Bezpieczy port

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Achilles®»»»»»», 26 lipca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Achilles®»»»»»»

    Achilles®»»»»»» Książę forum

    Witam wszedłem do bezpiecznego portu próbowałem zmienić okręt ale mi się to nie udało a 70 tys pereł zabrało proszę o sprecyzowanie instrukcji dokładniej bo nie każdy to rozumie i będzie na że kał


    Pozdrawiam
     
  2. SMOD_Lilith

    SMOD_Lilith Guest

    Jeśli Ci zabrało perły, to musiałeś potwierdzić przeniesienie klejnotów.

    Masz wyświetlony konfigurator statku, klikasz na "zmień statek" i wybierasz z listy ten, którego właściwości chcesz przypisać do innego. Wyświetli Ci się wtedy konkretny statek i w koło niego klejnoty. Jak najedziesz na klejnoty kursorem to zobaczysz jakie mają właściwości.
    Ten klejnot który chcesz dać do innego statku łapiesz i przenosisz w lewo, tam gdzie jest inwentarz. Na dole po prawej stronie zobaczysz ile będzie to kosztować pereł lub złota. Jeśli się zgadzasz, to kliknij na "Potwierdź". Tak samo robisz jak chcesz z innego statku jeszcze jakąś właściwość.
    Później jak już masz wszystkie klejnoty które chcesz po lewej stronie, wybierasz z listy statek na który chcesz je wrzucić i przenosisz klejnoty z lewej strony na statek do odpowiednich okienek. Na sam koniec musisz to tak samo potwierdzić.
    Jak chcesz później tą konkretną skórkę założyć, to wybierasz ją już normalnie wchodząc na mapie w opcję "Statek".


    Ale mi litania wyszła:p
     
  3. Achilles®»»»»»»

    Achilles®»»»»»» Książę forum

    Witam ja robię tak mam statek Balista klikam na konfiguracja statku
    a potem jak chce przenieść klejnoty do inwentarzu wyskakuje mi informacja Uwaga opcja usuń spowoduje ze klamra zostanie otwarta i ten klejnot zostanie osunięty i boje się to kliknąć ja nie wiem co zrobić np: pływam aktualnym okrętem balista wchodzę do portu klikam konfiguracja potem chce przenieść klejnoty do inwentarza i co potem potwierdzam wybieram statek który ma tez klejnoty i co mam zrobić z jednym klejnotem bo np: ten okręt ma 1 klejnot mam go usunąć i w tedy z inwentarza przenoszę na ten wybrany statek próbowałem tak ale coś mi to nie idzie sorry
     
    Ostatnie edytowanie: 28 lipca 2014
  4. =Karkus-X=

    =Karkus-X= Wielki mistrz forum

    Nie jestem pewny bo sam miałem obawy tego ruszać ale wydaje mi się że chodzi o to, że zostanie usunięty z tego okrętu i przeniesiony do inwentarza :)
    Ale to tylko moje domysły :eek:
    Jak myślisz Lilith? :D
     
  5. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    [​IMG]

    [​IMG]
    I dobrze Ci pisze. Tak jak na screenach Ci zaznaczyłem. Przesuwasz - potwierdzasz - "usuń z gniazda" i przedmiot ląduje w inwentarzu. Jak już wszystko przeniesiesz co chcesz to potwierdzasz w prawym dolnym. Oczywiście zwróć uwagę na koszt w prawym dolnym rogu. Następnie zmieniasz design i już za darmo umieszczasz klejnoty w gniazdach, pozdrawiam.

    Jak ten drugi statek ma jakiś klejnot to zdejmujesz i przenosisz go do inwentarza. Może sobie tam leżeć - nie zniknie.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 29 lipca 2014
  6. =Karkus-X=

    =Karkus-X= Wielki mistrz forum

    No więc w porządku :)
     
  7. Achilles®»»»»»»

    Achilles®»»»»»» Książę forum

    Tak juz rozumiem i zmieniłem okręt dziedzi :)
     
  8. Achilles®»»»»»»

    Achilles®»»»»»» Książę forum

    Tak
    Witam dziś wziąłem sobie w kasztelach nasadę amuletu na poziomie 6/6
    i nie regeneruje mi tak jak trzeba zanim to miałem regenerował amulet agwe 22 sekundy
    a teraz mam 6/6 i tez regeneruje 22 sekundy w ogóle nie działa
    proszę coś zrobić.

    Pozdrawiam


    PS: Na samym początku jak wprowadzili amulty agwe to bardzo szybko regenerowały

    Czy mam napisac dp pomocy technicznej i proszę mi powiedzieć jak dezaktywuje jakis kasztel bo bym chciał inny czy w tedy stracę perły czy nie bo teraz żałuje ze straciłem prawie milion pereł :(
     
    Ostatnie edytowanie: 29 lipca 2014
  9. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    Z tym kasztelem dziwna sprawa. nie jestem pewny czy działa poprawnie ale zgłoszę to.

    Możesz dezaktywować dowolny kasztel i na jego miejsce aktywować inny bez żadnych strat w perłach. Tylko pamiętaj o tym że poziom slotu nie może być mniejszy niż poziom dobudówki którą chcesz aktywować podczas takiej zmiany. Poziom slotu musi być taki sam lub wyższy. Gdy jest niższy, dobudówka nie aktywuje się.
     
  10. MOD_Kali

    MOD_Kali Guest

    Czy są jeszcze jakieś pytania ?
     
  11. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Pytań dalszych brak - zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.