Blokady BOT-ów, rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 23 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Cндmpιon®

    Cндmpιon® Forumowy żółtodziób

    No właśnie chyba trzeba czas zacząć, jedni łapią po 2 mln pereł miesięcznie na skrypciku i już od długiego czasu tak jest, drudzy nie używają i dostają na 2 tyg? Co to mi za różnica czy dostane za nic czy za skrypt? :)
     
  2. Mimo wszystko odradzam i stanowczo nalegam porzucić ten temat. :mad:
     
  3. Hellboy

    Hellboy Czeladnik forum

    A najlepiej nie grać i mieć spokój :) ja wyrwałem bana i nie płacze z tego powodu :p
     
  4. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    ale taka prawda ludzie non stop 24/na dobe na botach czy to blyski czy to nawet rankingi eventowe wbijają na botach ja kto było podczas starcia tytanów:/i co BP dało im mapki i miało to gdzieś lepiej dać nieuczciwemu żęby ten uczciwy więcej kasy włożyl w gre:/a po 2 nie mówcie nam żeby pisać do supportu bo oni z tym nic nie robią i taka prawda możesz nagrać 100filmów 100ticketów i tak to nic nie da:/
     
  5. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Proszę na forum nie podawać nicków Graczy. Jak i proszę o więcej kultury, tym razem tylko upominam.
     
  6. -kapitan-blood-

    -kapitan-blood- Czeladnik forum

    gdzie mogę znalesc kody
     
  7. zakrecony

    zakrecony Młodszy ekspert

    Czyli dostales go za jakies przewinienie a nie za nic wiec po to ta gadka?:)

    Jaka gra taka ekipa tak:)
     
  8. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

  9. Hellboy

    Hellboy Czeladnik forum

    Święty nie jestem ale za co dostałem to nie wiem :)
     
  10. ☆Ewelina☆ツ38

    ☆Ewelina☆ツ38 Zaawansowany

    buhaha pani BA TEFNUT jgra na naszym serwerze i nie dostal od niej z bractwa nikt bana a jada na progrmach rowno :p jak slyszalem ze bany dostali ci ktorzy nie powinni to zaczalem sie smiac nadal jest to samo - kolesiostwo


    u nas jeden nie gral 2 miesiacy wszedl na tsa i patrzy ban od kilku dni - na jeszcze kilka dni i sie pyta za co? ja tez sie pytam za co wy banujecie ludzie? to nie jest losowo jak bokor, ogarnijcie sie bo grajacych aktywnie osob jest maks 200 z czego w tej chwili polowa zostala zbanowana a polowa wsrod tych zbanowanych otzrymala bana za free.
     
  11. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    ręka rękę myje
     
  12. NAVAL

    NAVAL Aktywny autor

    Witam
    Jak macie problem pisać do suportu?
    Pozdawiam BA_Tefnut:)) I nie czytaj tych głupot co piszą:)
     
  13. spaede.GIT

    spaede.GIT Stary wyjadacz

    haha dobre .....:) jeszcze raz;PP
     
  14. N.Y.G.U.$..

    N.Y.G.U.$.. Młodszy ekspert

    Ale o co wy ludzie walczycie? Był czas do tego przywyknąć. Do słusznych i niesłusznych banów, do lagów, błędów i innych problemów związanych z ta gra.
    Zostało wam jeszcze tylko parę dni i wrócicie do gry.

    A co do rekompensat to macie możliwość uczestniczenia w Evencie który nadal trwa.

    Ale również można na to (bany) spojrzeć z drugiej – dobrej strony.
    A mianowicie: wzrok wam odpocznie, możliwość aktywnego spędzenia czasu na wolnym powietrzu, mile spotkania ze znajomymi, mniej stresu i nerwów związanych z gra itd. A co za tym idzie - wszystko to zostalo zrobione w dobrej wierze i z myślą o was. I spowoduje ze będziecie żyli dłużej i szczęśliwiej.

    Jednak BP o was się martwi. Wy to macie szczęście. :D:D:D
     
  15. zakrecony

    zakrecony Młodszy ekspert

    Zaczekamy jak wyrwiesz baniorka za nic :)
    1 osoba z jej bractwa dostala baniorka :)
    Zaczekamy jak wyrwiesz baniorka za nic :)

    Najlatwiej jest sie udzielac nie majac tego bana :)
     
  16. _milekzgnilek_

    _milekzgnilek_ Czeladnik forum

    boty grają nadal :)
     
  17. -tomala660-

    -tomala660- Czeladnik forum

    na mnie też spadł ban z księżyca, za co? sam BP na pewno tego nie wie! ( kilka mojo , około 10k pereł, brak pergaminów,brak pokładu voodo, brak podstawy,)- tak wygląda konto pływające na bocie?na pewno nie. dostałem bardzo ładne podziękowanie za uczciwą grę. .BP odniosło sukces ale nie w walce z botami tylko w walce z uczciwymi graczami. BP popełniło błędy i nawet nie chce się do tego przyznać.
     
  18. *L*U*Z*I*K*

    *L*U*Z*I*K* Forumowy żółtodziób

    Niestety obecnie są dostępne do użytku 3 rodzaje botów/skryptów. Jeden działa na zasadzie ruchomego kursora, czyli wygląda to tak jakby zwykły gracz siedział przed komputerem i on zbierał błyski. Nawet skrypt BP nie jest w stanie odróżnić tego bota od gry zwykłego gracza stąd nie sprawiedliwe bany. Wiele razy spotkałem się z wyzywaniem gracza na chacie gdy zbiera błyskotki i nie strzela do atakującego go przeciwnika. Gracz zbierający błyskotki gdy jest przetalentowany na zbieractwo ma słabszą salwę i bardziej się mu opłaca podnieść 4 czy 5 błyskotek więcej niż zająć się bezsensowną walką zwłaszcza gdy korzysta z podwajacza. Więc nie jest łatwo odróżnić bota od gracza i obecnie nawet nagrane filmiki nie stanowią na to dowodu.
     
  19. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    hmm tak ale jak bije go kajak po 2k z pustaka a on ma 400k podsawy to uwierz nie oplaca mu sie oddawac pb dla 100 czy 200 blyskotek bo zajmie mu to z 30 sekund by tego kajaka utopic
     
  20. **arecky**

    **arecky** Czeladnik forum

    Co ty wypisujesz ? Czytasz czasem to co piszesz ? Atakowany gracz nawet z kapiszonów powinien się bronić , a jak jest pacyfistą niech gra w bierki .
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.