Beta Klient

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 18 października 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    Jak zauważyliście wczoraj wprowadziliśmy Beta Klient naszej gry.

    Bardzo chcemy poznać waszą opinie na jego temat:

    1.Czy pojawiają się problemy z jego instalacją ?
    2.Czy pojawiają się problemy z uruchomieniem klienta ?
    3. Jakie są jego zalety ?
    4. Jakie są jego wady ?
    5. Czy byście chcieli dodać jakieś funkcje ?

    Wasze opinie są dla nas bardzo cenne i przyszłości pomogą nam ulepszyć Klienta gry.

    Wasza Ekipa Seafight !
     
  2. -TatiJestem-

    -TatiJestem- Młodszy ekspert

    brak mozliwosci zamkniecia karty np gdy konczymy przegladac forum to nie mamy mozliwosci zamkniecia karty w kliencie a jedyna mozliwosc to zamkniecie calego klienta :/
     
    BA_Tefnut lubi to.
  3. marek28!XXL

    marek28!XXL Moguł forum

    jak dla mnie niema różnicy na czym się gra , ale lagi sa gorsze w porównaniu z przegladarką .
     
    BA_Tefnut lubi to.
  4. spaede.GIT

    spaede.GIT Stary wyjadacz

    dla mnie nie ma problemów bo na moim systemie brak możliwości zainstalowania:p:p
    Tylko jedno pytanko kiedy skończy się możliwość grania przez przeglądarkę:cool:. bo wówczas czeka mnie wydatek na inny system operacyjny;);)
     
  5. drake132

    drake132 Forumowy żółtodziób

    do 2020 mozesz spokojnie grac:D
     
  6. •§-Azizz-xxL-§•

    •§-Azizz-xxL-§• Mieszkaniec forum

    ja tam nie mialem problemow wszystko smiga pobrało sie w niecala minute
     
  7. spaede.GIT

    spaede.GIT Stary wyjadacz

    na lapku to mi śmiga bez lagów ani ścinki ale za mały ekran mam tam:confused:
     
  8. MISIO.GIT

    MISIO.GIT Wielki mistrz forum

    to go do telewizora podlacz XD gralem tak bylo bosko (50cali) ale po jakims czasie galy mnie zaczely bolec
     
    lasik11 lubi to.
  9. spaede.GIT

    spaede.GIT Stary wyjadacz

    A co mam oślepnąć od tych bomb i innych cudowianek:D:D
     
  10. 义†ŘØğДĿ†义

    义†ŘØğДĿ†义 Stały bywalec

    Jest problem z kopiowaniem treści - np z dziennika okrętowego i z forum - zaznaczam ale nie moge skopiować .
     
  11. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Chwilowo można używać kombinacji klawiszy : ctrl + c, crtl + v
     
  12. Karinkton

    Karinkton Czeladnik forum

    Witam,

    Klient jest za 'duży'.
    Przed klientem grałem na ustawieniach 800x600. I wszystkie paski miałem 'poza' ekranem gry.
    Obecnie na 800x600 przy max zasięgu nie widze 1-2 kratek i wszystko jest 'dla mrówek'. Klient sprawia że mapa morza jest mniejsza i mam obecnie problem z graniem przy mojej wadzie wzroku... muszę kombinować z ustawieniami ekranu gdy gram w seafight z klienta.

    Może z nowym klientem powinno być więcej opcji kustomizacji tego co widzimy?
     
  13. drake132

    drake132 Forumowy żółtodziób

    Mogliby dodac niestandardowe rozdzielczosci, nie kazdy chce grac na full ekranie i na dzisiejsze monitory 800:600 to jakies zarty
     
  14. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci!

    Jak wiecie pracujemy nad przejściem na Unity i nasz klient, którego możecie pobrać ze strony głównej gry będzie naszym chwilowym rozwiązaniem.

    Aby mieć pewność że nasze chwilowe rozwiązanie będzie funkcjonować chcemy się upewnić że Klient będzie działać u wszystkich graczy. Dlatego chcemy abyście już teraz zaczęli go testować i przesłali nam opinię na jego temat.

    1.Czy pojawiają się problemy z jego instalacją ?
    2.Czy pojawiają się problemy z uruchomieniem klienta ?
    3. Czy byście chcieli dodać jakieś funkcje ?

    Wasza Ekipa Seafight!
     
    Ostatnie edytowanie: 16 kwietnia 2020
  15. igI*POLAND*

    igI*POLAND* Forum Pro

    Tryb pełnoekranowy, i gram tylko na kliencie. Ewentualnie kolor górnej listwy powiązany ze stylem windowsa lub możliwość zmiany koloru listwy. Gram na 49 calowym monitorze i ta "biel" strasznie daje po oczach.
     
  16. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    Brakuje mi rozdzielczosci porownywalnej z rozdzielczoscia na przegladarce - maksymalne "oddalenie"
     
  17. CM_Blendsky

    CM_Blendsky Guest

    1. Proponuję dodanie jeszcze jednego większego rozmiaru viewportu pomiędzy 800x600 a maksymalną. Najpopularniejsza rozdzielczością w ekranach czy to laptopów czy monitorów jest to nadal 1366x768 ale użytkownicy internetu jak i producenci coraz częściej decydują się na monitory z rozdzielczością 1920x1080 i większą więc dodanie viewportu byłoby świetnym rozwiązaniem lub dostosowywanie okna do własnych potrzeb.

    2. Do gry co jakiś czas dodawane są kolejne nowe itemy akcji. Obecnie mamy dostępne dwa dodatkowe paski na przedmioty. Może warto także pomyśleć o jeszcze jednym/dwóch dodatkowych paskach?

    3. Fajnie gdyby była możliwość odłączania karty morza od strony głównej + przycisk "x".

    4. Dodanie opcji czyszczenia cache i plików cookies "klienta" gry.

    5. Możliwość zmiany lub dostosowania koloru górnej belki jak ma to miejsce w niektórych przeglądarkach.
     
    *WICHER*[PL-] i ραиιȻ lubią to.
  18. Achilles®»»»»»»

    Achilles®»»»»»» Książę forum

    Ja zainstalowałem klienta ale nic tu nie widze zadnych zmian nie wiem jak to działa a na mapie morza w okienku z nagrodami jeszcze nie zainstalowałem bo sie boje i nie wiem czy to jest to samo co wczoraj zainstalowałem czy coś innego jesli chodzi o tego klienta.
     
  19. Achilles®»»»»»»

    Achilles®»»»»»» Książę forum

    Nie wiem bo jak klienta instalowałem to tylko dalej dalej i to wszystko nie wiem czy tam cos trzeba ustawiac.