ban na czacie i opinia o CM_Ozzy

Temat na forum 'Uwagi na temat gry (skargi, opinie, pochwały)' rozpoczęty przez użytkownika BUSZU88, 8 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BUSZU88

    BUSZU88 Czeladnik forum

    CM_Ozzy: 58/2020-01-1917:29:46Otrzyma za brak kultury na czacie
    [58/-+-] 58/2020-01-1917:29:46Otrzyma: pokaz mi gdzie tam bylo cos nie tak
    CM_Ozzy: 58/2020-01-1917:29:46Otrzyma przewiń i poczytaj co napisałeś
    [58/-+-] 58/2020-01-1917:29:46Otrzyma: zeby zainwestowal w mozg
    [486/BЧК] 58/ѕтєαм: Hej Izunia :D
    System: Zostałeś zbanowany przez admina Administrator! obraza
    nie wiem gdzie tu jest jakis brak kultury ten CM to jest jakis dziwny i stronniczy notorycznie banuje tych ktorych nie trzeba a swoich tylko ostrzega domagam sie zdjecia go z posady CM-a!!!!!!!!!! wiekszosc ludzi tez juz na niego narzeka i maja go dosyc. zreszta ten czlowiek nie powinien nigdy byc cm-em
     
  2. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Wiele razy zarówno na forum jak i na czacie gry informowałam, iż skargi na CM składa się wraz z dowodami na stronniczość lub niekompetencję do pomocy technicznej. Tu nie były i nie będą rozpatrywane, ponieważ ten dział służy do wyrażania opinii na temat gry a nie na temat członków ekipy. Jeżeli masz zastrzeżenia do pracy CM, to proszę pisać do PT.

    Temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.