ban

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika john009, 9 kwietnia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. john009

    john009 Koneser forum

    jakie sa zasady przydzielania banów ? gracz pływający kilka godzin dziennie i NIGDY na wspomagaczu też może go dostać ?
     
  2. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    Z tego co do mnie dotarlo, to tymi debugami bo o to jak rozumiem tobie chodzi zawiaduje jakis ponoc "nieomylny"skrypt czy cos takiego. Spotkalem sie tu na forum kiedys z wpisami o nalozonych niezasluzenie debugach. Ile w tym prawdy nie wiem. Wiem natomiast jaka jest standardowa odpowiedz PT w razie zgloszenia reklamacji - skrypt jest nieomylny i jego dzialania nie podlegaja weryfikacji. Jak bedziesz dalej probowal drazyc temat w PT to mozesz nawet zostac wpisany na czarna liste a twoje ewentualne zgloszenia nawet w innych sprawach nie beda brane pod uwage i nie otrzymasz zadnej odpowiedzi.
    Osobiscie uwazam ze nie ma , nie istnieja nieomylne skrypty, programy... Przykladem program sprawdzajacy w amerykanskim systemie rakiet z glowicami ktory przez blad w jednym wierszu polecen o malo nie wywolal odpalenia rakiet. Bylo to jakos tak w latach 70-80. Poza tam, skrypt, program jest tak "madry" jak rozumny byl ten kto go stworzyl...
    Tylko co jesli autorem byl idiota?
     
  3. john009

    john009 Koneser forum

    ja dostałem ban do końca maja a nigdy nie korzystałem z pomocy. teraz żałuje, trzeba było oszukiwac jak inni.
     
  4. ..rozar..

    ..rozar.. Stały bywalec

    Ta gra na prawdzie nigdy nie stała