Blokady BOT-ów, rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 23 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Agresja

    Agresja Ekspert forum

    Ta ja wydawałem po 5000 zł co miesiąc teraz wiem ze nie ma sensu - najlepsze jest to że sami mnie wyeliminowali :)
     
  2. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    Tak tak pamiętamy ,jednym kontem kupowałeś a o zdjęcie bana z drugiego w celu dokonania na nim zakupów prosiłeś :D Kiedy to było 2-3 tygodnie temu.:D
     
    Agresja lubi to.
  3. NiczeQ

    NiczeQ Czeladnik forum

    Haha bananki poleciały i co z tego , Odpowiednia kwota zapłacona odpowiednim ludzia i masz z roku na 3 miechy , albo z perma na rok . Przeciez na PL2 to juz tak było nie :] . Wiec dla mnie to śmieszne :) . Pozdrawiam DeepWeb
     
    Agresja lubi to.
  4. Agresja

    Agresja Ekspert forum

    A to ciekawe :)
     
  5. abcdef..

    abcdef.. Czeladnik forum

    i to pisze osoba ktora sama latala na bocie i nie mow ze nie bo bylem z toba w bractwie :)
     
  6. Kpt.Gleba

    Kpt.Gleba Forumowy żółtodziób

    jak wiesz cos wiecej.. ile i komu to daj znac cos wiecej ;)
     
  7. GennaroGattuso[®™®]

    GennaroGattuso[®™®] Młodszy ekspert

    hahaha dokładnie taki płacz był i jeszcze bajki pisze dobre :)
     
  8. OuVerine

    OuVerine Czeladnik forum

    Słabi programiści do tego gracze wyniszczające grę botami gra upada widać to po łączących się serwerach
    To że komuś zablokowali konto i ten wielki ból hmm? Większym bólem będzie to jeśli usuną grę bo nie będzie przynosiła dochodów a raczej straty .. Nie pozdrawiam wszystkich graczy latających na botach . Człowiek wraca do gry bo ma do niej sentyment ale jak się patrzę co się stało z nią to ehh.... szkoda gadać !
     
    spaede.GIT i .BlackSabbath. lubią to.
  9. ***PEUGEOT***1977

    ***PEUGEOT***1977 Czeladnik forum

    Wina leży po stronie ludzi 3/4 ekipy skupione w 2-3 bractwach gdzie każdy wie że gracze z tych bractw i aliansów z nimi związanych używają nagminnie botów ,ale niestety jak sie ma w bractwie 2 z 3 BA to wiadomo kolesiostwo wygrywa:). Bany są ale niestety w większości o dziwo dla przeciwników na morzu
     
  10. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    tefnut a cos wiadomo o jakis karach za te smocze ognie z bugow skoro mozecie to ustalic i usunac te itemy skryptem zle dopisane to i blokady powinny pojsc
     
  11. maciek80018F00

    maciek80018F00 Czeladnik forum

    jaki znowu bug wariory tez mozesz abordowac jak sie naprawiają od dawna lepiej niech się zabiorą za tych co ewentowe boty topili na botach a propo myślisz ze te abordy były za darmo gineli piraci wyposażenie
     
  12. abcdef..

    abcdef.. Czeladnik forum

    ale to nie jest wina graczy wiec dlaczego ktos ma blokade dostac ? mysle ze nie pisalbys tak jakbys mial lvl sam bys owy blad wykorzystal
     
  13. -žάβμјčá-

    -žάβμјčá- Młodszy ekspert

    Napewno nie zbanuja na stale ale Tak z tydzien bylo by smiesznie
     
  14. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    a kto Ci bronił tak samo robić :p
     
  15. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    no pewnie bede testy pirata robil tylko poto zebym z buga korzystal i narazal sie na blokade ;p
     
  16. spaede.GIT

    spaede.GIT Stary wyjadacz

    Święta racja smocze do dymu niech mają po kilkaset na minusie:D
     
    NiczeQ lubi to.
  17. WkurzonaMamuśka

    WkurzonaMamuśka Czeladnik forum

    Błąd abordażowy wystąpił już pierwszego dnia. BP zapewne tez już pierwszego dnia posiadał wiedzę na temat tego błędu, jednakże nie ukazała się żadna informacja na forum czy też jest to błąd czy też taka specyfika tego bota. Wariory można cały czas abordować wielokrotnie, na forum jest opisany abordaż graczy i jest tam info : " Jeśli padłeś ofiarą abordażu to za 1 min znów możesz zostać zabordowany.". Więc teraz info na forum : " Skrypt usuwający smocze ognie pozyskane z wykorzystaniem bugu ......" nie powinno tak brzmieć skoro nie było pewne czy to bug czy też taka sama możliwość abordowania jak graczy. Info powinno brzmieć raczej: W założeniu bot miał dawać jednorazową możliwość abordażu niestety w wyniku złej pracy informatyków i naszego błędu z przykrością zawiadamiamy, że zostanie uruchomiony skrypt odpisujący smocze ognie, przepraszamy za poniesione straty w wyposażeniu utraconym podczas abordaży oraz zmarnowanym czasie. :D Ucinając spekulacje, nie nie nabiłam tysięcy smoczych wolałam w tym czasie więcej wolnych skuldów pobić. Ale jak już mamy być sprawiedliwi jeśli miałyby by być bany to już bardziej należą się za [...], które co ewent zbijają boty ewentowe.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 lutego 2017
  18. spaede.GIT

    spaede.GIT Stary wyjadacz

    Mamuśka zupełna racja tylko zauważ że NPC ewentowy jak zawsze jest w typie admirała 1 nagroda 1 abordaż na wysokich mapach:) tak było cały czas
     
  19. WkurzonaMamuśka

    WkurzonaMamuśka Czeladnik forum

    Nie abordowałam nigdy admirała za wysokie progi na moje nogi a raczej za wysoki próg abordażowy :))
     
  20. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    Hmm . Ciekawe po czym oni będą oceniać czy dany gracz zdobył Smocze w sposób legalny czy nie. Po tysiącach sztuk na koncie ? A może one zostały zdobyte legalnie. Wystarczyło mieć tylko sporo rozświetlaka i bić każdego napotkanego. Perłowo wychodzi się z zyskiem ,wiec tylko jechać .Zresztą wielu graczy ma pereł pod dostatkiem kryształu też bo ze skuldów nazbierane więc i lampek nie musi zbierać.
    A jak ktoś z niewidki podpłynie i abord "ukradnie" to to jest legalne czy nie? Przecież nie wiadomo czy bot był już po reperce.
    Wasz skrypt jest tyle samo wart co i wasi programiści nie potrafiący przewidywać skutków swoich wypocin a później ich niekompetencje zwala się na graczy. I o ile coś uderza w nieuczciwych to pół biedy ale kradzież aborda czy bota od zawsze było elementem tej gry.
    Następnym razem niech niemoty nie wprowadzają do gry czegoś czego nie dopracowali.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.