Blokady BOT-ów, rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 23 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Michalzwenezueli

    Michalzwenezueli Czeladnik forum

    Możesz mi podać link do tych informacji?
     
  2. zakrecony

    zakrecony Młodszy ekspert

    Czy jakis BA badz TL wie cos o ponownym sprawdzaniu kont nieslusznie zbanowanych?
     
  3. KoSa

    KoSa Zaawansowany

    Wszyscy są słusznie zbanowani i koniec !! :)
     
  4. BigMac

    BigMac Forumowy żółtodziób

    ..jak emsi wbije lvl, to gdzie on bidulek będzie bezpiecznie i "na ochronce" przyglądał się pojedynkowi graczy aby następnie dobić w chwale zwycięzce.. hmmm ? ..A jak przeliczy siły na zamiary to zawsze pozostaje szybkie znalezienie w pobliżu przyjaciela Tentakla :D przyznać muszę że ma w tym coraz większą wprawę.:p
     
  5. zakrecony

    zakrecony Młodszy ekspert

    oj mylisz sie i to bardzo :) bo nawet niektore nowo zalozone konta dostaly bana :)
     
  6. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    no widizsz a to sie zajmij tymi co z 20 splywaja by bić w dni pb kajaki na 2 i skoncz prowokować jak nie masz nic ciekawego do dodania w tym temacie to nie wypowiadaj się bez sensu i zajmij sie swoja gra a nie patrzysz na kogos
     
    ChceszTopke[USS] lubi to.
  7. zakrecony

    zakrecony Młodszy ekspert

    i czy wkoncu ktos z gory odezwie sie w sprawie ponownego sprawdzania kont ktore maja nieslusznie bana?
     
  8. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    prawda jest taka że polski BA support itp nic nie mogą a BP jakoś sięnie śieszy by coś z tym robić:(
     
  9. Errew

    Errew Hrabia forum

    Potwierdzam :)
     
  10. lesny30

    lesny30 Forumowy żółtodziób

    Dostałem Bana na konto na którym nigdy i przenigdy nie był używany żaden program ani nie było nic bugowane jak pisze do naszego supportu to mnie zbywają bez udzielenia pomocy każą mi pisać list do BP do Niemiec z odwołaniem. nie znam niemieckiego i co ja mam teraz zrobić?? skoro nie słusznie dostałem bana na 2 tygodnie jaką mam pewność ze za chwile nie dostane na stałe??
     
  11. 01kraken01

    01kraken01 Forumowy żółtodziób

    Dobrze, że wzieli sie za bociarzy. Brawo dla BP. Teraz na stałe banowac oszustów i skończy się oszukiwanie. Chociaż na morzu będzie luźniej.
     
  12. zakrecony

    zakrecony Młodszy ekspert


    Moga zglosic wyzej tak jak to zrobili na niemieckim serwerze ze duzo osob polecialo z banem nieslusznie ale to poprostu olewaja nawet zaden BA z laski swojej nie chce nic napisac

    To jest ich stala formulka dla kazdego kto otrzymal bana :) slusznie czy nie maja to gdzies :)

    nie wzieli sie za bociarzy bo bociarze nadal blyski itd zbieraja wiec najpierw poplywaj i dopiero cos napisz
     
  13. 01kraken01

    01kraken01 Forumowy żółtodziób

    Niech pływają na programach, ale nagroda ich nie minie. I to na stałę.
     
  14. spaede.GIT

    spaede.GIT Stary wyjadacz

    hehe dobre sam dostałeś nagrodę a na nowym koncie chcesz zabłysnąć
     
  15. 01kraken01

    01kraken01 Forumowy żółtodziób

    Nie mam bana, ale cgce zeby połowe ludzi zbanowali.
     
  16. Agresja

    Agresja Ekspert forum

    Kurde czemu nie wszyscy dostali ? Będzie część 2 ?
     
  17. BlackWizards

    BlackWizards Forumowy żółtodziób

    Ja tylko jestem ciekawy za co ja dostałem bana.
    Nie znam programów do banowania gier i nikogo nie oszukałem.
    Pewnie nie ja jeden dostałem bana za nic a jak pisze do tego supportu to za przeproszeniem mają na mnie
    ...
    Pieniedzy za gre tez mi nie zwroca oni tylko tak na tym zarabiaja wymyslaja te fajowe rzeczy kup ten pakiet i kup tamten i zostan najlepszym piratem a prawda jest taka, ze to jest nic nie warte dalem 40 zl na skrzynie bokora i ... dostalem jakies amulety i kule 30k sztuk 55f ktore sa mi do niczego potrzebne kiedys ta gra byla lepsza teraz tylko trzeba wydawac kase, zeby byc dobrym
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 października 2014
  18. Kolor czerwony jest zarezerwowany dla Ekipy.
    Proszę o tym pamiętać :)
    Niedopuszczalne jest także używanie zacenzurowanych już teraz słów. Tym razem tylko upominam.
     
  19. zakrecony

    zakrecony Młodszy ekspert


    Patrzac ze ich ala skrypty na boty dzialaja tak ze uczciwi dostaja bana to watpie:)
    on dostal to czemu inni nie dostali tak :)
    To jest poprostu swietnie dzialajacy skrypt przeciw botom ktory banuje uczciwych graczy a polska ekipa ma to gdzies :) bo po co pomagac swoim ?
    taki jest nasz kochany BP:)


     
  20. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    temu panu wyżÂej to polać bo dobrze pisze.a list do niemiec mają pisać ale z polską pocztą to 2 tygodnie to on będzie d ohamburga szedł.a już widze jak BP go dostaje i pędzi by nam odpowiedzieć:/
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.