Błędy w tłumaczeniach - zgłaszanie

Temat na forum 'Nieaktualne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 20 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Drodzy Gracze,

    Pomóżcie nam w usprawnieniu gry! Oddajemy Wam ten wątek, w którym możecie zgłaszać błędy w tłumaczeniach / błędy językowe w grze. Jakie informacje są potrzebne przy zgłaszaniu błędu w tłumaczeniu?

    1. Tekst zawierający błąd
    2. Informację gdzie ten problem występuje i jak możemy go zlokalizować? (w którym przedmiocie/mapie/menu)
    3. Zrzut ekranu

    Jeżeli macie jakieś własne sugestie dotyczące tłumaczenia, możecie je tutaj także zamieścić.

    Po otrzymaniu Waszego zgłoszenia na forum nasi Moderatorzy przekażą problem do odpowiedniego działu za pomocą wewnętrznego systemu. Dzięki Waszej pomocy usprawnianie gry będzie dużo szybsze!

    Ekipa Bigpoint dziękuje Wam za pomoc i życzy dużo radości z gry!
     
  2. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    slońce pisze mapa sztum owa a powinno mapa szturmowa
     
  3. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Czy zgłaszasz błąd opisu miejscu tym które widać na screenie?

    szturmowa.jpg

    Czy może o innym miejscu myślisz?
     
  4. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

  5. krzychu1982[WMF]

    krzychu1982[WMF] Okazjonalny autor

    Cezary.1992 masz problem z czcionką, nazwa jest prawidłowa
     
  6. Errew

    Errew Hrabia forum

    dobrze jest zobacz ile M ma brzuszkow przed m r masz i sie zlewa :) rm
     
  7. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Wygląda że tutaj błędu nie ma. :D
     
  8. PISTON

    PISTON Okazjonalny autor

    BA napisz zeby wzieli i wreszcie naprawili rangi ok
     
  9. Errew

    Errew Hrabia forum

    A jak jest z tym BESTIARIUSZEM Brutusem na forum pisze ze prawdopodobienstwo krytyka zwieksza a w rzeczywistosci tylko krytyczne szkody zwieksza?
     
  10. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    Po aktywacji towarzysza wzrastają o 5% krytyczne szkody, a nie prawdopodobieństwo zadania krytycznego ciosu. Ten błędny opis na forum: "Czym odznacza się nowy towarzysz Brutus?
    Brutus posiada efekt wspomagający, podnoszący o 5% prawdopodobieństwo szkód krytycznych, ponadto dodaje 15.000 Punktów życia" wziął się z informacji w FAQ eventowym https://board-pl.seafight.com/threads/akcja-specjalna-dziewiate-urodziny-seafight.54817/#post-361047. Widać wszędzie "z góry" przyszła taka informacja, bo taki błąd jest na każdym forum.
    FAQ z towarzyszami już jest poprawne.
     
  11. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    [​IMG]

    juz kiedyś zgłaszałem :p ale może juz nie pamiętacie :D nagrody za to sa ?
    tylko nie wiem czy o takie błedy chodzi ale to jest błąd w opisie to chyba sie nadaje tu :)
     
    BA_Tefnut lubi to.
  12. Errew

    Errew Hrabia forum

    ok ale na poczatku dzialalo normalnie pozniej zmienili :) a support okreslil to jako blad i ze naprawia mam gdzies tiket :) ale ok niech im juz bedzie


    a gdzie statki Medicci, Manamusa, Arjuna bo albo jest blad w opisie albo niewiem bo na morzu ich nie widac
    A skoro o tym mowa :) https://board-pl.seafight.com/threads/dyskusja-chlopcy-okretowi.53140/ to tu jest blad bo TL napisal ze z Manamusy chlopcy okretowi powinni wypadac a skoro niema jej na morzu ? w takim razie to nie istnieje i nie istnialo bo od poczatu dodania ich do statkow handlowych one przestaly plywac
     
    Ostatnie edytowanie: 21 października 2015
  13. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    Niestety nagród nie ma. Jedynie nasza wdzięczność. ;)
     
    SMOD_Mróz lubi to.
  14. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    az straciłem chęci do szukania :p
     
  15. Nie poddawaj się :) Nie każdy może powiedzieć że BP jest mu za coś wdzięczny :p
     
  16. Errew

    Errew Hrabia forum

    po wejsciu na mape szturmowa pisze Mapa Mapa Szturmowa a wystarczylo by przeciez tylko: Mapa Szturmowa
     
  17. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    ehh trochę mało ale proszę o to kolejne żeby ktoś czasem nie zapomniał :)

    [​IMG]

    oczywiście mam komandora poziom 2 :)

    [​IMG]

    a ten talent chyba każdy posiada żeby przejść dalej :)
    dodam ze ktoś mi kiedyś mówił ze wszystko działa poprawnie tylko zle sie wyświetla ale to tez w swoim rodzaju błąd w tłumaczeniu :) w końcu pisze nie prawidłowo :p

    [​IMG]

    jak wszyscy wiemy nie ma czegoś takiego jak stocznia :) czasami sie kliknie nie chcący to człowiek sie denerwuje tylko :D tak ze jest to błąd który informuje ze idziemy do stoczni a tak naprawdę idziemy do Handlarza --> Osprzęt

    [​IMG]

    :)
     
    Ostatnie edytowanie: 30 października 2015
  18. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Błąd wyświetlania to jednak nie błąd w tłumaczeniu. Błąd - tak, tłumaczenia - nie.

    Co proponujesz? "Przejście do handlarza"? "Przejście na stronę gry"? Jakiś inny może pomysł?
    Stocznia kiedyś była na stronie gry, teraz dużo elementów zostało przeniesionych do klienta (na mapę morza). Niemniej jest kilka elementów które można na stronie gry poprzestawiać po zatopieniu statku. Stocznia jest w tym momencie jest logicznym elementem.
     
  19. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    sam nie wiem kiedyś to inaczej wyglądało teraz tak jak mówisz sporo rzeczy jest na mapie morza :) ale moim zdaniem nie jest chyba potrzebne to wracanie do stoczni bo to nie ma za bardzo sensu


    znalazłem kilka mylących rzeczy w wskazówkach również brakuje 1-31 wskazówek bo u mnie sie zaczynają od 32-55 :)
    [​IMG]
     
    BA_Tefnut i MOD_Demoniczny lubią to.
  20. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    Wskazówka 36: Amunicja regenerująca Więcej niż jeden statek regenerujący w walce to często dobry pomysł. W składnicy możesz w każdej chwili zmienić konfigurację wyposażenia statku z regenerującej na ofensywną i odwrotnie, jeśli posiadasz odpowiednie armaty i amunicję. Możesz też umieścić piratów na pokładach, aby mieć korzyści podczas abordażu innych statków. nie w kazdej chwili statek niemoze plynac ani niczego bic lub byc atakowanym...
     
    BA_Tefnut lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.