Bonus za logowanie

Temat na forum 'Problemy techniczne' rozpoczęty przez użytkownika Pomornik, 25 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Pomornik

    Pomornik Okazjonalny autor

    Siemka.
    Od trzech dni mam problem z "bonusem za logowanie".
    Każda próba otwarcia okna "bonusu za logowanie" kończy się wylogowaniem z mapy.
    Jak to wygląda?
    Po wejściu na mapę, okno bonusu próbuje się otworzyć, ale zamiast tego jest wylogowanie z mapy(błąd, serwer gry niedostępny...)
    To samo po kliknięciu w ikonkę prezentu. Na unity też.
    Od "pomocy technicznej: nie widać pomocy, podobno przesłali dalej.
    Czy ktoś miał podobny problem?
     
  2. k.a.s.i.a.

    k.a.s.i.a. Czeladnik forum

    Ja też mam problem , nie mogę odebrać bonusu za logowanie od dwóch dni. Każda próba otwarcia okna bonusu logowania wyskakuje komunikat serwer gry niedostępny, na unity wylogowuje z mapy.
     
  3. zakrent77

    zakrent77 Czeladnik forum

    kazdy ma ten problem ale jak zwykle nic nie robia !!!
     
  4. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    U mnie wszystko działa, ale wielu graczy ma taki problem. Jeżeli PT informuje, że został zgłoszony to pozostaje czekać, może dzisiaj coś z tym zrobią.
    A skąd Ty wiesz co robią, a czego nie robią?:) Może problem jest bardziej złożony? Nie tylko błąd z bonusem ale również z przyjęciem i oddaniem misji, i z tego co mi wiadomo także został przesłany "wyżej". Może chcą naprawić wszystko i wtedy dopiero wprowadzić
     
  5. PIJUSEK

    PIJUSEK Forumowy żółtodziób

    Witam ja też od kilku dni mam problem z bonusem za logowanie też mnie wylogowywuje z mapy,więc nadal czekam
     
  6. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Problem naprawiony - zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.