Brak designu za event zimowy łamacz klątw

Temat na forum 'Problemy techniczne' rozpoczęty przez użytkownika Tronar®™®, 21 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Tronar®™®

    Tronar®™® Aktywny autor

    Witam! Dzisiaj o godzinie 12:00:07 otrzymałem za ranking ostatni puzzel z areny dominacji. niestety nie otrzymałem designu a w oknie akcji specjalnej nie ma już możliwości odebrania designu. Dodam że przedwczoraj wykupiłem część za bałwana aby mieć komplet po otrzymaniu ostatniego puzzla z areny. Proszę o pilną interwencję w mojej sprawie!
     
  2. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Napisz do PT.
     
  3. Tronar®™®

    Tronar®™® Aktywny autor

    Napisałem ale z racji tego że utraciłem swój dawny adres e-mail nie chcą przyjąć mi zgłoszenia :(
     
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Problem został zgłoszony do ekipy technicznej. Cierpliwie czekaj na ich działania.
     
  5. Tronar®™®

    Tronar®™® Aktywny autor

    ok, trudno poczekam, choć przed świętami raczej nie spodziewam się załatwienia sprawy. Pomimo to życzę Wesołych Świąt :)
     
  6. Erdien

    Erdien Naśladowca mistrzów

    Dostałem informację, że trwają prace nad rozwiązaniem problemu, jednak formularz został zamknięty.
    Czy to znaczy, że napiszą jakiś skrypt który przyzna skórki masowo?
     
  7. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    To znaczy że trzeba czekać na informacje. Jeżeli będzie skrypt zapewne odpowiednią informacja pojawi się na forum.
     
  8. Tronar®™®

    Tronar®™® Aktywny autor

    ok, to czekam dalej. Mam nadzieję że rozwiążą problem pozytywnie. Szczęśliwego Nowego Roku 2021. Oby był o wiele lepszy dla wszystkich :)
     
  9. ★彡₭ƟĴƟ©Í₭ミ★

    ★彡₭ƟĴƟ©Í₭ミ★ Młodszy ekspert

    Ja też nie otrzymałem desingu a skompletowałem całą układankę.
     
  10. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Nie mamy aktualnych informacji na ten temat, trzeba uzbroić sie w cierpliwość i czekać na rozwiązanie problemu.
     
  11. Tronar®™®

    Tronar®™® Aktywny autor

    to samo napisali mi na supporcie :( Tylko ile jeszcze? Po za tym nadal nie ma możliwości zmiany e-maila pomimo tego że już od dawno zgłaszam ten problem :(
     
  12. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Na wszystko potrzeba czasu tym bardziej, że przełom roku to okres świąteczno-urlopowy :)
     
  13. Tronar®™®

    Tronar®™® Aktywny autor

    2021-01-06 13:23:07Zamówiono 1 x Łamacz Klątw. Powód: admin Booking (Winter 2020 puzzle loot)

    Skrypt zadziałał i design został mi przyznany, nadal jednak czekam na zmianę e-maila :(
     
  14. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Zmiana maila to sprawa pomocy technicznej.

    Designy zostaly dopisane - temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.