Blokady BOT-ów, rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 23 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ]KSiĘCiUNiO[

    ]KSiĘCiUNiO[ Forumowy żółtodziób



    Tak się dzieje jak ludzie żyją gra bo są zakompleksieni i nie dają sobie rady w życiu realnym. A po drugie tak się dzieje bo koledzy z ts donoszą na innych żeby sami nie dostali bana, ( sami używają botów błędów grze ) dlatego skończyłem z gra kilka lat temu. To bagno nigdy się nie skończy .( koledzy z bractwa widzą czy wasze konta grają czy nie i uprzejmie donoszą, statystyki się muszą zgadzać ) Dam wam dobrą rade uważajcie na donosicieli z ts i naleśnika bo to największy donosiciel wraz z swoim pieskiem. A team to kolesiostwo i ludzie którzy nigdy nie powinni się tym zajmować bo nie potrafią podejmować uczciwe decyzji.( bp nie ma żadnych skryptów to koledzy z ts nimi są )
     
  2. Bonifacy400.PL-

    Bonifacy400.PL- Czeladnik forum

  3. Prong17

    Prong17 Forumowy żółtodziób

    ludzie jak nie będzie botów to nie będzie ludzi co ładują kasę w tą grę a to doprowadzi do upadku BP to nie caritas to biznes oni muszą czerpać korzyści z prowadzenia serwerów a ci co myślą to gra za darmo to są ciemni bez ładowania w tą gre to im prąd odetną i wtedy będzie płacz że BP to złodzieje
     
  4. MilKaCaRameL

    MilKaCaRameL Koneser forum

    Po pierwsze nie doprowadzi do upadku BP ponieważ Seafight to nie całe BP mają wiele różnych gier :)
    Po drugie gdzie masz napisane , że rozwijanie konta na full lvl jest darmowe ? nigdzie takiego czegoś nie widziałem. Jeśli chodzi o darmową grę to chodzi o to , że możesz założyć konto bez żadnych opłat i pływać sobie po 1 zbierać bony :p. Ciekawe czy gdybyś Ty był właścicielem takiej gry to wszystko było by za darmo według twojego toku myślenia :) a pracowników , programistów , informatyków itd. opłacałbyś ze swojej kieszeni :cool: Jestem ciekaw na jak długo starczyło by Ci kasy pomyśl albo usuń konto i nie płacz , że to nie darmowa gra.
     
  5. MOD_Stark

    MOD_Stark Guest

    W takiej sytuacji najlepiej pisać do pomocy technicznej, i wyjaśnić zaistniałą sytuacje ;)
     
  6. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    ]KSiĘCiUNiO[, Twój post usuwam jako że oprócz trolowania nie wnosi do rozmowy niczego. Otwarci jesteśmy na rozmowy ale nie na trolling.
     
    SMOD_CHRISTOFORO lubi to.
  7. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    ]KSiĘCiUNiO[, proszę, bardziej konstruktywnie póki za późno nie jest. Zmień ton wypowiedzi.
    Trolowanie w czystej postaci usunięte.
     
  8. Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 lutego 2017
  9. MilKaCaRameL

    MilKaCaRameL Koneser forum

    tak to się musiało skończyć... :cool:
     
  10. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Ja nie mam tego problemu, po prostu pytałem tak na jakby co.
     
  11. grabek561

    grabek561 Forumowy żółtodziób

    Witam mam pytanko jestem w posiadaniu id co najmniej 5 kont ktore mialy po 2 lub 3 bany czasowe i teraz dostaly na tydzien lub miesiac a konta po raz pierwszy dostaly perma ? Co sadzisz o tym i jak ty sie z tym czujesz dobrze ?
     
    Ostatnie edytowanie: 16 lutego 2017
  12. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Nie jest Ważne co o banowaniu za boty sądzi BA czy TL. Banowaniem za boty zajmują się wyłącznie pracownicy firmy i to firma a nie BA/TL ustala zasady banowania permanentnego i czasowego. W zależności od intensywności wykorzystywania bota gracze otrzymywali blokady perm lub czasowe. W dniu 23 października 2014 informacja przysłana od Community Managera (cytat poniżej) była informacją ostrzegającą o możliwości blokady konta na stałe nawet w przypadku gdy jest to pierwszy ban i nawet w przypadku gdy jest to gracz inwestujący w grę. Również pracownicy firmy mogą określić jaki stopień wykorzystania bota zaskutkuje blokadą tylko czasową.

    Na każdym banowanym koncie na blokadę ktoś pracował intensywnie niezależnie od tego co potem mówi właściciel lub użytkownik konta i niezależnie od tego jakie mity i legendy krążą. Łatwiej jednak właścicielowi uwierzyć w niesłuszność bana niż stracić zaufanie do ludzi lub przyznać się do sposobu gry.

    Posiadanie ID 5 kont z blokadą samo w sobie nie dostarcza informacji o intensywności wykorzystania bota. Tak więc możemy porozmawiać tylko o ogólnej zasadzie a nie konkretnych przypadkach. Ogólna zasada jest jasna - nie ma akceptacji używania botów a konta na których jest łamane OWH mogą zostać zablokowane, czego nikomu nie życzę. Każdy jednak sam za swoje konto odpowiada.

     
  13. grabek561

    grabek561 Forumowy żółtodziób

    [...]
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 lutego 2017
  14. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    jesli mozesz opisz bardziej szczegolowo jakie zachowanie prowadzi tylko do bana czasowego a jakie do permamentnego zeby gracze widzieli roznice i mogliby sie bardziej ustosunkowac czy zasluzyli na taka kare badz czy inni nie zostali potraktowani zbyt ulgowo skoro pracownicy moga to okreslic napewno maja jakies "widelki" do banowania jezeli nieznasz ich to prosze podpytaj
     
  15. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    Ba_Tefnut jezeli cos wiesz i mozesz napisac o moim zablokowanym koncie w ps nick Jazon bylbym wdzieczny.Do kompa dostep mam tylko ja nikt wiecej.Nikt nie zna passow .Gralem sam od poczatku ok 2 lata bez zadnych niedozwolonych programow.Ilosc czasu blokady konta 99 lat wskazuje ze musialbym byc chyba jednym z najgorszych bociarzy a powtarzam ,ze nigdy nie mialem niedozwolonych programow.Sprawe przedstawilem supportowi i to wyczerpujaco opisujac moja gre (na jakiej mapie gralem i jakich itemkow z gry uzywalem list pdx2 i talizman) pd lecialo pieknie.(Konto maxowalem na niskim lev w koncu z 29 lev lecialem z expem codziennie po 6h do 10h az do 45 lev gdzie mnie zablokowano) .Odpowiedz supportu to:"system nie ma zadnych watpliwosci ze uzywano botow". Blokade konta nalozyl community manager i te 99 lat jak i blokade konta polski support nie moze zmienic ani odblokowac .Pytalem kilka razy kiedy ,jakie ,gdzie uzywalem boty -nie odpisali .Czy ta blokada byla za dzien w ktorym zostala nalozona czy za jakis okres czasu? na wszystkie moje pytania ciagle byla ta sama ogolna odpowiedz.Po ok. tygodniu takiej heh korespondencji w koncu supoport odpisal ze moje zazalenie przeslal wyzej ale nie wie czy dostanie odpowiedz .Odpowiedzi od czerwca zeszlego roku nie ma do tej pory.Nastepnie support napisal ze konczy dyskusje i rozwiazuje ze mna wszystkie umowy.Na koniec zablokowal swojego maila,wczesniej informujac o mozliwosci wpisania na czarna liste.Kontakt sie urwal bo support zablokowal maila.Zadnych konkretow support nie przedstawil ,kazdemu moga zablokowac konto twierdzac ze uzywal botow to smieszne.Sa dla mnie niewiarygodni.Powinni przedstawiac takie dowody na uzywanie botow przez gracza zeby ani on ani inni gracze nie mieli co do tego faktu watpliwosci.Sprzet komputerowy maja napewno b.dobry wiec jest to kwestia tylko pomyslu na to.Pozdrawiam Jazon
     
  16. grabek561

    grabek561 Forumowy żółtodziób


    Oni cie maja w powazaniu skacz z gra a za bana podziekuj kolegom z ts . Juz konta nie odzyskasz
     
  17. MOD_Stark

    MOD_Stark Guest

    Pozwolę sobie przypomnieć o tym punkcie regulaminu :
    Kultura/ton wypowiedzi - nawet podczas burzliwych dyskusji lub kiedy się zdenerwujesz, zachowaj proszę uprzejmy ton wypowiedzi. Szanuj innych forumowiczów. Na naszym forum nie tolerujemy braku kultury.
    Tym razem to jedynie ostrzeżenie.
     
  18. grabek561

    grabek561 Forumowy żółtodziób

    Bojam sie haha

    Jezeli cie urazilem to przepraszam :)
     
  19. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    1a2s caly czas gadasz o banie ale dostales go na innej grze wiec czemu zasmiecasz tu forum pisz na tym na ktorym otrzymales bana i tam moze uzyskasz swoja pomoc :confused:
     
  20. -kill-97

    -kill-97 Forum Pro

    ja dostalem bana na czat na 30 dni za toze pisalem ze bpnicz tymnierobi apisalem prawde bo tak jest a gracze ktorzy lamia przepisynie sa karani tylko gracze ktorzy pisza prawde
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.