Bitwa Grudniowa - dyskusja

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 12 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Ahoj Piraci,

    Nowa bitwa, Clash Event, rozpoczęła się dzisiaj o godz. 13:00 i potrwa do 16 grudnia, godz. 13:00, oba czasy są czasami lokalnymi serwera.

    [​IMG]

    Podczas trwania Bitwy w sekcji płatności dostępna będzie amunicja Pożeracz dusz.


    Zapraszamy do dyskusji.
    Wasza ekipa Seafight
     
  2. ♥Riczi♥

    ♥Riczi♥ Czeladnik forum

    Coś Nowego ;) Zobaczymy jak będzie :rolleyes:
     
  3. Fabol®

    Fabol® Młodszy ekspert

    Taki ład na tym forum, że od wczoraj, aż jedna osoba się w tym wątku wypowiedziała, czyżby reszta nie mogła znaleźć? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że inne osoby nie mają chęci podyskutować chociażby o zmianach w punktacji za zatopione statki.

    Przejrzystość tego forum to katastrofa. :( Natomiast zmiany w punktacji za zatopienia na duży plus.
     
  4. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    No wlasnie, jeszcze ciezko sie tu polapac, ale damy rade. Co do bitwy to ciekawie nalicza te pb, ale nie narzekam, szczegolnie teraz jak nie mam dylematow kogo topic.
    Nowa ranga szybciej sie zbliza.:D

    a zapomnialbym, moze ktos mi powie jak te PB sa liczone? tzn. jakis wzor na to jest ? bo czasami dziwnie nalicza i juz nie wiem od czego zalezy ilosc pkt
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 13 grudnia 2013
  5. chriisss89

    chriisss89 Mistrz forum

    Ile punktów Bitwy dostanę za pokonanych?

    Bitwa Clash nie bierze pod uwagę poziomu pirata, ale zamiast tego jak doświadczonymi i przerażającymi jesteście piratami! Dlatego zakresy poziomu są określone przez liczbę punktów doświadczenia podane w następujący sposób:
    [​IMG]
    Dla każdego gracza zatopionego, który jest w tym samym zakresie poziomu doświadczenia jak Wy (jak pokazano na zdjęciu) , otrzymacie 10 punktów Bitwy.

    Dla graczy, którzy mają wyższy poziom niż Wy , otrzymacie więcej punktów. Dla każdej różnicy 2 poziomów, dostaniecie dodatkowo 1 punkt Bitwy (zaokrąglając w dół), więc jeśli udało się Wam zatopić przeciwnika, który jest 10 poziomów powyżej Was, otrzymacie nie tylko 10 punktów, ale dodatkowe 5 punktów co daje łącznie 15!

    Dla graczy, którzy mają niższy poziom niż Wy , otrzymacie mniej punktów. Dla każdej różnicy 2 poziomu , otrzymacie 1 punkt mniej (w zaokrągleniu w górę) , więc jeśli udało się Wam zatopić przeciwnika, który jest 5 poziomów poniżej Was, co daje o 2,5 pkt mniej, można w rzeczywistości dostać 3 punkty mniej , co daje łącznie 7 punktów Bitwy!

    Jeśli zabijecie tego samego gracza więcej niż raz, zostaniecie nagrodzeni połową punktów jaką można normalnie dostać (zaokrągloną w dół ), aż w końcu dostaniecie 0 punktów za zabijanie tego samego gracza w okresie od 12 w południe do 12 w południe (czasu lokalnego serwera ). O 12 w południe ta reguła zostanie zresetowany do następnego dnia o 12 w południe (czasu lokalnego serwera).
     
  6. HulgansPL

    HulgansPL Okazjonalny autor

    moge dosatc bana za cos takiego????

    MASSA1977-[07] szepcze:for example by pushing, using exploits or irregularities, we will remove ALL booked prizes from the Clash Event

    MASSA1977-[07] szepcze:and suspend the account for 90 days! Due to the automatic booking of the rewards, if a player has been banned for cheating
    M
    ASSA1977-[07] szepcze:we will not book the next placed player the rewards won by the banned player for either the daily or final rewards.

    koles mnie oskarza ze wspołpracowałem z ITE bo wczoraj odszelem od nich z bractwa i grałem do godziny 5 nad ranem i w miedzy czacie bilismy wyspe wiec im tam troche pomagałem bo lecialo ladnie PB i teraz własnie wygrałem dobowke na 3 miejscy gdzie brakowało mi 3kpt do 2 miejsca i gosciu mi napisał ze odsane za to banana na 90 dni 0-o
     
  7. Treu1

    Treu1 Zaawansowany

    Widze masa wypowiedzi w temacie :D
     
  8. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Ano. Event zakończony nagrody rozdane zamykam :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.