Ban na konto bez możliwości udowodnienia niewinności

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika aamanda_PL, 11 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. aamanda_PL

    aamanda_PL Okazjonalny autor

    Witam, temat zostanie usunięty bo przecież to nie miejsce. Ja nie wiem w jaki sposób działa polska pomoc techniczna ale widzę, że pracują tam osoby, które się do niej nie nadają. Problem: kolega dostał bana na konto, podobno bugował NPC nowego, durnego eventu. Sedno sprawy leży w tym, że ani nie bugował ani nie korzystał z nielegalnych pomocy. Spytacie skąd wiem? Bo mu pomagałam, zatem pytanie czy ja też nie powinnam dostać bana za szukanie NPC po mapach, za podawanie map i kordów. A on za zużyte niewidki, teleporty, klepsydry, amunicję (dodam poszło tego sporo). Polski support jest na tyle nieuczciwy, że bez przedstawienia jego rzekomej winy stwierdził że bugował i tyle. Gratuluje, wydaje mi się że jedynym sposobem na nieuczciwe praktyki polskiego supportu jest wyłącznie nagłośnienie tematu np. na portalach dotyczących gier. Może jak ludzie przestaną grać w to coś to się wreszcie obudzicie.
     
  2. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Sprawy banów na konto zgłaszamy do pomocy technicznej. Na forum nikt nie rozwiąże tego problemu. Temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.