Blokady BOT-ów, rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 23 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    7000 zbanowanych na wszystkich serwerach
     
  2. Don

    Don Czeladnik forum

    jakie bany,jakie 7tyś ci co narobili panien po 300 w ciagu tygodnia i wkładaja troche kaski w to badziewie dalej są w rankingu hahaha
     
  3. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    takie info dala pani ba :)
     
  4. Don

    Don Czeladnik forum

    info dała ba to niech zobaczą ranking panien i niech się wypowiada o banach,bo jak zczeło się bugowanie map wystarczyło oglądać ranking i co,dalej grają i to jest oszustwo wobec innych graczy nie wspominając o tych co dostali bana,puk puk pani ba nie pisz bzdur o skrypcie co wyłapuje przekręty,bo chyba tylko wybiórczo
     
  5. spaede.GIT

    spaede.GIT Stary wyjadacz

    niech id podadzą:) tych co dostali
     
  6. igI*POLAND*

    igI*POLAND* Forum Pro

    Część grających zapomina chyba że gracze zbanowani nie są automatycznie usuwani z rankingów, wypadają z nich po pewnym czasie nie logowania się.
     
  7. maniek1232

    maniek1232 Czeladnik forum

    dokłanie powinni banować dziadów na maxa a nie czasowo ja jakoś nie widze po banowanych kont cwaniaki dalej pływają to samo na targowisku co z nie legal złotem kiedy z tym w konicu coś zrobią???
     
  8. ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬

    ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬ Mieszkaniec forum

    chyba jednak dało coś,300 mln pd róznicy w rankingu,50 miejsc od wczoraj skoczyłem,dzine bo nie b\gram od 3-4 dni
     
  9. KIELCE

    KIELCE Wyjątkowy talent

    To po jakim czasie wrócą na morze te statki zablokowane na stałe ?
     
  10. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Skoro są zablokowane na stałe (permanentnie) to raczej nigdy nie wrócą :p
     
  11. -υикт-1

    -υикт-1 Mieszkaniec forum

    Mikser znam pare przypadkow ze mieli miec zablokowane na stale nagle sie nudno na ts zrobilo i ja skonczylem z gra wszedlem zobaczyc co sie dzieje gdzie po roku a te osoby co dostaly bana graly na swoich kontach oni sie cieszyli jeszcze do tego kazdy z nich mial po 10 i wiecej skarbonek po 100mld i wiecej wiec powodzenia dla was
     
  12. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Poza tym wystarczy popatrzeć na ranking map Panny,gdzie wszystko czarno na białym widać. Przecież jak kuter,którego nie było nawet w setce,a na morzu ledwo co mi oddaje,i ledwo co płynie,jest na pierwszym miejscu z liczbą 900 panien,czy więcej,to nie jest to normalne. Gdzie inni gracze,którzy grają przez 4 lata mają tyle,a on ledwie rok,czy 2. I taki pewnie nawet bana nie dostał...
     
  13. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    mam pyt do ba kiedy konta zostana usuniete z rankingow bo chyba niesa skoro na zdobycie rangi wciaz mam tyle samo pkt ?
     
  14. Don

    Don Czeladnik forum

    są usunięte te zbanowane bo moje i znajome znikło wraz z banem z rankingu a reszta jak widać nie ma bana więc powodzenia tym uczciwym,pływajcie dalej swoimi kajakami albo ładujcie w to kase ja już zmądrzałem i złotówki od trzech lat nie dostali a kiedyś dużo im posyłałem jak widać zobaczyli że nie mają ze mnie kaski to i banik,kto po troche coś im dawał nie dostał
     
  15. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    Dziwna sprawa niby poszlem w gore o 80 pozycji ale ranga nie drgnela w dol zeby ja zdobyc chyba ze banowali tylko kajaki i kasowali
     
  16. ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬

    ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬ Mieszkaniec forum

    z pierwszej 300ki na globalu poszło co najmniej 70 kont,nizej nie wiem
     
  17. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Dobrze że bany poszły i na pewno na tym się nie skończy.
     
  18. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Oby tak było,jak mówisz ;)
     
    SMOD_Mróz lubi to.
  19. *RoyalFortune*

    *RoyalFortune* Czeladnik forum

    Jeśli chodzi o jakiekolwiek blokady graczy za tak zwany eksploid map bonusowych jest to całkowicie nielegalne i niezgodne z prawem, użytkownik nie może odpowiadać za błędy w grze które nie powstały z jego winy. Na takich kontach ewentualnie powinny zostać zmienione wartości dotyczące błędu do poziomu z przed jego wystąpienia.Dodatkowo powinno się udowodnić winę po przez przedstawienie twardych dowodów a tego nie uczyniono.Każdy może napisać że za pomocą skryptu (którego działanie nie jest znane i nie wiadomo do końca w jaki sposób weryfikuje konta) blokuje dostęp do konta.
     
  20. szymon11270

    szymon11270 Forumowy żółtodziób

    zablokowanych zostało sporo kont lecz bardzo dużo kont z pergaminami nie zostało zablokowane, małe tego zablokowanych zostało dużo kont, które nie miały zbugowanych mapek, kul itp, to strzał w kolano dla BP, skrypt zadziałał źle, lecz na pewno nie przeczytam o tym na forach jako oficjalne ogłoszenie, bo nikt się do błędu nie przyzna, wiem że na innym forum już ludzie przygotowują się do napisania pozwu zbiorowego przeciwko BP, więc jeżeli ktoś chce się przyłączyć niech dobrze szuka, sam osobiście zrobiłem kilkanaście kont z chciwości licząc na to, że BP nie uda się zablokować kont i na 17 stworzonych kont z setkami map 11 nie ma bana, wiec o czym tu mowa?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.