Blokady BOT-ów, rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 23 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Stark

    MOD_Stark Guest

    Zawsze istnieje możliwość odwołania się od bana na czat w tym miejscu -> KLIK
     
  2. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    Cezary gram teraz tu a to gra tej samej firmy a system ktory uzywaja do blokady kont zapewne ten sam dzial odpowiedni.Nie martw sie zawsze moga wymazac jak to robili na ps .Moze ktos powie czy support jest jeden do wszystkich gier bp? czy kazda gra bp ma swoj support?Pytam bo nie mam czatu w sf od grudnia a nie koresponduje z supportem z ps z wiadomych wzgledow.Wyswietla mi sie napis system authorization failed, brak autoryzacji ,ja jej nie mam heh.Pozdrawiam Jazon
     
  3. *GTL_Eviana*

    *GTL_Eviana* Community Team Team Seafight

    napisz do pt, aby sprawdzili co tam się dzieje na Twoim koncie :) Każdy gra ma swój support ;)
     
  4. spaede.GIT

    spaede.GIT Stary wyjadacz

    Przecież teraz te 14 dni co dostali to ogromna część tych graczy nieużywała bo nie umie używać żadnego bota
     
  5. ^LuKaSz89^

    ^LuKaSz89^ Czeladnik forum

    Może i tak ale z tego co mi wiadomo tickety przez wasze łapy przechodzą więc skargi dziwnie nikną choć sa nieraz bardzo wyraźne dowody.
    Hm a teraz może odpowiedz na pytanie czemu większość jak nie cała ekipa skupiona jest w 2-3 bractwach ? Czemu jest takie kolesiostwo na czacie ze strony jakże obiektywnych CMów? I skoro jesteś takim uczciwym BA to czemu twoi koledzy z TSa , aliansu nie dostają tych banów , a może ich kryjecie bo dobrze wiesz kto pływa tam na bocikach.
     
    Tolo-Banan*PL- lubi to.
  6. *HMS^VICTORY*

    *HMS^VICTORY* Moguł forum

    A mam pytanie nie da sie bezposrednio przesłac tych dowodów do Niemiec ? Do siedziby?
     
  7. -žάβμјčá-

    -žάβμјčá- Młodszy ekspert

    Raczej nie bo wtedy swoich nie beda mogli kryc
     
  8. *HMS^VICTORY*

    *HMS^VICTORY* Moguł forum

    Skoro tak sie sprawa ma, więc to walka z wiatrakami i nie wiem po co ta cała dywagacja na temat blokowania itd... zablokują kogo będa chcieli i zrobią co chcą, bo ani z polskiej strony nie pójdzie ani z nimieckiej, a moze moja logika jest błędna ??:eek::confused:
     
  9. -υикт-1

    -υикт-1 Mieszkaniec forum

    proze o podanie emaila lub cos podobnego bo mam dowody na to ze 4 osoby z serweru azji1 kozystaja nadal z bota do blyskotek a podobno byly bany a oni nadal plywaja i to gracze z pierwszej 30 w rankingu pd i odrazu mowie ze to pt juz nie pisze bo to sa kpiny od ponad misiaca im to wysylam co 3 4 dni i nawet mi na to nie odpisza z gory dziekuje
     
  10. *GTL_Eviana*

    *GTL_Eviana* Community Team Team Seafight

    A Tobie ktoś wybiera bractwo? :) Każdy pływa tam gdzie chce, więc pytanie bez sensu. A co ma alians do tego? my nie jesteśmy firmą BP i nie tworzymy skryptów banujących. Proszę bez takich sugestii ;)
    Jedyną możliwością kontaktu z BP jest polska pomoc techniczna.
    Jak po ostatniej, może będzie kolejna fala banów. Pozostaje nam cierpliwość.
     
  11. ☠F☠I☠K☠U☠24♅☠

    ☠F☠I☠K☠U☠24♅☠ Czeladnik forum

    Jaka fala banow to jest jeziorko 4konta z serwera znikają haha nice
     
  12. zakrecony

    zakrecony Młodszy ekspert

    Graczowi Łukasz89 bardziej chodzilo o to ze dziwnym zbiegiem okolicznosci w Polskiej ekipie sa gracze ktorzy skupieni sa glownie w 1 duzym alainsie na serwerze PL1 PL2 chyba ze jeszcze jakims cudem ocalal ktorys cm z przeciwnej strony chociaz watpliwe :p i nie mowimy tu o graczach z innych serwerow bo oboje wiemy ze policzymy ich na palcach 1 reki
    i nie jest jedyna mozliwoscia kontaktu tylko Polska ekipa lecz tez telefon badz list albo osobista wizyta wiec nie wprowadzaj graczy w blad :)
     
  13. *GTL_Eviana*

    *GTL_Eviana* Community Team Team Seafight

    A ja napisałam coś wyżej, każdy pływa gdzie chce - i myślę, że tam gdzie czuje się najlepiej. Nikt Wam nie wybiera w jakim bractwie macie być, konto prywatne członka ekipy, to jego sprawa i tyle w temacie. :)

    Napisałam, że jedyną formą kontaktu jest pt polskie i tak jest. Nie ma możliwości kontaktu telefonicznego/listownego - gracze kontaktujący się w ten sposób, będą odsyłani do pomocy technicznej.
     
  14. zakrecony

    zakrecony Młodszy ekspert

    Owszem plywa gdzie chce zgadza sie tylko niektore sytuacje wiele pokazuja tak jak znikaja czlonkowie ekipy z przeciwnych aliansow :) dwa w bractwie masz typka ktory odkad ma konta smiga na wspomagaczu na nich wykorzystywal rozne bledy wiele graczy pisalo zgloszenia i nic a z przeciwnego aliansu poszlo kilka zgloszen i konto wyrwalo bana na miesiac za wykorzystywanie bledu w grze wiec takie wybiorcze dzialanie z waszej strony kto pasuje kto nie wiec zastanow sie na 2 raz co piszesz chyba ze chodzi wlasnei o przynaleznosc graczy z tego samego tagu do ekipy to luz
    i ciekawe ze niema innej formy kontaktu wy chyba sami nie wiecie jakie sa bo jedni pisza tak drudzy tak :D
    a pozatym prawidlowo zaden czlonek Polskiej ekipy nie powinien grac na serwerze na ktorym ma sprawowac swoja funkcje czy to cma czy scm czy ba
     
    Ostatnie edytowanie: 20 lutego 2017
  15. *GTL_Eviana*

    *GTL_Eviana* Community Team Team Seafight

    ^LuKaSz89^, Opanuj proszę agresję, i potem wróć na forum :) post usuwam, a w sprawie zarzutów co do członka ekipy zapraszam do Pomocy Technicznej :)

    Znikają? : p chyba niezbyt rozumiem :) magii nie znam, czasem w błyska trafić trudno :D
    Gdyby konto członka ekipy pływało na wspomagaczu, to bardzo szybko by nie było w ekipie :) Wyślij mi do PT dowody. Jeśli opierasz się na plotkach, domysłach lub piszesz, bo jesteś po prostu na anty - to kontynuować rozmowy nie będę.

    Ano nie ma innej formy. Ale widzę, że wiesz lepiej, czemu nie złożysz podania? Czasem warto zobaczyć jak jest naprawdę ;)
     
  16. zakrecony

    zakrecony Młodszy ekspert

    To ciekawe ze BA pisze ze mozna zadzwonic badz napisac do nich list :D nie rozumiesz przypomnij sobie cos zwiazanego z brakiem zaufania i gdy sie z toba ktos nie zgodzil co sie dzialo :p polecam czytac ze zrozumieniem gdyz nie napisalem ze ta osoba ktora uzywa wspomagacza badz uzywala bledow jest w ekipie lecz jest graczem z twojego bractwa i zapewne wiesz kto uzywal bledu z repka gdy nie bylo mozliwosci miec takiej wartosci reperki bo wielu graczy to zglosilo a wy mieliscie to w nosie piszac ze sprawdzimy bla bla majac czarno na bialym na filmikach ale jak wy to piszecie to ekipa bp banuje nie wy guzik prawda gdyby tak bylo to ktos kto dostaje banika ktorys raz na czata za obraze ekipy laduje z banem na konto w krotkim czasie wiec nie wciskajcie graczom ciemnoty;P
    anty? pisze jak uwazam i nie jestem jedyny ktory tak uwaza zreszta widac co sie dzieje :) i jak pisalem wyzej gdyby zaden czlonek ekipy nie byl zwiazany z serwerem na ktorym pelni funkcje nikt by problemow nie mial
     
  17. *GTL_Eviana*

    *GTL_Eviana* Community Team Team Seafight

    Który BA tak twierdzi? :) Czy możesz używać chociaż kropek? Bardzo ciężko czytać co piszesz, tym bardziej ze zrozumieniem, więc i o pomyłkę łatwo ;)
    Wielu graczy używa programów i w bractwie, w aliansie, poza aliansem. Nie ja, czy inni członkowie ekipy zajmujemy się banowaniem za programy, tylko firma BP. Więc co to ma do mnie czy innych? :) Do tego gdzie jestem, gdzie pływam, z kim walczę i którego błyska podniosę. To moja sprawa, proszę zostawić moje konto prywatne w spokoju - mnie Twoje nie interesuje. Z góry dziękuję

    To jak Twoim zdaniem ktoś ma grać/nie znając gry? Będąc w ekipie mamy nie grać, czy mamy pływać na innym serwerze? Najlepiej tureckim? Ale co to da? moderować będzie tak czy siak pl serwer, więc zarzuty o "kolesiostwo" nadal będą. Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie niezadowolony. Ktoś kto będzie obwiniał nas np za bany za boty, z czym kompletnie nie mamy nic wspólnego (pomijając fakt, że najbardziej oburzają się Ci co tych botów używali - a przecież my ich ani nie zmuszamy do używania ich, ani nie odpalamy im programu na kompie); za długość bana, za to, że odpowiedź jakiej udzieliliśmy się nie podoba. Wybacz mi, ale to co piszesz jest dla mnie totalnie bez sensu i napisałąm już wszystko co chciałam. Swoje zdanie masz, okej, a ja mam swoje.
     
    Ostatnie edytowanie: 20 lutego 2017
    SMOD_CHRISTOFORO lubi to.
  18. *GTL_Eviana*

    *GTL_Eviana* Community Team Team Seafight

    ^LuKaSz89^, Twój post usuwam i ostatni raz proszę - masz zastrzeżenia do ekipy, zapraszam do pomocy technicznej. Tutaj piszemy o botach i wracamy do tego tematu.
     
  19. zakrecony

    zakrecony Młodszy ekspert

    Szefowa i niewie ktory? no to slaba z Ciebie szefowa popytaj a sie dowiesz :)
    Co do banowania banuje BP wiec prawidlowo gracze ktorzy zostali zablokowani powinni dowiadywac sie wszystkiego od osob ktore te blokade nalozyly tak jak to jest w kazdej innej normalnej grze a nie od kogos kto niema pojecia co jak gdzie z czym i jedyne co potrafi odp ban za program nie zostanie skrocony i to nie ja nalozylam lecz bp i tyle :D takie zabawne podejscie my ci mozemy cos zrobic a ty pocaluj nas w zadek
    A co do tego w jakim bractwie aliansie jestes stawiam ze nikt by nie zwracal uwagi gdyby nie bylo w nim osob sobie ktore wykorzystywaly bledy byli zglaszani i nic z tym nie zrobiliscie :)
    I co do gry wlasnie inne podejscie jest do osoby z ekipy ktora jest z innego serwera i niema nic wspolnego z tym ktorym sie zajmuje
    Co do stwierdzenia ze najbardziej oburzaja sie ci co dostali nikt sie nie burzy lecz prowadzi z wami konwersacje zapewne nikt by nie napisal gdyby te ala skrypty dzialaly tak jak powinny zabawnym jest tez fakt ze bany byly zalezne od tego kto i ile uzywal tych botow i gracze ktorzy smigaja na nich od okolo 4 lat plywaja bez zadnej blokady a zalozmy ci co plywali miesiac dostali bana na stale zaprzeczysz ?:p dla Ciebie jest bez sensu bo jest przeciwne Twojej opini
     
  20. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    Dzieki za odp. w sprawie supportu.W sprawach blokady kont to w sumie gracz nie wie nic poza tym ,ze zostal zablokowany za uzywanie botow. Korespondowalem z supportem i od niego wiem ze blokade konta nalozyl community manager. Czemu community manager tego nie oglasza?Skad gracz ma miec pewnosc ,ze jest tak jak support twierdzi?Tym bardziej,ze w moim przypadku support z ps napisal mi ,ze wyslal moje zazalenie wyzej i nie wie czy otrzyma odpowiedz(czerwiec/lipiec 2016)-odpowiedzi tej nie ma do dzis.Swojego maila support zablokowal wiec korespondowac z nim nie moge .Moge czekac na odpowiedz" do sw. Dygdy co go nie ma nigdy" heh.Jezeli community manager blokuje konta to wypadaloby zeby sie pod tym podpisal a nie "chowa" sie za supportem.Jeszcze taka uwaga jezeli blokuja konto nie mogliby chociaz poinformowac o tym gracza ?Czy to np. w dniu zablokowania czy w dniu nastepnym?Przeciez monitoruja podejrzane konta juz kilka tyg. wczesniej.Gralem rano a popoludniu juz byla blokada konta.Mogli by podac czy to za dzien w ktorym blokada zostala nalozona czy za caly lub czesc okresu monitorowania itp.Tak jak to ogloszenie o fali botow .Dobrze ze jest .Tylko nic wiecej gracz nie wie ilu graczy zablokowano i w sumie kogo.Czy sa jakies przeciwskazania zeby nieujawniac nickow takich graczy?Gracze moga tylko liczyc o ile oczek skoczyli do gory w ranku heh i przez to policzyc mniej wiecej ile blokad bylo hehe.W sprawie blokady kont community manager support wiedza wszystko a gracz nie wie nic poza tym ze ma konto zablokowane.Czy nie nalezaloby wypracowac takiej formuly ktora wprowadzilaby przejrzystosc do tej sprawy udowadniajac graczom ten proceder?Na dzien dzisiejszy z kazdego gracza mozna zrobic bociarza jednostronnie twierdzac ze uzywal botow.Pozdrawiam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.