Sugestie Bony

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika υℓтιмαтє_ωαяяισя, 10 kwietnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Jesteś Za?!

  1. Tak!

    11 głos(ów)
    50,0%
  2. Nie!

    11 głos(ów)
    50,0%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Witam od razu na wstępie chciałbym powiedzieć,że wiem że było setki takich tematów ale żaden nie przyniósł skutku dlatego piszę dalej otóż:
    -o ile dobrze pamiętam kiedyś były takie bony pułapki co odejmowały niewielką ilość pż chciałbym aby były one przywrócone.
    -Boniarki terror map 1/x-5/x zbierają przeważnie ten najbardziej widoczne bony a co gdyby tak sprawić aby te bony były mniej zauważalne lub miały taki odcień żeby boniarka go nie zobaczyła i popłynęła dalej?

    (PS. Wiem że zaraz przyjeci Alfer i zacznie tu prawić kazanie więc proszę oszczędź sobie słów i nie dokładaj do pieca.Dziękuję :D)
     
  2. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    Jak o mnie chodzi to one mogą ściągać nawet po 100 k HP :p mnie nie przeszkadza niech wracają ja jestem za :D
    Tylko co powiedzą na ten pomysł kajaki o_O;)
     
  3. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    to jak się będą rozwijać kajaki? pomysł do bani
     
  4. Inny kolor? :p mysle ze ci co juz zajmuja sie tworzeniem tego typu programow poradza sobie..a jak blystki beda jeszcze mnie zauwazalne to jak zwykly gracz ma je dostrzec?..wez pod uwage ze graja w ta gre tez strsze osoby to raz a dwa osoby z wada wzroku wiec czemu miliby miec jeszcze jakos utrudnione zbieranie blysek tym bardziej ze niektorych praktycznie nie widac gdyby nie zolty kolor na minimapie ( a co do starszych osob i ludzi z wada wzroku prosze nie kierowac sie tutaj ze im ublizam czy cos)
     
    BlackPearl§ i Errew lubią to.
  5. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    Ale te pulapki to by można wprowadzić ;) tylko niech ściągają po 100 k :p a nie po 25 HP;)
     
  6. Niby dobre na boniary..ale one i tak sie wyrepia - jedne w locie jedne w rogu.. a zwykly gracz dostanie bule za 100k ..zreszta przy pvp gracz przegrywajacy na szybciora by zbieral bony bo a noz uda mu sie podniesc ten 100k i wrog nie dostanie pkt tylko system go stopi..takie troche lewe to..wystarczy juz ze zbijaja sie o boty by nie oddac pkt
     
  7. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    Ale jak zbiorą trochę za wcześnie to jeszcze topiącemu pomogą :p zostanie mniej HP do ubicia i zaoszczedzą mu kul :p
    A przecierz nie wiadomo czy jest pułapka w błystku czy nie ;)
    To juz pewniejsze strzelenie w wariorra ;)
    Ja bym to wprowadził gra by była ciekawsza :D
     
  8. No w jakims tam stopniu byloby to ciekawe tak..ale sadze ze spotkaloby sie to z wielka fala oburzen itp
     
  9. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    I dlatego ta gra powoli umiera :cool: bo wprowadza się jedynie ułatwienia z powodu ,, wielkiej fali oburzeń ,,;)
    A naprawdę ciekawe są jedynie trudne gry ;) bo dają wiekszą satysfakcję graczom po pokonaniu trudnosci ;)
     
    Ozone lubi to.
  10. jestem odmiennego zdania jesli chodzi o te bony ze utrudniloby to gre a przez to bardziej zachecilo do rozgrywki..A co do umierania tutaj tez mam inne zdanie.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 kwietnia 2016
  11. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    Gdyby nie umierała to by nie było łączenia serwerów ;) tylko były by otwierane nowe :p
     
  12. ★™General_Ratmus™★

    ★™General_Ratmus™★ Młodszy ekspert

    Jak na moje czasem lepiej zrobić krok w tył aby później dać dwa do przodu, więc niektóre stare funkcje, udogodnienia czy jak to tam nazwać wrócić by mogli;)
     
    MOD_Nathaniel lubi to.
  13. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    Raczej o utrudnienie by tutaj chodzilo ;) a z powodu ,, wielkiej fali oburzeń ,, nikt nam gry utrudniać nie zamierza :p
     
  14. ¥αмαтø™

    ¥αмαтø™ Młodszy ekspert

    A ja bym wprowadził jakiś limit dobowy dla każdego gracza i myśle że problem zostałby rozwiązany :) np do 100 błyskotek na mape
     
  15. ★™General_Ratmus™★

    ★™General_Ratmus™★ Młodszy ekspert

    Obecni gracze w każdej grze to by chcieli wszystko za free i by to na starcie miec...
     
  16. -siwy-

    -siwy- Okazjonalny autor

    przepraszam bardzo ale jestem tym nowym graczem i nic na start za darmo nie chce ( gram od godz 16 15.10.2015 ) a pomysł żeby był limit błyskotek na mapce całkiem fajny :D tylko nie dobowy ale trzeba co ileś tam zmieniać mapkę z tego co czytałem forum boty nie zmieniają map ;)a ten z -100k :eek: trochę przesadzony
     
  17. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    poproście jeszcze o zmniejszenie ilości pereł w bonach .Może na przykład limity na boty? Dobrze się zastanówcie .Pozdrawiam
     
  18. Errew

    Errew Hrabia forum

    o dobry pomysl popieram zmniejszcie ilosc perel w bonach bo jak nie 150 to 400 ponad mi wpada bez podwajacza :( rozboj w bialy dzien nie oplaca mi sie npc bic!
     
  19. ¥αмαтø™

    ¥αмαтø™ Młodszy ekspert

    Lepsze byłoby przywrócenie starego systemu zbierania błyskotek. przynajmniej szło 25k pereł w godzine zebrać na podwajaczu. Teraz to mi sie do tej pory nie udało...
    Lepiej żeby każdy na tym ucierpiał, a nie tylko ci którzy nie używają botów, skryptów itp.
     
  20. -siwy-

    -siwy- Okazjonalny autor

    tak jasne starego systemu żebyś mógł zbierać w niewidce na programie :eek: wtedy cię nikt nawet nie zobaczy odpada :mad:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.