Ciekawa sprawa

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika wlaziak, 16 września 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. wlaziak

    wlaziak Aktywny autor

    Zdarzyłem przeczytać post pod nazwa " kwiatek z ogródka bp " i jest to bardzo ciekawe jak w czasem umiecie szybko działać . Dlaczego jeżeli jest post który wam szkodzi od razu go zamykacie . A na posty z problemami czymś co jest ważne na odpowiedzi trzeba czekać godzinami . Czy wy jesteście tu dla graczy czy aby ukrywać pewne fakty BP ?


    ps. Do odpowiedzi wklejenia nazwy bot hymm a może dobrze ze ta osoba ja wkleiła może bp sie dowie na jakich botach gracze latają i zaczną cos z tym robić . Bo tyle lat bociarstwa tu jest i nic w tym kierunku nie zrobione. To jak beda mieli nazwy bota niech posciągaja sobie zobaczą jak działa i wymyślą sposób na zablokowanie go.
     
  2. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    Uwazaj... Bo sie narazisz tak jak i ja...:)
    I bedzie dwu forumowych zbrodniarzy a nie jeden
     
  3. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.