Pomoc techniczna Ban na 14 dni , biały ekran

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez użytkownika 997, 9 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. G0LDENEYE[XXX]

    G0LDENEYE[XXX] Czeladnik forum

    Własnie bo narazie pieniądze włożone w ta gre juz nie daja przewagi jak jeszcze 6 miesiecy temu mam nadzieje ze sie to zmieni jeszcze w tym roku teraz gemini za darmo gra schodzi na psy. Od kiedy sa te sezony nie ładuje juz kasy praktycznie korsarz i bokora łancuchy mam ponad 60 ale zeby wygrac z kontami ktore nie inwestowały praktycznie nic jest ciezko wezmie lampe i klepse i cie zamiecie :) Taka gra nie przyniesie zysku napewno
     
  2. Y.N.W.A

    Y.N.W.A Czeladnik forum

    Kolego...Pierwsza kwestia jest taka że mnie nie znasz i nie masz prawa znać, bo to nie jest mój nick z gry. A nie gram na waszym polskim megaserwerze. Po co to generalizowanie i wpychanie wszystkich do jednego wora? Nigdy nie nazywałem nikogo botoklepem, ponieważ uważam że każdy gracz czerpie przyjemność z czegoś innego i nie należy komuś narzucać swojego stylu gry. Nie wiem jak jest na polskim megaserwerze, bo nie gram tam już dobre 4 lata. Natomiast na moim megaserwerze panuje inna mentalność w stosunku do walki i samej gry. Nikt nigdy nie powie ci tam jak masz grać i nikt nie będzie ciebie zmuszał siłą do czegokolwiek. A już na pewno nikt nie zacznie cię wyzywać z powodu sposobu w jaki grasz. Z programów korzysta dosłownie KAŻDY i nikt nie ma do nikogo o to jakichkolwiek pretensji, no chyba że ktoś pływa na tym 24/7 i zwyczajnie już przegina pałe. Naprawdę byłem pozytywnie zdziwiony że można grać w ten sposób i nie doświadczyłem tam nigdy takiego buractwa jak to które opisałeś w swoim poście. I powiem ci, że taka cebulandia pozostała już chyba tylko na polskim megaserwerze. I po tym co napisałeś widać wyraźnie że wśród graczy polskiego serwera w dalszym ciągu górę biorą jakieś dziwne kompleksy, brak tolerancji i krótkowzroczność.
     
  3. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Sprawa banow została wyjaśniona a temat zmierza w zla stronę dlatego zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.