Blokady BOT-ów, rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 23 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. komornik

    komornik Czeladnik forum

    teraz jak juz zaczeli banowac to juz niech banuja wszystkich inaczej musieliby odblokowac reszte graczy ktozy zostali poblokowani chociaz dalej uwazam ze bany niesluszne na stale
     
  2. Duszek

    Duszek Aktywny autor

    hahaha widzę ze Ciebie komornik zbanowali :D to bardzo dobrze widziałem często latałes po mapce :D
    nawet można się dowiedzieć kim jestes :D jak sie wejdzie w Twój profil na forum :D coraz mniej serduszek na mapce xD
     
  3. Mariu

    Mariu Młodszy ekspert

    ta ból ... widać od razu, tego kto uważa, że nie powinno być permów haha
    Banować ich jeszcze więcej i wszystkim permy, zaczynając od największych elit aż do najmniejszych na botach bez wyjątków...
     
  4. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    moze i zaczna od poczatku rozwijac tak samo konto tylko poco zeby kolejnego bana wyrwac to strata czasu lepiej grac uczciwie mniej zarobisz wolniejszy rozwoj konta ale nie wyrwiesz bana i mozesz sobie grac jak widac chciwosc nie poplaca ja sie ciesze i z tego 1600 banow oby bylo ich wiecej
     
  5. komornik

    komornik Czeladnik forum

    oj duszek ja sie nie wypowiadam na czym ty latasz
     
  6. *PITER2979*

    *PITER2979* Ekspert forum

    a mnie dziwi ze wlasnie koksy plywajacy na niskich mapach topia duzo slabszych i pisza ty ten i ten na tej i na tej mapie daje durne do niczego nie potrzebne PB sam plywam czesto na niskich mapach i jak widze koksa z podstawa 500+ i pv 275+ i salwa z kosmosu bo ma armaty za plny to wole go olac nie marnowac kulek bo sory walka zkims kto ma salwe powiedzmy 40k i krytyki ponad 50k a moja salwa to jest w porywach z krytykami 35k i wy sie dziwicie ze jest tyle oszustow i bp banuje tych ktorych uwaza za oszustow sami ich tego nauczyliscie bylo wiecej placic za gre i zmuszac do dawania dodatkow za plny a ci co placa za gre i dodatki graja dalej mimo ze lataja na programach
     
  7. †ZARAZA†

    †ZARAZA† Czeladnik forum

    Dostałeś bana na własne życzenie a tu wylewasz swoje żale trzeba było nie kombinować tylko grac uczciwie jak nie potrafisz grac to pograj w pasjansa
     
  8. -Castle-2

    -Castle-2 Okazjonalny autor

    Tak patrzę na mapę morza i aż żal oczy ściska. Do kogo nie podpłynę i oddam salwę albo ucieka albo stoi w miejscu. Najdziwniejsze jest to, że moja salwa jest mała, ponadto podstawa statku 100k + 190k voodu, a pozostali powyzej 200k + voodu ;] Oczywiste, że nie dałbym rady ich utopić gdyby zareagowali. Zastanawiam się czy jest tu jeszcze jakieś konto, które nie lata na bocie? Śmiesznie jest bo wchodząc na ts'a połowa wymutowana a konta aktywne :D Czy jest tu jeszcze szansa z kimś pograć? :/ Trzeba się chyba rozejrzeć za ..., bo wieje nudą a tak przynajmniej statek sie rozwinie :D
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 23 sierpnia 2016
  9. =TMW=[WMF]

    =TMW=[WMF] Młodszy ekspert

    dobra nie wiem gdzie ale pisze tutaj, skarga na gracza ..., dnia 13.13 w godz, 7,12 - 7,16 zostałem obrazony na czacie po angielsku od czarnuchów , dnia 14,10 godz 6,30 - 6,40 wyrazanie się na czacie przez w/w gracza
    .Oczekuję na reakcje
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 14 października 2016
  10. abcdef..

    abcdef.. Czeladnik forum

    =TMW= niech odrazu sprawdza mu konto pod wzgledem scryptow na blyski :p czesto konto lata po 4/2 na utopilocie
     
  11. Garguś®™

    Garguś®™ Okazjonalny autor

  12. Skargi na zachowanie graczy na czacie składamy >>TUTAJ<<



    Tego typu skargi należy kierować do pomocy technicznej.
     
  13. GramFair

    GramFair Okazjonalny autor

    HAHAHA ten watek na forum jest zbędny problem od wielu lat się ciągnie i nie mogą albo nie chcą jego poprawić. A pisanie ticetów rzadko pomagało wiec olać temat i bawić się dalej.
     
  14. -Castle-2

    -Castle-2 Okazjonalny autor

    Odświeżam temacik :p ktos cos wie ?:D
     
  15. MilKaCaRameL

    MilKaCaRameL Koneser forum

    Sam pisałem nie raz do PT z mocnymi dowodami ( filmikami ) w sprawie botów i dalej widzę te osoby pływające po mapach więc albo działają bardzo powoli albo są jakieś znajomości bo co może być lepszego od filmiku na którym ewidentnie gracz zbiera bony w ostatnim czasie dużo skrzynek eventowych zbierali na botach żeby ukarać gracza chyba nic a i tak dalej grają... wiec chyba coś tu nie gra. Strzelasz do takiego koksa z 600k podstawy mógłby Cię zatopić w 20 sek a on nic ważniejsze są skrzynie :) mimo 5-tej topki. W sumie coraz bardziej mi się to podoba przynajmniej wpadają łatwe punkty PB :):)
     
  16. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    Witam .Jestem za banowaniem nieuczciwych graczy ale banuja tez graczy za botowanie ktorzy nie uzywali zadnych niedozwolonych programow. Gralem w pirate storm 2 lata moj nick Jazon. Konto zablokowal community manager na 99 lat sic! za uzywanie botow.Nie uzywalem zadnych programow botujacych.Przez okolo 2 tyg trwala moja korespondencja z supportem.Napisali ze system nie ma zadnych watpliwosci w tej sprawie i to cale wytlumaczenie,zadnych konkretow ,dowodow .Nie podaja podstawowych informacji kiedy gdzie i jakie boty gracz stosuje nic tylko system sie nie myli .W taki sposob moga zrobic z kazdego gracza bociarza napisac ze system nie ma zadnych watpliwosci i tyle na temat.Jezeli komus konto zablokuje community manager support nikomu nie pomoze jak mi odpisali nie moga nic zrobic moga tylko pytac i na tym sie konczy.W czerwcu wyslali moje zazalenie zaznaczajac od razu ze nie wiedza czy dostana odpowiedz.Odpowiedzi nie ma do tej pory a miedzy czasie suche odpowiedzi o zakonczeniu dyskusji zamienieli na blokade email.Tak wiec nie ma nawet mozliwosci kontaktu.Straszenie o wpisaniu na czarna liste po zablokowaniu konta to juz wogole brak logiki.Wystarczy ze napisza system nie ma zadnych watpliwosci i po grze konto zablokowane .W taki sposob moga z kazdego gracza zrobic bociarza.Dla mnie sa niewiarygodni. Pozdrawiam
     
  17. CrimsonThePirate

    CrimsonThePirate Czeladnik forum

    Z tego co pamiętam to wbiłeś dużo expa w krótkim czasie i być może to było przyczyną bana. Jest kilka bufów, które wspierają expienie, może użyłeś wszystkie i przedobrzyłeś? Wątpie aby Cię logowali, raczej system coś podliczył i wyszło trochę za dużo. Po ile godzin za jednym "zamachem" ekspiłeś?
     
  18. Tolo-Banan*PL-

    Tolo-Banan*PL- Aktywny autor

    jak zalozysz sprawe big... to wygrasz nie legalnie blokujo do tego ty inwestujesz
     
  19. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    po 6h tyle co list pd x2 trwa ,czasem jeszcze 2 lub 3 h no i ten itemek za diax .inni tez tak grali i graja nadal dla mnie to nieporozumienie ta gra ps. Dobrze ,ze nie wydalem ani grosza ale na 99 lat? to juz chyba przedobrzyl pan community manager.Watpie zeby mieli taki slaby system co nie rozpoznaje bociarza od gracza grajacego na itemkach z gry. To info dla wszystkich ,ze w kazdej chwili moga z kazdego zrobic bociarza i po koncie .Pozdrawiam Jazon
     
  20. Tolo-Banan*PL-

    Tolo-Banan*PL- Aktywny autor

    tak masjo system poski BA zadzo w polsce a e sa to.... to wiadomo co i jak jest
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.