Opinie bany

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika •°°°SCORPION°°°•, 24 kwietnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. •°°°SCORPION°°°•

    •°°°SCORPION°°°• Czeladnik forum

    BANY
    jak dla mnie to bany powinny być krótsze
    i za większe przewinienia
    np. napisalem tak od niczego
    ,,zabijcie to zanim złoży jaja''
    i dostałem bana na 7 dni za ,,brzydkie słowa'' :(
     
  2. Krzyowiec

    Krzyowiec Czeladnik forum

    Musze sie z toba TROSZKE ZGODZIC ,dzisiaj zadalem pytanie pewnemu CM(niemam absolutnie pretensji) poprzez tzw.wklejke,dostalem bana,krotkiego ale jednak,nie wyzywalem,nie pisalem ,,brzydkich,, slow,, ,bany powinny byc konkretne za konkretne przewinienia,dobrze byloby zastanowic sie nad rodzajem przewinien.
     
  3. SCM_Shanti

    SCM_Shanti Guest

    W regulaminie jest jakie bany , za co i na ile dni. Zawsze jeśli uważasz ,ze ban jest nie słuszny możesz się odwołać w tym dziale >>https://board-pl.seafight.com/forums/odwolania-od-blokad-czatu.772/ << zakłądasz tam swój temat , oczywiście najważniejsze to podanie ID.

    Czytałeś regulamin czatu? Jest tam poniekąd wyszczególnione za co można otrzymać bana.
     
  4. •°°°SCORPION°°°•

    •°°°SCORPION°°°• Czeladnik forum

  5. Krzyowiec

    Krzyowiec Czeladnik forum

    Shanti,bardziej chodzi mi oto ze to bylo bardziej pytanie niz wklejka(czesciowa wklejka),ile razy goscie cisna kogos,lub sa jawne prowokacje,pisanie linnia pod linnia i nawet kicka niema,ja niemam pretensji do CMa lub ciebie ale moze warto byloby chociaz troszke przyjrzec sie regulaminowi ;-)
     
  6. SCM_Shanti

    SCM_Shanti Guest

    Regulamin został i tak wiele zmieniony. Niektóre wpisy typu wklejki są łagodniej traktowane teraz. Ale jeśli chcesz się coś CM'a zapytać np. co to jest w dzienniku pokładowym , polecam na początek zadać pytanie czy możesz wkleić wpis, bo nie wiesz co to jest. Sądzę, że tak łatwiej będzie otrzymać informację i obejdzie się bez bana.
    Co do sytuacji z prowokowaniem, obrażaniem itp, nie zawsze CM jest na konsoli, aby mógł przypilnować rozrabiaków. Ja nie raz proszę zgłaszać w wątku z odwołaniami, zrobimy wtedy porządek :).
     
    Krzyowiec lubi to.
  7. Krzyowiec

    Krzyowiec Czeladnik forum

    Spoko zapamietam ,pozdrawiam
     
  8. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Wszystko jasne. SCM wszystko Wyjaśniła. Temat zamykam, pozdrawiam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.