Ciekawy Pomysl !

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika IxIDIxI, 11 marca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Chcielibyscie zeby Bigpoint akceptowal ten pomysl ? :D

  1. TAK

    75,0%
  2. NIE

    25,0%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. IxIDIxI

    IxIDIxI Forumowy żółtodziób

    Witam Serdecznie Ekipe Bigpointu i Graczy Seafight , Mam dzisiaj bardzo ciekawa propozycje która zostanie opisana w kilku zdaniach , reszta nalezy do naszej ekipy Bigpoint czy akceptuja ten pomysl :) Acz kolwiek chodzi mi o dodanie kilku nowych misji które beda do zrobienia na Mapie Behemota Oraz Slonecznej Misja moze polegac na np: Ubij 200szt. Sunburst Nie mozesz umrzec. [Nagroda:7tys.-15tys. , 1000-5000Prochu , 200tys+ PD i 100tys+ PE ] Nie pisze zeby konkretnie byla taka nagroda , acz kolwiek cieszyla by ona bardzo wszystkich graczy :) Dalem tylko przyklad jaka mogla by byc misja :) Bardzo bym prosil o rozpatrzenie tej propozycji poniewaz dzieki tym misja bedzie o wiele ciekawsza gra i napewno nikt nie bedzie narzekal :) .
    Dziekuje -Gracz Seafight POLSKA2 :D!
     
  2. Johns

    Johns Okazjonalny autor

    fajny pomysł popieram :p
     
    Czaki77_[UP] i -Wafelek- lubią to.
  3. *SyneK*

    *SyneK* Forumowy żółtodziób

    Dokladnie , jestem równiez za!
     
    Czaki77_[UP] i -Wafelek- lubią to.
  4. Czarnobrody

    Czarnobrody Forumowy żółtodziób

    Co do prochu to wiem komu sie przyda najbardziej :)
     
  5. •●丂ԾレЦイ●•

    •●丂ԾレЦイ●• Forumowy żółtodziób

    Nie powiem , Bardzo ciekawe ;D!
     
  6. Iяisнмап

    Iяisнмап Aktywny autor

    Bardzo ciekawy pomysł godny aby BigPoint przemyślał wprowadzenie takich zmian :)
     
  7. *PITER2979*

    *PITER2979* Ekspert forum

    chyba na glowe spadles najpierw musieli by zrobic te mapy jako PVE ale znajac tych ktorzy nie umieja grac i robia przelewy to bedzie jeden wielki placz bo im juz zamalo map do topienia
     
  8. mentys

    mentys Czeladnik forum

    jestem na tak:D
     
  9. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Bardzo konkretny i ciekawy pomysl, mogloby byc ciekawie :p
     
  10. Podoba mi się. Mogłoby coś takiego być, nawet jeszcze bardziej rozbudowane. :)
     
  11. SMOD_Lilith

    SMOD_Lilith Guest

    Fajny pomysł. Trochę mniej nudy by było:)
     
  12. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Dobry pomysł na rozwój misji.
     
  13. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Bardzo dobry pomysł! W większości gier są tak zwane "taski" czy krótkie zadania, za które otrzymuję się jakąś malutką nagrodę. Wprowadzenie takiego elementu do SF na pewno sprawiłoby, że gra będzie bardziej ciekawa i różnorodna.
     
  14. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    np. w grze tibia
     
    MOD_Leniuch lubi to.
  15. ☆hekto®☆PL-

    ☆hekto®☆PL- Okazjonalny autor

    Może niech lepiej walczą w pocie czoła z aktualnymi niedociągnięciami tej gry a nie wprowadzają nowinki które w żaden sposób nie poprawiają jakości gry.
     
  16. †DoMаNeK.†

    †DoMаNeK.† Młodszy ekspert

    IxIDIxI ja go znam ! :D dobry pomysł przyjacielu ! <3
     
  17. Fexar92

    Fexar92 Czeladnik forum

    Ta opcja bez topki chyba nie wypali bo na mapie slonecznej ktos napewno rzadzi nie znam w chwili obecnej ale napewno wrog wrogowi nie pozwoli wykonac zadania. Pomysl teraz o graczach co maja poziom 16-20 , jak oni maja wejsc na sloneczko aby wykonac zadanie ? Pomysl dobry , lecz napewno nie mapa sloneczna tylko mapy od 1-20 aby wszyscy mieli sprawiedliwie , jesli gracz ma 5 poziom to wykona zadanie do 5 poziomu a jak wbije poziom wiekszy bedzie mial mozliwosc wykonania kolejnego zadania bardziej oplacalnego " platnego" , moze to zmusi graczy aby wbijali poziomy dalej a nie stali na 5 czy 15 poziomach. i oczywiscie misji dodac 20 tyle co poziomow. jesli w przyszlosci zwiekszy sie poziom bedzie latwiej zwiekszyc misje. Pozdrawiam
     
  18. AnoreXsis

    AnoreXsis Młodszy ekspert

    na PL2 to w godzinach nocnych ładnie by boty(gracze na bocie) ładnie by przyrobiły by gdyby ten pomysł wszedł w życie...
     
  19. pomysł jest dobry :) tylko jak wiadomo, mało co przechodzi. Może akurat :D
     
  20. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    A może po ubiciu tych 200 sunburstów za kolejne dostawało by się 2x więcej pereł?:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.