Blokady BOT-ów, rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 23 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. spaede.GIT

    spaede.GIT Stary wyjadacz

    spowalniacz próba ucieczki cokolwiek bombka nie no denko nie boli a jak zbierasz bony to ci powiem jedno czasem nie zdążysz 1 bona zebrać a jeśli ktoś bije gracza z pustego lub nawet z nudów z łańcucha toż to jest bot wtedy nic dodać nic ująć a nie w ciskanie kitu że dla paru bonów nawet nie strzelisz z pustego żeby ubić mu pv bo o pż nie mówię hehe
     
  2. *L*U*Z*I*K*

    *L*U*Z*I*K* Forumowy żółtodziób

    Chodziło mi o mocniejsze elity.
     
  3. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    no tak ale wlasnie gdy kajak bije boniarke to wiadomo kto boniara kto nie:)a do tego czemu w nocy nie zbieraja pod cadockami gdzie maja duzo wiecej blyskow tylko na 5 4 3 i 2 ?no wlasnie:)
     
  4. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    oj i znowu rozmowa o botach i tak z tego nic nie wyjdzie :( na słonku tez latają i pewnie gdzie indziej również tylko ze na słonku z ta różnica ze talenty maja w bota :p wiec jak kolega wyżej napisał wiadomo kto kiedy lata na bocie bo to widać gołym okiem jak dla mnie powinni karać za multi konta to by rozwiozło troszkę problem i do tego mogli by wreszcie wziąć sie do roboty przelecieć raz dwa razy nawet w tygodniu po mapach i dawać nagrody :p
     
  5. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    co do multi to wiesz za multi nie koniecznie bo np gra 2 braci na 1 kompie i czemu oni maja obrywac za to z ektos lata na 5 boniarach naraz?
     
  6. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    w innych grac przeglądarkowych trzeba pisac do suportu w takich sprawach :p i sa jak to mozna powiedzieć monitorowani czy taka sytuacja jest :p ale wątpię żeby bracia tez grali jak ci wylatuje koles co wali 1 kontem zaraz 2 i nawet 3i 4 a jak cie goni starczy skręcić to pozostałe konta lecą nie w tym kierunku co ty bo dopiero po chwili ktoś nimi manewruje zresztą czasami tez jest tak ze koles taki ma lagi i jak mu jedno konto rozwalisz to dopiero 2 atakuje :p
     
  7. kemoT

    kemoT Książę forum

    Czy ten restart o 13.30 to był ten podczas którego mieli pobanować na stałe graczy co korzystali z exploitów?
     
  8. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Jeszcze nie.
     
  9. spaede.GIT

    spaede.GIT Stary wyjadacz

    ostatnio dość często pojawia się na mapie morza adt team więc coś ktoś sprawdza ale wątpię że to o to chodzi
     
  10. MISIO.GIT

    MISIO.GIT Wielki mistrz forum

    Drogi kolego, podejrzewam że pobanują tylko konta martwe, czyli nie aktywne, bo jak zaczną banować tych co używali "exploity", to zamkną serwery na syf-fight.
     
  11. kemoT

    kemoT Książę forum

    Nie zamkną bo przecież jeszcze ja zostane:D Całe morze tylko dla nie :rolleyes::p
     
  12. Ziomuś

    Ziomuś Forumowy żółtodziób

    Mnie zbanowali bo zrobiłem 10tyś odmrażarek ale dobrze przynajmniej nie będę tracił czasu i kasy na ten syf.
     
  13. król_andy

    król_andy Forumowy żółtodziób

    Witać teraz bany, dzięki temu podskoczyła mi ranga
     
  14. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    Ba ile osob dostalo bana ?
     
  15. [grisza]

    [grisza] Forumowy żółtodziób

    ale piszą głupoty
    będą
    banować tych co kasy nie płacą ci co ładują to nie mają co się bać bo z czego oni będą kasę mieli :) heh bp zal mi was i tej gry :D
     
  16. ღUηgαвuηgαღ

    ღUηgαвuηgαღ Czeladnik forum

    jakos •†Noname_ZŁY†• dostał bana na główne konto ;-)
     
    _PAPAJ_, _rodrigez35_ oraz KPPmalpa2001 lubią to.
  17. out`git

    out`git Okazjonalny autor

    bany są za używanie programów łączących się przez serwer proxy, np ten do niewidek;)
     
    _rodrigez35_ lubi to.
  18. †CYPIS†

    †CYPIS† Okazjonalny autor

    Niech banują tych oszukańców co na bocie lataja zbieraja błyski i skrzynki nie bede tutaj wymieniał nickami ale wiem kto tak robi.
     
    _rodrigez35_ lubi to.
  19. BujajSię!

    BujajSię! Forumowy żółtodziób

    A nie sądzisz ze za skrypty do pergów także bany powinny iść chyba cos akurat wiesz na ten temat
     
    _rodrigez35_ i MOD_Mikser lubią to.
  20. BARCA_PL

    BARCA_PL Czeladnik forum

    Banować banować ile wlezie.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.