cena

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez użytkownika MĨŚĨΣĶ, 8 grudnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MĨŚĨΣĶ

    MĨŚĨΣĶ Młodszy ekspert

    ile kosztuje każda część designu pierników ?
     
  2. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Za pierwszą część zapłacisz 500 pierników, za drugą 1000, za trzecią 1500 i za czwartą 2000.
     
    GramFair i BA_Modlishka lubią to.
  3. MĨŚĨΣĶ

    MĨŚĨΣĶ Młodszy ekspert

    to chyba jest u mnie jakis błąd bo 1 czesc kosztowała 500 , 2 czesc 1500 a 3 kosztuje 2 500 ;] czy to jest normalne ?
     
    BA_Modlishka i BA_Tefnut lubią to.
  4. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Wygląda na to, że to raczej ja zostałam wprowadzona w błąd. Nie kupowałam części jeszcze i zasugerowałam się informacją, którą otrzymałam :(
     
    BA_Modlishka lubi to.
  5. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    A czwarta część gdyby ktoś kupował wszystkie - 5.000 pierników

    Jesteś pewna? Skąd te ceny? Ja płaciłam inaczej:

    2015-12-03 12:45:15Zamówiono 1 x Skadi. Powód: Zimowe Święto
    2015-12-03 12:45:14Zamówiono 1 x Kawałek puzzla z kalendarzem. Powód: Zimowe Święto-5'000 Pierniki
    2015-12-03 12:44:49Zamówiono 10000 x Gingerbread. Powód: test
    2015-12-03 12:44:14Zamówiono 1 x Kawałek puzzla ze świętem Jul. Powód: Zimowe Święto-2'500 Pierniki
    2015-12-03 12:44:07Zamówiono 1 x Kawałek puzzla z Njordem. Powód: Zimowe Święto-1'000 Pierniki
    2015-12-03 12:44:02Zamówiono 1 x Kawałek puzzla ze skrzynią. Powód: Zimowe Święto-500 Pierniki
     
  6. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Przyznałam się do błędnej odpowiedzi post wyżej. Mea culpa :):p
     
    BA_Modlishka lubi to.
  7. MĨŚĨΣĶ

    MĨŚĨΣĶ Młodszy ekspert

    dzieki za odp pozdro
     
    BA_Modlishka lubi to.
  8. Coś jeszcze w tym temacie?
     
  9. .BlackSabbath.

    .BlackSabbath. Moguł forum

    ja za Jul zapłaciłem 500 pierników,1000 za Njord,ze skrzyni mam,z kalendarza poczekam do 20ego
     
    SMOD_Mróz i BA_Modlishka lubią to.
  10. Pantzer

    Pantzer Naśladowca mistrzów

    Żadna z tych odpowiedzi nie pasuje do tego co mi się "trafiło" więc napiszę.
    Ze skrzyń miałem jednego puzzla a potem postanowiłem kupić dwa kolejne.Jednak zwróćcie uwagę że numeracja jaka jest podana w puzzlach nie koniecznie odpowiada kolejności i mam wrażenie że wielu tym się sugeruje.Niepotrzebnie.Nie ważna jest numeracja tylko jaki "etap".
    Ale co istotne?Znalezienie pierwszego puzzla w skrzyni nie oznacza że "zaoszczędziłem" 500 pierników ..ponieważ za KOLEJNEGO (specjalnie podkreślam) którego KUPIŁEM wydałem właśnie 500 pierników , a następnego za 1000.
    Oznacza to (według mnie )że gdyby ktoś znalazł ze skrzyni pierwszego puzzla i wylosował na mapie Bossa drugiego puzzla a w kolejnym etapie nie zdobył z "prezentu" to będzie go mógł kupić właśnie za 500 a nie jak by się mogło wydawać za 1500.Nie ważna numeracja tylko który w kolejności to jest ZAKUP.
    Odwracając nieco całą sytuację ...(500,1000,1500,2000.)znalezienie puzzla ze skrzyni to zaoszczędzenie nie 500 pierników tylko 2000 zakładając opcję kupna wszystkich części za pierniki.Do tego gdy się dostanie puzzla z mapy Bossa, to oszczędność kolejnych 1500 pierników (bo ewentualnie trzeba kupić jeszcze tylko dwa a więc pierwszy 500 drugi 1000)
    W świetle tego (tak myślę )Tefnut pisząc o 5000 miał chyba na myśli koszt wszystkich czterech części.
    Może więc niech ktoś to potwierdzi chyba że tu też już mamy tyle błędów że nie wiadomo która wersja jest aktualna:D
    Pozdrawiam.
     
  11. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    BA wkleiła prawidłowy koszt zakupu wszystkich 4 części i to jest 5000 pierników. Jeśli posiadasz 2 części, to za zakup trzeciej zapłacisz 500 pierników, a czwartej 1000. Sugerując się błędną informacją podałam błędny koszt zakupu 3 i 4 części w przypadku, gdyby ktoś kupował wszystkie 4.
     
    KrYs1916, Pantzer oraz BA_Modlishka lubią to.
  12. Pantzer

    Pantzer Naśladowca mistrzów

    Czyli potwierdziłaś to co napisałem.Już pędzę polubić twoją wypowiedź:D
     
  13. -υикт-1

    -υикт-1 Mieszkaniec forum

    pierwszy 500 potem skrzynka znalazlem drugi kosztowal 1500 a teraz mam kolejny za 2500 kazdy ma inaczej z tego co zauwazylem
     
  14. Odpowiedź udzielona. Event zakończony.

    zamkniety.png
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.