tydzień...Bo tak, po prostu dla jaj żeby było śmiesznie :D ...I myślę, że głównie o to ja i inni gracze mamy żal do BP. Bo samego bana osobiście traktuje w kategoriach zabawowych :)

    Pozdrawiam serdecznie Panie i Panowie...Mam nadzieję że w jakiś sposób przybliżyłem punkt widzenia ze strony ukaranych graczy ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 10 lipca 2020
    997 lubi to.
  3. jankos

    jankos Aktywny autor

    Panu poecie już dziękujemy , może zacznij szlifować bardziej język obcy w piśmie i zacznij przybliżać swój punkt widzenia na forum serwera na którym grasz. Zero tolerancji dla BOTO-GRACZY.!!!!
     
    adax75 i janrobak lubią to.
  4. Y.N.W.A

    Y.N.W.A Czeladnik forum

    Gościu, przecież wszyscy doskonale wiedzą jak jest. Tak jak pisałem grałem w tą grę niemal od początku polskiego serwera. Prowadziłem przez 3,5 roku jedno z największych bractw na PL1. Parafrazując słowa z pewnej polskiej komedii "Mamę oszukasz...Tatę oszukasz...Ale życia nie oszukasz...". Będziesz się teraz ... z tymi głośnymi frazesami rodem z partyjnej telewizji publicznej, ale to jest do czasu aż za jakieś 6-7 miesięcy nie przyjdzie kolej na ciebie. I jestem ciekawy jak wtedy będzie wyglądała twoja mina kiedy nie będziesz w stanie się zalogować na grę i poleci sto tysięcy ticketów do Suportu "dlaczego? po co? na ile? i dla czego za niewinność?". Zobaczysz ;) Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 lipca 2020
  5. jankos

    jankos Aktywny autor

    To , że grasz w tą grę od początku i czym się zajmowałeś , a nawet kim byłeś ( z mocnym akcentem KIM byłeś) to mnie to w ogóle nie obchodzi . W tą grę akurat gram od pażdziernika 2008 r i dobrze wiem co się dzieje . Osobiście moje konto nie używało jakichkolwiek wspomagaczy. i tu akurat nie muszę się oszukiwać . Ci którzy chcą niech śmigają , tylko niech potem nie płaczą na forach , że dostali bana , bo on chciał tylko spróbować .
    Każdego gracza , którego spotkam jadącego na programie w jakimś tam stopniu spowalniam w osiągnięciu przez niego zakładanego planu :) czy, to przez topienie czy jeszcze lepiej poprzez zbicie wszystkich botów eventowych na mapie do poziomu poniżej połowy , a gościu potem lata przez 2 h od bandy do bandy za niczym, itp. I uwierz mi mam z tego radochę.
     
    janrobak lubi to.
  6. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Na razie tylko ostrzegam
     
  7. 997

    997 Forumowy żółtodziób

    hahahahah odezwał się gracz który gra według regulaminu bo w to nie uwierzę :D święty się znalazł
     
  8. 997

    997 Forumowy żółtodziób

    kolejny święty gracz :DD sporo was tutaj wiesz co ?? nie uwierzę w to po pierwsze gram od 2008 roku tyle było błędów na pewno skorzystałeś wiec nie ściemniaj :D bo tym monecie dla mnie nie masz głosu a ogólnie mówiąc mało wiesz o tej grze skąd każdy wiedział jakie są błędy itp :D
     
  9. 997

    997 Forumowy żółtodziób

    rozumiem ale ogólnie waszych informacji jest stanowczo za mało jako ekipa BA MOD nie możecie napisać wyżej ze nam się to nie podoba zrobić coś z tym ??? to będzie dla nas wszystkich albo jesteście jak nasz polski rząd wziasc kasę i mieć to gdzieś aby miesięczna wypłata się zgadzała tylko :D
     
    ڜFØĈŽКΛھ lubi to.
  10. jankos

    jankos Aktywny autor

    To, czy wierzysz czy nie , to po mnie spływa . Nie staraj się tu nam wybielić . Ty, a może stałeś się obiektem jakiejś nagonki ,a może żal ci cztery litery ściska dlaczego ty a inni nie.
     
  11. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Wszystko jest zgłaszane i wstawianie zgodnie z zasadami i o odpowoednim czasie. To że komuś się bany nie podobają nikogo nie interesuje. Każdy gracz jest odpowiedzialny za swoje postępowanie.
     
    997 i CM_Aqua lubią to.
  12. 997

    997 Forumowy żółtodziób

    Masz racje w 100% mam powód zeby skończyć ta śmiesza grę grac w końcu.
    Ja od was oczekuje jak było to kiedys jest polskie forum możemy mieć swoje oficjalne posty a nie tylko wtedy gdy bp wyśle do was ?
    Bo nadal jest brak info ze zostały zbanowane konta z jakiego powodu i czemu jest biały ekran zero wyjaśnień

    hahah mam to gdzieś w końcu przestane grac ta śmieszna grę tylko mam beke z takich gosci jak ty co to nie oni ja jestem swiety nie wiem co to jest program nie uzywałem hahahahah tak ? oszkasz bp oszukasz nas siebie nie oszkuasz powodzenia


    jankos
    Święty się znalazł kolejny święta jeszcze daleko ?? :D dobra jak tak mówisz ze zawdzięczasz sobie wszystko to PS. powiedz kolegom żeby na twoje konto się nie logowali :D każdy gra na swoim nie można mieć multikont czy do pomocy :D wiec skończ człowieku skończ
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 lipca 2020
  13. jankos

    jankos Aktywny autor

    Ja w tej grze nie mam kolegów to po pierwsze .
    A po drugie , trzecie , i setne nikt nie gra na moim koncie oprócz mnie .
    Widziałeś mnie kiedyś chociaż na "morzu" bo chyba nie , więc raczej twoje wyniosłe insynuacje są wyssane z palca . Myślę , że nie kiedyś ale już powinieneś zakończyć swoją karierę na "morzu" jak i na tym forum.
    Pozdrawiam Cię i do niezobaczenia w grze .
     
  14. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Nigdy nie było takiego czegoś jak " polskie oficjalne posty ". Oficjalne informacje przychodzą tylko z BP.

    proszę staraj się używać opcji " edytuj " aby nie tworzyć spamu w temacie.
     
  15. Wakacje2020

    Wakacje2020 Czeladnik forum

    O godzinie 01:29 ( 10/07/2020) zamieściłem post, jednak Moderacja do tej chwili nie odniosła się ani w nawiązaniu do regulaminu ani do mojego pytania.

    Przypominam główną prośbę do moderacji, jednak w celu zapoznania się z całą treścią zapraszam do mojego postu
    ( post znajduje się na pierwszej karcie wątku)

    ‘’Proszę oficjalnego przedstawiciela firmy BP o odniesienie się do powyższej wypowiedzi oraz prosiłbym o odnoszenie się również w oparciu o obowiązujący nas regulamin. Przypominam również, iż regulamin nie zwalnia z niewykonanej w sposób pełny usługi. ‘’

    Czekam cierpliwie na odpowiedz i mam nadzieję, że uzyskam ją od osoby odpowiedzialnej, a nie od użytkowników gry.

    Z góry dziękuję za odpowiedz

    Pozdrawiam
     
  16. Hulio

    Hulio Forumowy żółtodziób

    A że się tak dopytam Doman, Iska, Rafałek i reszta automatów co kasę ładują grają czy tez dostali bany? Czy wybrańców nie dotyczy ta przerwa w grze?
     
  17. Y.N.W.A

    Y.N.W.A Czeladnik forum

    Nie chcę robić za czyjegoś adwokata, ale napisała ci co ma masz zrobić. Na tym forum nie znajdziesz osób decyzyjnych, ponieważ wszelkie ustalenia i sprawy dotyczące płatności podejmowane są w siedzibie BP. Osoby z którymi tutaj piszesz t.j Board Admini, Ticket Admini i Team Leaderzy są tylko oficjalnymi przekaźnikami danych w stylu np. prowincjonalnego proboszcza który odczytuje listy i oficjalne decyzje z kurii biskupiej. Wyślij wiadomość do supportu i tyle: https://www.bigpoint.net/support/

    Szkoda czasu na pisanie po forach skoro już na samym wstępie przedstawicielka ekipy wyraźnie napisała ci że nikt tutaj w tej sytuacji ci nie pomoże.

     
  18. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    Oooo widzę kolejna fala banów jest :), lecę po popcorn :), to się dzieje :) będzie co czytać :)
    Niestety na razie nie mogę aktywnie uczestniczyć na mapie morza, to przynajmniej poczytam sobie ciekawe historie na forum, napiszcie coś więcej ile tych banów rozdano :))) "niesłusznie" graczom czy to permy :) czy tylko czasowe :(
     
  19. Wakacje2020

    Wakacje2020 Czeladnik forum

    Y.N.W.A przykro mi lecz z treści mojego pytania wynika jasno:

    ''Czekam cierpliwie na odpowiedz i mam nadzieję, że uzyskam ją od osoby odpowiedzialnej, a nie od użytkowników gry.''

    Jeżeli jednak należysz do Moderatorów to proszę zaloguj się na swoje konto Moderatora i napisz dokładnie to samo, gdyż jak wskazuje regulamin ( punkt regulaminu 10.1) zobowiązany jestem do dokumentowania, a jak wiadomo Twoje słowa drogi użytkowniku Y.N.W.A nie są obarczone identyczną odpowiedzialnością jak słowa Moderacji.

    ‘’Użytkownik musi zawsze w sposób wymowny dokumentować, a szczególnie zgłaszać w formie pisemnej, protokołując wyświetlone informacje o błędach, ewentualne wady występujące w Grach, Usługach lub innych świadczeniach oferowanych przez Bigpoint.’’
    (punkt regulaminu 10.1)

    Podsumowując, w dalszym ciągu zwracam się z uprzejmą prośbą do Moderacji o odpowiedz na moje pytanie, które znajdą Państwo w poście z dnia: 10/07/2020 o 18:09.

    Z góry dziękuję za odpowiedz

    Pozdrawiam
     
  20. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight


    Odpowiedź została udzielona już wielokrotnie. To że ktoś dostał bana jest tylko i wyłącznie jego wina i nikt się nie będzie tym przejmował.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.