Opinie Co myślicie o mapach 3 oraz 2 ? PvP czy Rzeźnia ?

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika andrew25pl1, 6 kwietnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Jaka twoim zdaniem jest sytuacja na mapach 3 i 2 ?

  1. Bardzo Dobra

    18,2%
  2. Dobra

    6,1%
  3. Taka Sobie

    12,1%
  4. Słaba

    12,1%
  5. Bardzo Słaba

    7,6%
  6. Krytyczna

    43,9%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. andrew25pl1

    andrew25pl1 Okazjonalny autor

    Jak w temacie , jakie jest wasze zdanie ? czy sytuacja na mapach 2 i 3 jest dość dobra czy może słaba i wymagająca zmian ?

    Wiele graczy wypowiedziało się dla mnie na chacie na PW na temat sytuacji na mapach 2 i 3 i wielu z nich twierdzi że to co się tam ostatnio dzieje to istna rzeźnia ale są też tacy którzy twierdzą że wieje tam nuda i dlatego też głosujcie w ankiecie to pomoże rozwiać wątpliwości wielu piratom :)
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 6 kwietnia 2015
  2. Vexus

    Vexus Czeladnik forum

    Na mapach 2-1,2-2,2-3 i 2-4 powinna być jeszcze strefa PvE.Co tam się dzieje istna rzeźnia niektórzy tylko czekają na słabego gracza który podpłynie zbyt blisko.Mam nadzieje że Administracja coś z tym zrobi
     
  3. •°°°SCORPION°°°•

    •°°°SCORPION°°°• Czeladnik forum

    dla tego ja tam ostatnio nie pływam (ciiii... uznajemy żę nie ma eventu i przedziału lvl )
     
  4. Kolgrim

    Kolgrim Forumowy żółtodziób

    Sytuacja krytyczna, słabsi gracze mają problem wypłynąć z map 1/X
     
  5. )tajfun(

    )tajfun( Okazjonalny autor

    powinnio PvE 1/x - 5/x, full vs lipa gracza full ma nadzieje wykorzystac punkt bitwa noob.
     
  6. Przeciez majac 5 lvl od 2-5/x masz na godzine nopvp ..wykorzystywac pkt bitwy noobka?.. statki ktore maja wysoka range w tych punktach nic nie dostaja za takiego noobka..
    Taka gra..gra piracka topi sie i aborduje.. tak bylo i bedzie..
     
  7. MOD_Gandahar

    MOD_Gandahar Guest

    Drogi MOD_Nathaniel'u, gra piracka to wiadomo ale jak nie będzie świeżego narybku to i rekiny wyzdychają.

    Moim zdaniem dobrym pomysłem byłaby ochronka na mapach 2/x dla graczy rozwijających się. Tzn. jakich?
    Takich co to powiedzmy nie przekroczą max 100 mln PD.
    Dlaczego 2/x ? ---> bo na tych mapach obowiązują eventy, to one aktualnie napędzają rozwój.
    A NoPVP przez 1h daje ci jedynie możliwość zbierania bonów.
     
  8. )tajfun(

    )tajfun( Okazjonalny autor

    mam 9lvl codziennie 1k pereł to za malo bo zginac i nie mozna zbierac? to noob
     
  9. Teraz eventy sa tak oplacalne ze nie oplaca sie siedziec na tych niskich mapach.. Zreszta sami tworcy Seafighta w ktoryms z podcast'ow mowili ze gra polega na rozwijaniu konta jak i lvlowaniu go bo po to sa 20ppoziomy by wbijac sie wyzej a nie osiadac na niskich..
    Ja z moich obserwacji wnioskuje ze kto siedzi na malych mapach ciagle oczywiscie z niskim lvl o tylko traci na swoj wlasny wybor..

    To pomysl co kiedys mielismy jak pekaly poklady i armaty.. teraz topa nie boli.. dostaniesz i latasz dalej robisz swoje punkty oddasz i nie beda Cie juz topic no chyba ze sobie u kogos nagrabiles ;/
     
  10. )tajfun(

    )tajfun( Okazjonalny autor

    szkoda wszyscy slabi gracze powinno zginac i nie graj "GJ" BIGPOINT
     
  11. ja nie mowie o tym ze powinni zginac i zegnaj.. ta gra polega tez na wspolpracy..wiec trzeba wstapic do jakiegos bractwa w grupie razniej no i w w kupie sila jak sie to mowi :)
     
  12. -»MAGNUM«-

    -»MAGNUM«- Forumowy żółtodziób

    moim zdaniem za topienie tych slabych graczy do 5 lvl nie powinno byc pkt bitwy bo przeciez o to chyba chodzi ...
    wtedy nikt nie miałby zysku z kajaków i raczej nikt by ich nie ruszał
     
  13. Errew

    Errew Hrabia forum

    zgoda ale oni wtedy tez nie powinni dostawac pb za silniejszych graczy czy tez takich z lvl wiekszym niz 5
     
    SMOD_*Angua* lubi to.
  14. GramFair

    GramFair Okazjonalny autor

    Ok ale jest wielu graczy z 5 levelem co maja konta które dawno powinny pływać na co najmniej 15. Ci gracze śmieją z nas bo jak lecimy na denku dopiero "wyskakują" z ochronki


    Osobiście te PB dla mnie to wielka bzdura bo "fullee" nabijają je na tych co ledwo co pływają.
     
  15. golradir

    golradir Forumowy żółtodziób

    zdecydowanie rzeźnia i jeszcze nie można znaleźć na 2-1 bezpiecznego portu (nie jest oznaczony); powinna zostać przywrócona dawna ochrona do 4-1; no ale zawsze zarobią inne gry big pointa; więc również przydał by się nowy serwer bo nudno się gra z jakimiś kilkuletnimi graczami; którzy wpływają na mapy początkowe i topią nowych graczy; ja po 6 dniach gry skasowałem konto wracając po 2-3 latach przerwy; no ale twórcom gry się widocznie opłaca zostawić obecną formułę rozgrywki
     
  16. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    portu niema bezposrednio na 2/1 musisz byc na tej mapie ale lecisz do lewej bandy i czekasz na komunikat po 15 s cie przeniesie tam ale niemozesz byc w tym czasie atakowany
     
  17. golradir

    golradir Forumowy żółtodziób

    dziękuję za odpowiedź; no ale poza tym od razu wrzucono mnie na głęboką wodę na serwer globalny 1; czasy się tam jednak już zmieniły a gracze grają stylem dawnego pl 1; zresztą mam pytanie na jakim serwerze gra najmniej osób
     
  18. MOD_Gandahar

    MOD_Gandahar Guest

    Trudno powiedzieć na jakim gra najmniej. Możesz to sam sprawdzić zakładając na każdym z nich konto i patrząc do Alei Sław. Będziesz mieć ogólne rozeznanie bo nie wszystkie konta to konta czynnie grające
     
  19. MOD_Nathaniel'u piszesz jak typowy gracz co osiągnął wszystko bądź prawie wszystko. Postaw się na miejscu nowych, najczęściej młodych osób chcących pograć.. W obecnym czasie nie ma możliwości zacząć grać i wybić się do elity graczy danego serwera.. Dla młodego człowieka (<18 lat) najczęściej nie ma możliwości inwestycji w grę a sama gra na 1\x jest męcząca bo tam setki kont sie gnieżdżą i latają w kółko. Już dawno powinna być przeprowadzona aktualizacja powracająca do dawnego stylu PvE do mapy 4\1 gdzie wszystkie konta mogłyby w spokoju uczestniczyć w evencie bez strachu o dno. (Denko boli tzw kajaki bo dla nich naprawa trwa kilka czasem kilkanaście minut). Druga sprawa, że powrót do takiego stylu napędziłby grę i dodał BP potencjalnych sponsorów bo osoba która sie rozwinęła na eventach w spokoju zaczęłaby myśleć o inwestycji. W obecnej sytuacji szybciej zakończy gre niż zapłaci.
    Pozdro
     
  20. -»MAGNUM«-

    -»MAGNUM«- Forumowy żółtodziób

    Skoro mowisz o przyciągnięciu graczy to moim zdaniem najlepszą opcją by było postawienie nowego serwera,
    Słabi by mieli dobry start, inwestorzy by na pewno płacili chcąc być najlepszym w grze.
    Fajnie by się grało i przynajmniej na placu targowym nie trzeba by miliardowych sum placic .


    golradir Najmniej osob gra na Rosja 2
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.