Co lepsze?

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika (☞゚∀゚)☞, 22 czerwca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. (☞゚∀゚)☞

    (☞゚∀゚)☞ Czeladnik forum

    Witam zadałem sobie ostatnio pytanie co jest lepsze. Behemoth czy słonko?
    Napiszcie w odpowiedzi co według was jest lepsze i podajcie powód dlaczego.
    I z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi do tego pytania.
     
  2. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Witaj, wybór pomiędzy Słonkiem a Behemothem zależy głównie od stopnia zaawansowania Twojego konta. Jeśli jesteś graczem początkujących, to na pewno lepszym wyborem będzie mapa Słońca, gdzie npc zadają mniejsze obrażenia, jak i ty szybciej rozwiniesz Swoje konto. Mapa Behemotha obecnie jest traktowana jako tzw. mapa przejściowa przed Mapą Wspólnoty Narodów, będącej ostatnią z map szturmowych, jak i najbardziej opłacalną. Zatem jeśli masz już rozwinięte konto i planujesz robić lvl 26+, naturalnym wyborem będzie mapa Behemotha.
     
  3. ##ziper##[GIT]

    ##ziper##[GIT] Zaawansowany

    jesli masz dobra salwe polecam hrell drakir 13-15 opłacalny bot ale trzeba miec na niego ozebrowanie jesli chcesz z pustaczka lac
     
  4. DJ_BLUE_MAGIC

    DJ_BLUE_MAGIC Okazjonalny autor

    Taa z pustaczka, ten bot sie pojawia i po 10 sekundach jest ubity :)
     
  5. (☞゚∀゚)☞

    (☞゚∀゚)☞ Czeladnik forum

    Moje hity z pustaka to: 7k z prochem i 6.5k bez prochu i 10k kryt z prochem. Wiec ponownie proszę o odpowiedź na moje pytanie co jest najbardziej opłacalne dla mnie. Mam ożebrowania na 2 poz. lampy itd itp
    Kasztele praktycznie nic talenty full na npc 0 w tarczy i max w prochu.
     
  6. MOD_Blendsky

    MOD_Blendsky Guest

    W takim razie lepszą opcją będzie Mapa Szturmowa Amaterasu czyli Słonko moim zdaniem.
    Warto także zainteresować się NPC o nazwie Hrell Drakirów (Nagroda: ok. 2.200 pereł, 2.400 PD)
     
  7. (☞゚∀゚)☞

    (☞゚∀゚)☞ Czeladnik forum

    Problem jest w tym że one dużo biją a z pustaka ich nie ubije.
    Po za tym ich nie da się praktycznie spotkać bo inni gracze na programach je zatapiają.
     
  8. MOD_Blendsky

    MOD_Blendsky Guest

    W takim razie polecam Ci topić Tentakle.
    Jako iż na główne pytanie została udzielona odpowiedź temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.