Blokady BOT-ów, rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 23 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. *GTL_Eviana*

    *GTL_Eviana* Community Team Team Seafight

    daleko mi do jasnowidza, nijak to się ma do "szefowej'. :)
    co do reszty - wybacz, ale naprawdę bardzo ciężko czyta się Twoje wypowiedzi. Zaczynasz temat od nowa, nie czytając co druga osoba pisze. Więc nie zagłębiam się ponownie.



    Jest tak, że gracz otrzymuje informacje za co otrzymał blokadę i sam On doskonale wie kiedy go używał. BP nie podaje żadnych informacji z logów, jeśli o to chodzi. Niestety to na ich szkodę działają takie programy, oni ustalają wszelkie zasady, długość bana itd. Co monitorują, a czego nie.. tego nie wiemy i raczej się nie dowiemy. Możemy czegoś chcieć, lub nie chcieć. Rzeczywistość jest jaka jest. Może za kilka lat dojdą do czegoś, może to wszystko będzie wyglądało zupełnie inaczej. Wiem jedno, Ci co nie używają botów, nie są blokowani i nie mają tego problemu. Jedynie boli ich bardzo, że reszta na nich śmiga i część jest banowana/inna nie. Co uzmysławia nam jedno - ten temat, to temat rzeka. Również pozdrawiam! :)
     
  2. *GTL_Eviana*

    *GTL_Eviana* Community Team Team Seafight

    zakrecony, hmmm.. a ja napiszę tak, Twój post usuwam. Zapraszam jak poczytasz trochę o kulturze osobistej, zaczniesz normalnie prowadzić dyskusję i przestaniesz obrażać innych. :)
     
  3. *GTL_Eviana*

    *GTL_Eviana* Community Team Team Seafight

    zakrecony, a prosiłam. Otrzymujesz 51 punktów i blokadę na jeden miesiąc za trollowanie.
    Na pytania będą odpowiadać, jak przestaniesz tak się zachowywać. :)
     
  4. *GTL_Eviana*

    *GTL_Eviana* Community Team Team Seafight

    RicziRicz, Twój post usuwam i Ciebie również zapraszam do Regulaminu Forum, oraz Netykiety ;) i ostatni raz proszę, aby nie obrażać innych.
    ps. właśnie widzę, po tym, przez ile rąk przeszło konto na samym forum..

    Jeśli nie potraficie wyrażać niezadowolenia w sposób kulturalny, to zamknę Wam ten temat.
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lutego 2017
    .BlackSabbath. lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.