Blokady BOT-ów, rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 23 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krolu15_USS

    krolu15_USS Aktywny autor

    BARDZO DOBRZE POWIEDZIANE:) NIECH NASZA KOCHANA BA TEFNUT ODNIESIE SIE DO TEGO I WYJASNI NAM NIEDOŁESTWO TYCH PSEUDO INFORATYKOW. CO Z GRACZAMI KTORZY POSWIECILI CZAS NA ZDOBYCIE TYCH SMOCZYCH ZAMIAST W TYM CZASIE KLEPAC BOTY NA NISKICH MAPACH? I GDZIE W OPISIE EVENTU JEST MOWA ZE NIE MOZNA BRAC ABORDOW CO CHWILA.? SKORO NA TYCH MAPACH OD KIEDY ZOSTAŁY WPROWADZONE MOZNA ROBIC ABORDY CO MINUTA. TO DOPIERO TERAZ EKIPA REAGUJE?? SKORO TE MAPY JUZ OD PONAD ROKU SA?? REAGUJE BO WPROWADZA COS O CZYM NIE MA ZIELONEGO POJECIA . DALI EVENT ALE ZE GRACZE MAJA WIECEJ OLEJU W GLOWIE NIZ CI PSEODOINFORATYCY TO NAGLE OKAZUJE SIE ZE TO BŁAD. BRAWO WY ... EKIPO !!!
     
  2. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest


    Proszę nie reklamować nazwy niedozwolonych programów wspomagających grę.
    Tym razem tylko upominam.


    Caps off proszę.
    Rozumiem twoje rozgoryczenie, jednak ekipa nie ma wpływu na wprowadzane skrypty z góry.
     
    SMOD_CHRISTOFORO lubi to.
  3. WkurzonaMamuśka

    WkurzonaMamuśka Czeladnik forum

    Moim zamiarem nie było reklamowanie a wręcz przeciwnie jestem za całkowitym usunięciem ich z gry. Nie oszukujmy się jeśli nie wymienimy nazwy nie będzie to znaczyło, że problemu nie ma :) . Ale rozumiem regulamin, więc sorki za użycie nazwy. Chciałam pokazać, że Bp wyciągając konsekwencje od graczy powinien zająć się przede wszystkim tymi co w pełni świadomie i od wielu lat rolują , że tak się wyrażę, firmę a nie tylko wtedy gdy wystąpi jakiś błąd w grze. Bo wyciąganie konsekwencji od graczy w takim wypadku wygląda jak tuszowanie własnych błędów. Wyraziłam opinię, naraziłam się firmie, graczom co niektórym, więc nie wdając się już w dalszą dyskusję wracam do relaksu na grze wszystkim życząc miłej gry :)
     
    _Krisu_ i Shokaku lubią to.
  4. wiesiek13

    wiesiek13 Forumowy żółtodziób

    a jak wygląda sytuacja u was po skrypcie usuwającym rakietki? tez zniknęły z kont osób , które nie uzywały bug?
     
  5. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    mi nie zniknely nadal 97 jest wiec skrypt zapewne poszedl im bezproblemowo
     
  6. FreeForFun

    FreeForFun Koneser forum

    Fala banow , super, na pl2 jak boniarki były tak sa nadal , pozdrawiam :)
     
  7. *HMS^VICTORY*

    *HMS^VICTORY* Moguł forum

    nie wiem jaka fala? dalej jest to samo
     
  8. spaede.GIT

    spaede.GIT Stary wyjadacz

    dalej na tym jednym pływają co latali więc żadnych zmian nie widać
     
  9. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    Blok konta dla nieuczciwych? jak najbardziej .Zablokowali mi konto na 99 lat za używanie botów w ps choć nie miałem żadnych niedozwolonych programów i jak tu wierzyć temu systemowi? wystarczy że tak napiszą i z każdego zrobią bociarza.Dla mnie są niewiarygodni .Pozdrawiam Jazon
     
  10. ☠F☠I☠K☠U☠24♅☠

    ☠F☠I☠K☠U☠24♅☠ Czeladnik forum

    Czy wy jesteście normalnymi graczami cala liga gra na programach wiec cala ligę powini zbanowac w się czepiacie boniarek bo zbierają ale wiadomo ze każdy zwas używa cos napergi jescie zalośni . A teraz sprawie BANOW ZBANUJCIEN WSZYSTKICH ZA PERGAMINY Z CO MAJA PO MILONY PUNTOW ELIATNYCH !!!!! TYLE MAM DO POWIEDZENIA
     
  11. NiczeQ

    NiczeQ Czeladnik forum

    Ty nadal grasz Fabianek pozdrawiam raider :D , Spotkamy sie na becie znowu

    Ja nie wiem :D komu , ale wiem ze były takie akcje :p , Zaraz tu BA napisze albo ktos dowody itd , itd :) wiec moze skończmy temat
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 lutego 2017
  12. ^LuKaSz89^

    ^LuKaSz89^ Czeladnik forum

    Póki chociaż paru graczy z paru bractw nie dostanie tzw owoców nie uwierzę że coś robicie
     
  13. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    skromne info wiadomo cos do ilosci blokad ?
     
  14. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Caps Off proszę.
    Z dowodami na poszczególnych graczy proszę kierować się do pomocy technicznej.

    Post podpostem. Proszę używaj opcji "edytuj".

    Niestety, wiemy tylko tyle ile jest w Oficjalnych Ogłoszeniach na forum.
     
  15. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Hmmm... Z tego co się orientuję to nie było szansy na pomyłkę. Więc albo używałeś czegoś niedozwolonego albo ktoś kto grał Twoim kontem tego używał. Tak czy inaczej jest to łamanie OWH. Jednak sprawy poszczególnych kont są wyjaśniane przez pomoc techniczną i jeżeli uważasz że doszło do pomyłki, możesz się zgłosić do supportu.
    Te informacje nie są udostępnione graczom. Nie jest to istotne. Ważne jest że proceder nie jest akceptowany.
    Ekipa ma świadomość że nie wszyscy którzy używali botów otrzymali już blokadę. Banowani byli ci co do których nie było żadnych wątpliwości. Proces monitorowania zachowania graczy nie jest zakończony i trwać będzie nadal. Lepiej więc nie eksperymentować z niedozwolonymi wspomagaczami.
     
  16. ^LuKaSz89^

    ^LuKaSz89^ Czeladnik forum

    BA zapomniałaś dodać że ci nie wszyscy to gracze z twojego aliansu :)
     
  17. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    jak dlamnie to info co do ilosci graczy zbanowanych jest istotne bo fala banow to ile wedlug was 100-200 osob ze wszystkich serwerow ?na pl1 podskoczylem w rankingu o 15 miejsc to bardzo niewiele widzac po mapach ile ludzi grasuje na botach a w szczegolnosci wtedy kiedy sa oplacalne eventy..
     
  18. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    na 1/x ile botów pływa za skrzynkami, do 5/x ile XXLow pływa na bocie, i nic z tym nie zrobia
     
  19. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Ja mam w pełni czyste, mawiają że kajacze konto. Chciałbym wiedzieć co zrobić, jeżeli jakimś cudem system wydałby mi niesłusznego bana.
     
  20. *HMS^VICTORY*

    *HMS^VICTORY* Moguł forum

    nic
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.