Pomoc techniczna Ban na 14 dni , biały ekran

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez użytkownika 997, 9 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Y.N.W.A

    Y.N.W.A Czeladnik forum

    Myślę, że bardziej pasowałby ci nick -Pirat_Janusz-[B9T] :D A tak na poważnie...Tak, został puszczony wczoraj w godzinach 12-15 jakiś tam skrypt który wyraźnie wskazał grono nieuczciwych graczy korzystających z nielegalnego oprogramowania. Osobiście uważam, że ci gracze są hańbą SF i powinni się wstydzić za to że mieli czelność oszukać tak dobroduszną i uczciwą firmę jaką jest BP. Tyle że ja sam znajduje się w tymże gronie :DDD Jest mi strasznie wstyd za swoje nieuczciwe zachowanie i chyba nawet będę miał problem ze spojrzeniem sobie w twarz przed lustrem :D Dostaliśmy w większości bana na 14 dni. Ktoś zapyta dlaczego to nie jest perm tak jak to było kilka lat temu. A no dlatego, że należy dalej doić kasę i skórować jelenie na różnego rodzaju pakiety w mikropłatnościach skoro nadarza się taka okazja. Także pozostaje mi podziękować BP za to że całkowicie bezinteresownie przydzielili nam graczom najniższy wymiar kary :D Dziwi mnie tylko pewien fakt... Otóż robiłem rozeznanie w swoim bractwie ile osób dostało bana na konto. Okazuje się, że ponad 70% osób z mojego bractwa korzysta z programów nawet w tym momencie, a bana dostałem tylko ja :D A co do dyskusji która się tutaj zaciekle toczy... Ludzie poinwestowali grubą walutę po 200, 300zł na pakiety które odblokowują im przedmiotu z gry na rynku premium. I teraz mają lipe, bo przelewy poszły, bany zostały przyznane, a po ich upłynięciu rynku premium już nie będzie. Dochodzi do tego dość niefajna sytuacja w której gracze nie mogą się zalogować na konta, a dopiero po 24 godzinach oficjalnie dowiadują się że mają bana i na jaki okres. To by było chyba na tyle, choć może o czymś zapomniałem :)
     
    Ostatnie edytowanie: 10 lipca 2020
  2. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    Y.N.W.A to sobie zmień na taki nick, osobiste wycieczki zostaw dla siebie.
    Gram w tą grę dłużej od Ciebie pierwsze konto jeszcze w roku 2006 na globalu, a na PL1 od lipca 2008, przeżyłem już wiele takich fal banów, i wiele płaczu na forum, z powodu niewinności, osobiście wielokrotnie zgłaszałem i będę zgłaszał każdego kogo będę miał okazję spotkać na programach czy innym syfie i się tego nie wstydzę, i zawsze radość rozpiera moje serce jak widzę niewinnie zbanowanych żalących się na forum.
    I nie żal mi takich osób które świadomie latają na programach robią co chcą a później płacz bo nie mogą mieć dostępu do nagrody korsarza, i bardzo dobrze tak ma być, kara ma być natychmiastowa i dotkliwa. Grasz łamiąc regulamin musisz spodziewać się konsekwencji w każdej chwili, powiadomienie o banie moim zdaniem nie jest tu priorytetem i 48 - 72 h to czas jaki powinni was trzymać w niepewności.

    PS.
    Powinni jeszcze zbanowanym cofnąć z kont przedmioty zdobyte na programach , to była by prawdziwa kara.
     
    Ostatnie edytowanie: 10 lipca 2020
    -kapitan-blood- i jankos lubią to.
  3. Y.N.W.A

    Y.N.W.A Czeladnik forum

    To ciekawe. A powiedz mi drogi przyjacielu kiedy ostatni raz grałeś w tą grę. Bo z tego co pamiętam pisałeś że już nie jesteś aktywnym użytkownikiem?
     
  4. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    Gram cały czas, czasami mam przerwy zazwyczaj 3-6 miesięczne wiadomo praca na kontrakcie, więc tak to już jest, abym mógł doposażyć się w grze muszę zarobić :)
    Kończy mi się kontrakt więc trzeba zapoznać się z ostatnimi nowościami i wiadomościami :) aby być na bieżąco
     
    Ostatnie edytowanie: 10 lipca 2020
  5. Y.N.W.A

    Y.N.W.A Czeladnik forum

    To jeśli grasz po dzień dzisiejszy, musisz widzieć co się dzieje i na pewno masz jakieś konkluzje względem gry sprzed 10 lat. Rozumiem twoje ideały kryształowego gracza który zawsze w pierwszej kolejności działa w myśl regulaminu gry. Rozumiem też, że tobie jak i innym graczom którzy brzydzą się oszustwem mogą przeszkadzać gracze którzy korzystają z pójścia na skróty. Tyle że to mechanizm tej gry popycha graczy (w szczególności tych słabszych, którzy dopiero się rozwijają) do niedozwolonych środków. Tu idzie zaobserwować pewien efekt domino i trzeba się zastanowić przede wszystkim dlaczego taki gracz który gra od początku na czysto przechodzi nagle na program. Przecież gdyby gra była wyrównana i promowałaby wszystkich graczy tak samo niezależnie od portfela jak to miało miejsce do bodaj roku 2014, ludzie nie mieliby podstaw do sięgania po cokolwiek. Zobacz nawet jaka motywacja musi takim graczem targać skoro woli zaryzykować utratą konta i nie boi się ewentualnych konsekwencji. Do tego wszystkiego dochodzi brak konsekwencji w działaniu ze strony firmy. Bo co z tego, że 1/10 użytkowników botów dostała karę skoro cała pozostała rzesza graczy uniknęła jej i teraz wielu z nich się mądruje na czatach, ts-ach i forach. Jeszcze 5 lat temu straciłem konto na polskim serwerze za to samo za co dziś gracz dostaje max 14 dni bana. Więc reasumując z kim jest problem? Z graczem który próbuje się dostosować do trudnych warunków gry, czy z samą grą? Gdyby gra przypominała grę, a nie jedynie sklep internetowy, wówczas podejście graczy byłoby również diametralnie inne. Natomiast jeśli jest jak mówisz że od samego początku gry jesteś czysty i nie korzystałeś z bugów, glitchów czy programów, wówczas pozostaje mi jedynie pogratulować ci uczciwego i solidarnego podejścia w stosunku do innych graczy. Takie niezłomne postawy należy dzisiaj rozpowszechniać :)

    To co powiedziałeś, że ludzie płaczą że dostali bany za niewinność...Ja nie widziałem tutaj takich komentarzy. Oczywiście często w takich sytuacjach ludziom udzielają się emocje i nie ma co się dziwić. Natomiast graczom takim jak ja po prostu chodzi o to, że jeśli ktoś bawi się w sprawiedliwego Salomona to niech to działa w obie strony i niech odpowiedzą za to wszyscy niezależnie od tego czy ktoś wydaje na grę 100zł w miesiącu czy 1000zł. Ci którzy uniknęli banów dalej latają na botach nawet w tej chwili. I gwarantuję że ze względu na dalszą mnogość programistów którzy nie otrzymali bana, ukarani gracze po powrocie do gry dalej będą robić to co robili. Bo to jest ich szansa na grę w bardziej wyrównanych warunkach i jakiś sposób na konkurowanie ze znacznie bardziej rozwiniętymi graczami. Kiedyś teoretycznie słabszy gracz mógł rozjechać silniejszego na zasięg. Teraz nawet nie jest w stanie zbić takiemu koksowi PV.

    Co do samego bana.. Tak, ban jest słuszny, zgadzam się z tym. I tak jak już mówiłem nie widziałbym w tym problemu gdyby tego bana dostali wszyscy użytkownicy, a nie jedynie 10-15% spośród setek tysięcy.
     
    Ostatnie edytowanie: 10 lipca 2020
  6. Wakacje2020

    Wakacje2020 Czeladnik forum

    BA_PP187: ‘’Odpowiedź została udzielona już wielokrotnie. To że ktoś dostał bana jest tylko i wyłącznie jego wina i nikt się nie będzie tym przejmował.’’

    Odpowiedz nie została udzielona chociaż jednokrotnie przez osoby odpowiedzialne, oto dowód na kłamstwo celowe/niecelowe skierowane w moją stronę lub przejaw niekompetencji:

    Pierwsza odpowiedz od BA_margarites
    BA_margarites : ‘’Chodzi o to, ze gracz zakupil pakiet odblokowujacy nagrode korsarza i otrzymal blokade na 14 dni tak? I ze wzgledu na blokade nie moze wykupic itemow zawartych w korsarzu?’’

    To nie jest odpowiedz. To jest pytanie

    Druga odpowiedz od BA_margarites
    BA_margarites : ‘’Nic dodać, nic ująć ;) ‘’

    To odpowiedz na przykład dotyczący ‘’ rabat na 30 dni ‘’, który został napisany przez użytkownika YNWA. Przykład ten nie opisuje mojego problemu.

    Trzecia odpowiedz od BA_margarites
    BA_margarites : ‘’A w sprawach płatności nikt na forum Tobie nie pomoże - należy zgłosić się do pomocy technicznej.’’

    Sprawa nie dotyczy ‘’spraw płatności’’, więc to odpowiedz kompletnie niezwiązana z moim pytaniem.

    BA_margarites : ‘’Swojego prywatnego zdania lepiej tu nie wypowiem.’’

    To również nie jest odpowiedz

    Czwarta odpowiedz od BA_margarites
    BA_margarites : ‘’Jakby kolega nie mial bana na konto to mógłby korzystac, a że korzystał z czegos innego to blokada jest tego konsekwencja. I teraz strasznie pokrzywdzeni? :eek: No i to, co sam napisałeś: zakupiony pakiet trafił na konto gracza..’’

    To również nie jest odpowiedz związana z niewywiązaniem się z umowy między dwoma stronami

    Piąta odpowiedz od BA_margarites nie jest również odpowiedzią na zadane pytanie. Jest to opinia, która jest subiektywna. Jak już wcześniej wspominałem nie interesują mnie opinie, a ponadto jest to opinia dotycząca postu nie mojego autorstwa, a autorstwa użytkownika YNWA.

    Proszę również o zaprzestanie wprowadzania mnie w błąd i o poważne traktowanie mnie jako użytkownika. Mam jednak nadzieję, że jest to niecelowy zabieg z Pani/Pana strony BA_PP187. Wyżej udowodniłem, że odpowiedz nie została udzielona, w żadnej napisanej przez Państwo ‘’odpowiedzi’’. Posiadam zapisaną kopie dokumentacji zamieszczanych przez Państwa postów, więc również proszę o odpowiedz, a nie o korygowanie poprzednich Państwa wiadomości.

    Zwracam się ostatni raz o udzielenie mi odpowiedzi na pytanie zawarte w poście dodanym: 10/07/2020 o 18:09.

    Mam nadzieję, że tym razem uzyskam odpowiedz, jeżeli jednak jej nie uzyskam, to naturalnie uznam, iż Państwo chcą mnie zbyć lub zataić pewne nieprawidłowości.

    Pozdrawiam
     
  7. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    To wszystko jest konsekwencją samych graczy, to gracze sami pozbawili się wpływu na grę, na to co się teraz dzieje, był czas kiedy społeczność seafighta miała możliwość zamanifestowania swojego niezadowolenia, wpłynięcia na twórcę gry zmianę polityki systemu karania, płatności i mikropłatności, sytemu rozwoju gry itd, ale jak zawsze, zakończyło się to totalną porażką, gra ma 12 lat serwer polski 10 lat lata 2008-2012 złote lata tej gry, ogrom graczy przepełnione serwery była w nas siła, i właśnie wtedy kiedy można było coś zmienić wpłynąć polepszyć w grze, właśnie w tych lepszych czasach sami gracze zmarnowali tą szansę ile to razy były inicjatywy różnych osób na zmianę, na stawienie się BP ,3-4 strajki nie kupowanie pereł i innych przedmiotów z gry, strzelanie się z pustaka i takie tam inne mniejsze pomysły, ale jak to mogło się udać jak 80% graczy i tak się wyłamywała, widząc to BP nie miał złudzeń co do wyciągania na swoich zasadach pieniędzy z graczy, zlikwidowane mikropłatności, podwyżki cen w sklepie podwyżka premium a w zamian dawali Mhh, to ma być siła i konsekwencja, po takich wpadkach wiadomo kto ustawiła karty w tej grze.
    Więc teraz mamy właściciela który chce zarobić i dobro graczy jest tu na drugim lub trzecim miejscu, zmiany są oczywiście ale tylko w dziale płatności, a jeśli już jest zmiana w grze to i tak związana jest pośrednio z płatnościami, system karania jest taki jaki jest, pomoc techniczna działa jak działa, teraz już nie mamy na to wpływu, serwery lagują, błędy, bugi, wybiórczy system karania mamy to czego chcieliśmy, przypomnę tylko że kiedyś za jakiekolwiek problemy z grą BP starał się to jakoś graczom zrekompensować np. event z Magelanami, (dla tych którzy nie pamiętają to stare magelany dawały tyle pereł że można było wymaksować konto na full i jeszcze zostawało bardzo dużo na elitarne przedmioty), a teraz różnie z tym bywa, jakieś drobiazgi mało znaczące dadzą jako kod, a gracze jak to gracze zadowoleni bo jest za free.
    Teraz pozostają tylko 3 wyjścia albo zaakceptować warunki jakie panują w grze i polubić się z działem płatności,
    mozolnie od podstaw budować konto poświęcając tej grze bardzo dużo czasu,
    albo zakończyć przygodę z tą grą

    PS.
    Oczywiście nie napisałem o jeszcze jednym sposobie "niedozwolonym" za które lecą bany ale to już wiadomo że może zakończyć się jak trzeci czyli koniec gry.
     
    Ostatnie edytowanie: 11 lipca 2020
    jankos i Y.N.W.A lubią to.
  8. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    To jeszcze raz: w sprawach platnosci prosze zglosic sie do pomocy technicznej. Tutaj nikt nie rozpatrzy, nie podejmie żadnej decyzji dotyczacej platnosci - i innej odpowiedzi ode mnie nie otrzymasz.
    Milej gry!
     
  9. Wakacje2020

    Wakacje2020 Czeladnik forum

    Szanowny/Szanowna BA_margarites proszę nie drwić sobie ze mnie. Powtórzę już trzeci raz:

    BA_margarites: ''To jeszcze raz: w sprawach platnosci prosze zglosic sie do pomocy technicznej. Tutaj nikt nie rozpatrzy, nie podejmie żadnej decyzji dotyczacej platnosci - i innej odpowiedzi ode mnie nie otrzymasz.''

    Sprawa nie dotyczy ‘’spraw płatności’’,‘’decyzji dotyczącej płatności’’, więc to odpowiedz kompletnie niezwiązana z moim pytaniem. Następnym razem proszę przeczytać moje pytanie, a w następnym kroku na nie odpowiedzieć. Całość konwersacji jest udokumentowana na forum, jednak na wszelki wypadek również posiadam kopie. Powtórzę po raz trzeci problem nie dotyczy spraw płatności, a niezgodności związanej z należnościami i zobowiązaniami, które następują w wyniku zawarcia umowy.

    ‘’ Przy zakupie funkcji Premium Użytkownik otrzymuje pełne ustawowe i umowne prawa ‘’
    (punkt regulaminu 10.1)

    Powyższy cytat to dokładny cytat z Państwa regulaminu. Nie obchodzą mnie Państwa opinie''czy należy się ban czy nie'', ''czy ukarać czy nie''. Chcę uzyskać odpowiedź na to dlaczego nastąpiło złamanie regulaminu, na jakiej mocy prawnej lub na mocy którego punktu regulaminu punkt 10.1 staje się nieważny?

    Proszę o poważne potraktowanie mnie jako użytkownika i liczę, że odpowiedz tym razem będzie wyczerpująca.

    Pozdrawiam
     
  10. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    To jeszcze raz.
    Zakupiłeś pakiet, uprawniający do korzystania z korsarza, otrzymales bana na konto i nie możesz wykupić sobie itemow, zawartych w nagrodzie korsarza - zgłoś się do pomocy technicznej i tam opisz swoja sytuacje i tam też zostanie podjęta decyzja.
     
  11. Y.N.W.A

    Y.N.W.A Czeladnik forum

    Jak wspomniałeś o tej akcji z pustakiem to nagle przypomniałem sobie że rzeczywiście coś takiego było. Były też te strajki które w zasadzie były obojętne BP, a gracze później mieli problemy z wypłynięciem z mapy bo lagi były takie że 3 kordy do przodu i 10 w tył, a sępy z falangi spływały się jak muchy do lepa bo można było sobie potopić. Z perspektywy czasu widzę, że zmiany w tej grze były nieuchronne i my gracze choć byśmy stanęli na rzęsach niczego byśmy nie wskórali. W grę wchodziły olbrzymie pieniądze, a poprzedniemu właścicielowi nie kalkulowało się robić jakiś mega rewolucji i inwestycji w grą. Ale starym właścicielom nie można było odmówić chęci do rozwoju gry, bo doskonale pamiętam że członkowie ekipy kontaktowali się z poszczególnymi przedstawicielami aliansów w sprawie nowych pomysłów i wizji gry. Co do tych inicjatyw, to wiele z nich działa w obecnej wersji gry. Ja np. kiedyś wspominałem na forum że fajnie by było gdyby pakiety premium były możliwe do zdobycia na morzu i obecnie jest taka możliwość. Pamiętam że wielu innych graczy bardzo chciało żeby gra jeszcze bardziej opierała się na współpracy w bractwach. I ten pomysł również po części został wprowadzony bo mamy obecnie m.in mapy grupowe czy osiągnięcia na niektórych eventach których praktycznie nie da się zrobić w pojedynkę. Albo nawet ten pomysł żeby oznaczyć tagi bractw kolorami. Czy np. żeby można było mieć wszystko na mapie morza bez konieczności wertowania strony głównej przy pierwszym lepszym zakupie amunicji... Jest wiele wiele rozwiązań które są naprawdę wartościowe i wnoszą sporo do jakości gry. Nie wszystko co pochodzi od obecnych właścicieli jest złe. Ale niestety trzeba powiedzieć wyraźnie, że ta gra popada ze skrajności w skrajność. Jak kiedyś ludzie walczyli o jakieś aktualizacje i naprawę błędów w mechanice gry, tak teraz co tydzień jakieś aktualizacje i co pół roku otwarty serwer beta do testowania nowych rozwiązań. I to właśnie te cotygodniowe aktualizacje jak np. ta z ostatnich dni "Powiększenie miejsc na armaty o 20 za perły i korony" - podczas gdy blisko połowa mniej zaawansowanych graczy nie zdążyła jeszcze wykupić pełnego pakietu wcześniej dodanych 50 miejsc za monety yolung. Albo wprowadzenie wyposażenia t.j ożebrowań na lvl5 podczas gdy szeregowy gracz nie zdążył ulepszyć sobie ich na lvl3... - To są właśnie m.in te sytuacje które pchają takiego przykładowego gracza do użycia programów. Bo mało znacznie bardziej rozwiniętych graczy ma świadomość że może taki gracz również chciałby się pobawić w tej grze jak równy z równym, a nie ma zamiaru pakować dolarów czy złotych w setkach co miesiąc. Dlatego uważam, że jeśli ktoś korzysta z jakiegoś programu to nie powinno się go piętnować publicznie na forum tak jak w postach powyżej, a już na pewno nie dziwić mu się, wyzywać czy odsądzać od czci i wiary. Bo taki gracz również chciałby sobie pograć, czerpać przyjemność z tej gry i topić, a niekoniecznie jedynie być topionym i wyśmiewanym przez mocniejszych graczy. Uważam wręcz odwrotnie niż inni że gracze na programach nie niszczą tej gry, a robią to "genialne" pomysły twórców za którymi gracze nie nadążają oraz właśnie ci uczciwi gracze którym można wepchać każdy szajs i jeszcze zapłacą za to po 200-300zł kilkakrotnie. I to właśnie wykonywanie takich transakcji na potęgę wspiera tego seafightowego raka, którego tak precyzyjnie obaj opisaliśmy w naszych postach. Bo BP widzi że czego by nie wprowadzili, to i tak zawsze znajdzie się taki Pan Marian czy Piotr który z chęcią kupi za ogromne pieniądze coś co jak możemy się domyślać za pół roku z hakiem będzie do zdobycia za darmo.

    Pozdrawiam serdecznie :)
     
    Ostatnie edytowanie: 11 lipca 2020
  12. $_DG_$™87

    $_DG_$™87 Zaawansowany

    A za co bany poszły? ??
     
  13. krzychu1982[WMF]

    krzychu1982[WMF] Okazjonalny autor

    Ja gram uczciwie i też dostałem bana na grę
     
  14. Y.N.W.A

    Y.N.W.A Czeladnik forum

    Za to co zawsze...programy na których latają już chyba wszyscy którzy chcą zarobić na dobrym evencie.

    Niestety bywa i tak. Możesz próbować się odwoływać, ale myślę że na niewiele to się zda.
     
  15. CM_Aqua

    CM_Aqua Aktywny autor

    Pozwolę się wtrącić i dodać swoje pięć groszy :p Ogólnie rzecz biorąc z tego co widzę część graczy jest oburzona tym, że zakupili pakiet aby odblokować nagrodę korsarza i nie mogą z niej korzystać, ponieważ otrzymali blokadę na konto. Powiem tak - nie wiem kompletnie czemu wyładowujecie swoje negatywne emocje na członkach ekipy, czy też samym BP. Blokada na konto jest w stu procentach słuszna, a winny jest nie kto inny jak Wy. Uważam że powinniście być wdzięczni BP, że blokada została nałożona na zaledwie czternaście dni i to pod koniec tak dobrego eventu. Nikt Was nie zmusił to korzystania z tego badziewia, więc nie szukajcie winnych tam gdzie ich nie ma ;)
    Dodatkowo kilkukrotnie już dostaliście informację co możecie zrobić z tym faktem - zgłosić się do PT i cierpliwie czekać na ich decyzję.
     
    -kapitan-blood- lubi to.
  16. crossx1

    crossx1 Mieszkaniec forum

    Co jak co ale w programach przoduje topka rankingów i tych wydających krocie na tą grę. Część kupią, pergi, ligę zrobi im bot, eventy bot i grają potem normalnie topiąc godzinę czy 2. Słabe konta, które nie wydają na bocie dużo i tak nie zrobią bo co z tego, że nabiją przykładowo yulongi jak mają słabe armaty, co z tego, że na sezonie zdobędą armaty jak ktoś wydający ma to samo plus więcej bo dział.
    Także przepaść będzie zawsze. Wydający z botem > wydający bez bota > sam bot.
     
  17. -kapitan-blood-

    -kapitan-blood- Czeladnik forum

    :) I znów płacz !!! Kto się wilka boi do lasu nie chodzi !:D
    Mam pytanko do Ekipy czy tylko ban na 14 dni czy również będą zabierane rzeczy które zostały pozyskane podczas korzystania z nie legalnego programu np: gemini , perly, dodatki, itd ?
     
  18. *WICHER*[PL-]

    *WICHER*[PL-] Okazjonalny autor

    nigdy nie pojmiecie tego że ta gra jest zrobiona przez korpo, które ma na niej zarabiać ? tak równych statków jak obecnie nie bylo od czasów gdy jedyną walutą były perły, aktualizacje cały czas na plus ale z biegiem czasu coraz wiecej trzeba włożyć a przewaga jest znikoma
    odmrazak i super-voodoo do zdobycia z gry [kiedyś tylko dział płatności]
    kule które zadają najwięcej obrażem tj 120 dostępne za perły ...
    armaty dzieki którym mozna nawiązać walke z ludzmi którzy wpakowali grube tysiące euro w tą grę ...
    CZEKAM AŻ DODADZĄ WKOŃCU COŚ CO DA KONKRETNĄ PRZEWAGĘ :)
     
    Y.N.W.A lubi to.
  19. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Brak info.
     
  20. Yawgmoth

    Yawgmoth Okazjonalny autor

    Czytam i właściwie doszedłem do wniosku że jak ktoś gra uczciwie to właściwie nie powinien grać? Co się dzieje? Opinie typu:
    Kurcze człowieku? Ty grasz dla czata? No to faktycznie kupuj wszystko, graj na programach a gdy już jesteś na grze i sam grasz wyzywaj wszystkich od botoklepów i twórz wrażenie że to ty jesteś jedynym który walczy. No ubawiłem się po pachy :)
    Gracze którzy grają uczciwie nie wstydźcie się tego i walczmy o swoje bo dzisiaj żeby zebrać PB wystarczy w nocy przejechać się po mapach i skosić wszystkich "walczaków" na botach.
     
    SCM_Spacja i jankos lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.