Blokady BOT-ów, rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 23 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. delek

    delek Naśladowca mistrzów

    moze troche przesadzilem z tym co napisalem, ale to nie zmienia faktu ze gra bedaca niegdys gra dla kazdego, stala sie gra dla inwestorow

    kto w pl zarabia 3 k hehe
    ________________
    Post pod postem.
    Smod Lilith
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 25 stycznia 2015
  2. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    hmm no powiem ci że dużo osób
     
  3. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Moja mama pracuje w biurze i przyjmuje tam różne CV, i powiem Ci, że w Polsce jest dużo osób zarabiających poniżej 1000 złotych miesięcznie, na tzw. "umowach śmieciowych" i nie są oni wliczani do średniej krajowej, która już i bez nich jest niska. Według mnie takim osobom jak przykładowy pan X zarabiający 780 złotych mies. należy się szacunek, bo w mojej opini to co oni zarabiają to nędza.:mad::(
     
  4. delek

    delek Naśladowca mistrzów

    mi to mowisz. ? moja cala rodzina w niemczech pracuje, znajomi co robia w pl. jak by dobili do 3k to byl by sukces:)
     
  5. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Moja rodzina zarabia dużo więcej niż 3000 zł mies. , ale trzeba zauważyć, że są w Polsce ludzie biedni lub bardzo biedni i takim osobom należy pomagać, bo jak widać rząd ma ich gdzieś.
     
  6. Errew

    Errew Hrabia forum

    no fajne te blokady botow wczoraj z kumplem scigalismy goscia na niewidce nawet nie wyswietlilo kto to a byl za daleko zeby go rakietka ale skoro z amunicji oberwal i nic? to cos tu jest nie tak... widac nic sie nie zmienilo... i niestety zdarzyl uciec...
     
  7. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    a od kiedy po strzelaniu w gracza kończy się niewidka?
     
  8. _rodrigez35_

    _rodrigez35_ Młodszy ekspert

    emsi chyba malo wiesz
     
  9. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    hmm jak stwierdzisz że gdy strzela się w gracza to ten traci niewidke to widze że ty wiesz za to bardzo dużo
     
  10. ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬

    ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬ Mieszkaniec forum

    po topce traci sie niewidke panowie
     
  11. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    no tak ale nie jak się w gracza strzela a jak wyżej kolega pisał on im uciekł więc to nic dziwnego że jak uciekł to nadal miał więc to jest całkiem normalne:)
     
  12. Errew

    Errew Hrabia forum

    Niewiem emsi przewaznie jak do kogos strzelam na niewidce a ten ucieka nie oddaje to sie gosc pojawia i pisze ile hp ma a tu na wodzie pojawialy sie zbite obrazenia pv repka amuletami i koles dalej uciekal...
     
  13. delek

    delek Naśladowca mistrzów

    jak ktos ma niewidke to moze uzywac amuletow, moze byc atakowany i nie pojawi sie, natomiast nie moze zbierazc blyskotek bo sie pojawi.
    po topce niewidka znika
     
  14. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    to jest całkiem normalne dla niewidki:) a co do kolegi nademną to nie straci niewidki gdy będzie chciał podnieść błyska tylko najzwyczajnie w świecie wyskoczy komunikat że dopóki się ma niewidke nie można ich podnosić a na błysku można sobie stać na niewidce ile się chce:)
     
  15. ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬

    ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬ Mieszkaniec forum

    jakby niektórzy grali od dziś
     
  16. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    no co zrobisz nic nie zrobisz:)
     
  17. Szczepki

    Szczepki Forumowy żółtodziób

    Kochani Prawda jest jednaa i jedynaa SMUTNA nigdy taak nie bylo i wątpię że bedzie ... Seafight nigdy sie nie oczyści z ludzi którzy korzystają z programów...Bo nie Tylko BP pracuje nad wyrafinowanymi metodami hihi :p :p Także sory ale nie wierze wam w poprawę jakości gry :)
     
  18. *PITER2979*

    *PITER2979* Ekspert forum

    nie oczysci sie puki sie ludzie nie ogarna i nie przestana placic za gre w ktorej jest masa bledow i ktorych przybywa z kazda aktualizacja gry i totego wszystko za ply niech daja wkoncu nowe dotatki za walute gry to i podejscie graczy sie moze wkoncu zmieni bo wiadomo bp ciagnie kase generuje blad za bledem i nie ogarnia ich tylko udaje ze usuwa no to i gracze zaczynaja oszukiwac siebie nawzajem jak i bp i potem na czatach komentarze ten i ten tu i tu lata na programie ludzie ogarnijcie sie to tylko gra internetowa co wam to da ze kase pchacie na kazda nowosc NIC bo gre zamkna i tej kasy nie odzyskacie a mozna sie doskonale bawic gra bez wydawania realnej kasy tylko wystarczy chciec i pomyslec
     
  19. rajjar

    rajjar Zaawansowany

    Serwer Azja dziś 90 pozycji w rankingu do góry jakieś baniki się posypały ;)
     
  20. Listewka77[PL-]

    Listewka77[PL-] Aktywny autor

    Ja na PL1 109 pozycji do góry w rankingu pd mimo ze ostatnie 4 dni tylko się logowałem a nie grałem,więc coś w temacie baników jak widać ruszyło;-)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.