Blokady BOT-ów, rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 23 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Zatem napisz nam tu nieswiadomym co moga :D i nie nie sa ich pracownikami :)
     
    SMOD_Leonardo lubi to.
  2. Też chętnie się dowiem. :D
     
  3. zakrecony

    zakrecony Młodszy ekspert

    skoro podpisuja z nimi umowy to kim sa ?:)
    podnozkami do niewolniczej pracy chyba nie:) wiadome jest ze maja duzo wiekszy kontakt z osobami zajmujacymi sie gra tak jak wlasnie ba badz TL badz adm wiec polecam podszkolic sie :) badz popytac osob ktore sa w ekipie to na tyle bo widze wierzysz ze cala ekipa robi wszystko jako wolontariat co jest zwyklym klamstwem bo dostaja albo perly albo przedmioty z dzialu platnosci zalezy co chca :) a ze sie nie przyznaja bo nie moga chyba logiczne prawda? jesli nie wierzysz tak jak pisalem spytaj kogos z ekipy badz sam dolacz do niej
     
    Ostatnie edytowanie: 23 października 2014
  4. A wiesz co w tej "umowie" znajduje się? :)
     
  5. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Gość dobrze poinformowany, nie to co ja :(

    Ok, ale nadal nie napisałeś nam jakie maja uprawnienia BA i TL.
     
  6. zakrecony

    zakrecony Młodszy ekspert

    sam powinienes dobrze wiedziec bedac w ekipie:) ale watpie bys ja nam wszystkim udostepnil a po 2 temat jest o blokadach kont niby za boty wiec skoro support olewa graczy ktorzy nie slusznie otrzymali bana niech tutaj zabiora glos BA TL badz ADM badz niech zglosza ze skrypt tego comunity managera do banowania kont dziala wadliwie bo gracze ktorzy oszukuja nadal graja a uczciwi maja bana na 2 tyg oczywiscie nie pisze ze wszyscy dostali dostali nie lusznie ale niestety sa takie osoby co dostali nie lusznie wiec gdzie sens gdzie logika

    jezeli masz cos ciekawego do napisania to pisz a nie piszesz jakies bzdury :) to na tyle co do cb
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 23 października 2014
  7. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    dokładnie ten bot to jakiś buubel:/niech BP zleci robienie bota do banowania tym co robia boty do blystek itp a zaloze sie ze oni zrobia o niebo bardziej ogarniętego bota a nie jakieś smiech bota co banuje na podstawie a nie powiem jakiej bo sie Mod jakiś przyczepi żę jakieś tajemnice firmy tutaj publikuje ale ten bot to jeden wielki bubel i moim zaniem 99% graczy ktorzy wyrwali bana na 2 tygodnie jest zbanowanych bezpodstawnie więc BP powinno im to zrekompensować bo przez 2 tygodnie to można zarobić dużo pereł a niektórzy nawet dusz nie zdarzyli wymienić więć BP niech przeprosi tych graczy i banuje za skrypty a nie za boty których i tak już nikt nie uzywa:/.Zamiast puszczać bota do banowania niech sobie zajrzą w dzienniki pokładowe tych co zbanowali oraz tych na ktorych byy tickety i będzie wszystko jasne
     
    Ostatnie edytowanie: 24 października 2014
  8. ๖ۣۜΠΘ*๖ۣۜΠΛΜΞ[ZK]

    ๖ۣۜΠΘ*๖ۣۜΠΛΜΞ[ZK] Forumowy żółtodziób

    emsi z prostej przyczyny oni tego nie zrobia. Pamiętaj, BP ma zawsze racje, choćby jej nie miał to i tak ma. Wczoraj wiele czasu spędziłem nad rozmyślaniem co się w ogóle stało i z jakiej przyczyny. Oświeciło mnie jak jeden z graczy na ts powiedział że robi pergamin. W dniach poprzedzających obecny event zrobiłem 6 raków pod rząd aby trafić dar. Pewnie ich cudownie działający skrypt uznał to za bota bo nikt tyle nie gra i nie robi raków. Teraz moja odpowiedź do "najmądrzejszego" który od polskiej strony odpowiada za bany. Sprawdź dziennik w tych dniach a zauważysz że co około 5 minut była używana wiedza zwiadowcy a co kilka fal wyskakiwałem potopić. Jeśli jesteście na tyle mało pojętni by to zrobić albo nie pozwala Wam na to honor to zmieńcie branże! Pozdro.
     
  9. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    właśnie o to chodzi wystarczy zajrzećw dziennik pobanowanych graczy i widać kto dostał niesłusznie ale oni tego nie zrobią dali byle komu by ci co lataja non stop przestali bo wiadomo wiele osob od botow laduje kase a BP lubi widzieć dużą kase na swoim koncie
     
  10. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Dziennik pokładowy nie pokaże Ci informacji na temat programów zewnętrznych. Z informacji dostępnych na niemieckim forum wynika ze pobanowane konta zostaną sprawdzone powtórnie ze względu na zbanowanie niewinnych osób.
     
  11. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    ale wiesz bot na blyski lata non stop 24na dobe na blysk ii czasem jak sie broni tzn jak sie bot broni to kogos utopi ale to widać po dizenniku kto bot kto nie.i ta wiadomość mi odpowiada i powinni dostać rekompensaty i to duuużę.
     
  12. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Tak Emsi20 ale to nie były bany za skrypty boniarki, dlatego to nas tak złości.
     
    Ostatnie edytowanie: 24 października 2014
  13. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    i coś mi się wydaje że skrypty jeszcze długo niedostaną:(
     
  14. BigMac

    BigMac Forumowy żółtodziób

    Emsi, ty się módl żeby nie dostały bo na kim będziesz punkty bitwy nabijał ? :D
     
  15. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    mi PB nie potrzebne.ja chce uczciwej gry a jak ty się modlisz w sprawie gry to juz jest źle
     
  16. ๖ۣۜΠΘ*๖ۣۜΠΛΜΞ[ZK]

    ๖ۣۜΠΘ*๖ۣۜΠΛΜΞ[ZK] Forumowy żółtodziób

    Pare postów wyżej zaistniało niewielkie nieporozumienie odnośnie dziennika. Dzienniki te co widzą gracze różnią się od tych które widzi BA czy TL. Tam jest wszystko nawet jakie kule używasz w danej chwili. Teraz nasuwa się myśl, na jakiej podstawie i w ramach jakiego kryterium zostały nałożone bany. Z miejsca mogę podać 5 kont z ID które przed i po banach pływały i zbierały błyskotki na konkretnych mapach oraz tych którzy o 4 w nocy teoretycznie robili pergaminy bo i takie screeny posiadam. Jeśli Niemcy potwierdzą że wszystko było sprawiedliwie a graczy którzy zostali ukarani niewinnie jest pewna ilość (szczerze niewinnych a nie tak twierdzących) to skąd pewność że taki gracz po odbanowaniu nie dostanie perma potem nie robiąc nic. BP nałożył kare nie podając dowodów jej winy. Gadałem z koleżką który jest prawnikiem w czasie kiedy śmiał się z tematu powiedział że bany zostały nałożone bezprawnie bo nie została udowodniona wina. BP zasłania sie OHM ale każdego dotyczy również prawo konsumenta które zostało złamane. ;]

    Czysto hipotetycznie jakby BP stwierdziło że moje konto jednak było czyste i odbanują mi konto po 31 to kto odda mi 3mln pereł które mam zamrożone w duszach z zamiarem wymiany na amulety kto zwróci mi PLN wrzucone w puchar bokora i najważniejsze kto zwróci mi potencjalny zarobek przez zablokowane dni.

    Szczerze Wam wszystkim powiem, nie łudźcie sie oni z tym nic nie zrobią. Pamiętajcie winny nie przyzna sie do błędu i działą to w dwie strony. BP taniej będzie poczytać pare ticketów niż dawać setkom osób jakiekolwiek rekompensaty.
     
    Ostatnie edytowanie: 24 października 2014
  17. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    no tak ale wiesz w zwykłym dzienniku też łatwo zauważyć kto bot kto nie:)wiesz pozew zbiorowy i BP pęka:)
     
  18. Kapuś_PL2

    Kapuś_PL2 Forumowy żółtodziób

    "emsi20" takie łzy, taki płacz, zbanowali Ci kolegów czy Ciebie samego? Zrób w końcu 6 lvl a sprawdzimy ile jesteś wart. Jak na razie to widzę, że ino dużo ....
    Pamiętam jak sam pewnego czasu brałeś ode mnie i moich kolegów skrypty i Twojemu kiedyś bractwu my je rozdawali a Ty dzisiaj podejmujesz dyskusję w tym temacie? -(nie piszę tutaj, że ich aktualnie używasz, ale otarły się takowe skrypty o Twoje ręce).
    Co do Twojego 5 lvl to chyba sobie zdajesz sprawę z tego, że dla wielu jesteś też nieuczciwym graczem, gdyż z Twoim PD powinieneś już mieć dużo wyższy lvl. -a tutaj wypowiadasz się o sprawiedliwości???
    Zacznij więc może od siebie...
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 25 października 2014
    KoSa lubi to.
  19. Przypominam o zachowaniu kultury.
     
  20. KoSa

    KoSa Zaawansowany

    Właśnie emsi wbijaj lvl :D !
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.