Co robić ?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Piekło, 14 kwietnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Piekło

    Piekło Czeladnik forum

    Witam, wróciłem po 3 latach do gry, mam elitę 6 poziomu, kilka 30stek... i tego smoka na 25k hp złotego czy jak mu tam, mam premkę na 2 miesiące i podwajacz, co robić, jak uzbierać na armaty ? zbierać błyskotki ? mojo i perły na podwajaczu lecą dość dobrze, może są inne sposoby, np zabiłem jakiś statek i dostałem 50 funtówkę, za co ? I jak uzyskać największą prędkość ? Tyle się pozmieniało :p
     
  2. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    Witaj :)

    Zbieranie błyskotek to dobry sposób na początek na rozwijanie statku, bo oprócz pereł i złota dostajesz mojo, a pergaminy są bardzo opłacalne i dają wiele innych profitów.

    Ten statek który zatopiłeś to był najprawdopodobniej statek handlowy, na mapkach 1/x pewnie jeszcze są, bo na wyższych od jakiegoś czasu nie pojawiają się.

    Na prędkość statku wpływają żagle (jakiego są typu i czy nie są zniszczone po zatopieniu), poziom HP, obecność członka załogi Loter, kasztel miecz kilowy i stewa rufowa przy pełnym poziomie HP, ławki dla wioślarzy przy przy obniżonym poziomie HP, kamyk specjalny Cytryn - +80 prędkość poniżej 50% HP, Topaz - +49 prędkość powyżej 50% HP, punkty talentu w "Przyjaciel Wiatru" oraz kryształowy dar.
    Jeśli grałeś kilka lat temu, to dodam, że na prędkość nie wpływa już ilość kul na pokładzie, więc ograniczać się nie musisz ;)
     
  3. Piekło

    Piekło Czeladnik forum

    To jeszcze nowe pytania, widzę nawet crystal queen za 28,5k pereł, opłaca się kupić design za 28k czy zbierać na te droższe ? :p jak zdobyć punkty VP ?
     
  4. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    Hmm ten design, o który pytasz, ma właściwie tylko ładny wygląd (co z resztą też rzecz gustu), więc raczej nie jest najpotrzebniejszy dla początkującego gracza, nie ma bowiem żadnych klejnotów oprócz 5000 HP.
    Punkty VP będzie Ci automatycznie naprawiał Szaman Voodoo, jeśli go najmiesz- może być za złoto na poz. 1, za perły na poz. 2, albo z działu płatności lub skrzynek na poz. 3.

    Myślę, że jak wracasz po dłuższej przerwie do gry, to przydadzą Ci się te działy:

    https://board-pl.seafight.com/threads/seafightopedia-alfabetyczny-spis-hasel.3849/
    https://board-pl.seafight.com/forums/dzial-mlodego-pirata-dla-nowicjuszy.426/


     
  5. D3M0N0L0GI4.666

    D3M0N0L0GI4.666 Mieszkaniec forum

    Mógł być to także statek wroga, o ile się nie mylę nie było w tych czasach kiedy nasz kolega grał "Punktów bitwy", mógł on dostać 1x50f za osiągnięcie pierwszej rangi PB poprzez zatopienie innego gracza :) . Oczywiście mogę się mylić :p
     
  6. BlackPearl§

    BlackPearl§ Aktywny autor

    Zgadzam się. W sumie co to jest statek handlowy? Z nich wypadają 30f jeśli się nie mylę. Piekło, na jakim serwerze grasz? To też może zależeć od szybkości rozwijaniu statku, ilość/jakość graczy itp.
     
  7. D3M0N0L0GI4.666

    D3M0N0L0GI4.666 Mieszkaniec forum


    Nie kupuj żadnego designu od handlarza, będzie to dla Ciebie strata pereł. Na Twoim miejscu zacząłbym od błyskotek, dla początkujących graczy jest to świetny sposób na zarobek, następnie Armaty! podstawa dla nowicjusza to oczywiście Armaty Admiralskie . Możesz też w międzyczasie licytować 50f małymi sumkami , zawsze te kilka sztuk się uda wygrac :p


    Następnie Kasztele i robienie map bonusowych :)
     
    Ostatnie edytowanie: 14 kwietnia 2015
  8. cycuh2

    cycuh2 Okazjonalny autor

    Ja polecam zmiane serwera na Ru2 mniej ludzi szybciej statek zrobisz :)
     
  9. Piekło

    Piekło Czeladnik forum

    Gram na pl1

    Ile pereł kosztuje taka armata ? już wiem że podczas hh i mhh, wylicytować pewnie nie dam rady za złoto :)
     
  10. BlackPearl§

    BlackPearl§ Aktywny autor

    Hehe o licytacji zapomnij bo tam setki miliardów lecą. Jeśli chodzi o serwer to wolałbym raczej pl2, mniej graczy no i pl a nie jakieś ruskie czy inne bo przynajmniej z każdym można gadać ale tez nie jest pusto bo ktoś musi grać:) Po co komu gra bez graczy ? :p
     
  11. D3M0N0L0GI4.666

    D3M0N0L0GI4.666 Mieszkaniec forum

    Jeżeli nie masz premium , rabatu ani dostępu do bractwa z 10cioma wyspami to Armata kosztuje 10 000 pereł (1szt)
    jeżeli posiadasz premium -
    9 500 pereł
    premium + 10 wysp - 8500 pereł
    premium + 10 wysp + rabat - 6 000 pereł

    Jeżeli kolega chce werbować graczy do gildi na 'Ru2' proszę niech to robi w tym temacie
     
    Ostatnie edytowanie: 14 kwietnia 2015
  12. -υикт-1

    -υикт-1 Mieszkaniec forum

    kolego jęsli ci chodzi o PL1 to troche ci zejdzie robienie konta na tym serwie ja gram na azja global 1 i 6 miesiecy i prawie full salwa no [...] i na pierwszym evencie czyli chyba dynie kupilem 2x 250kluczy i tyle bylo wkladu w to konto i bardzo sie ciesze z tego zdobylem wszystkie skorki z kazdego eventu a i na tym serwie gra okolo 15 polakow wiekszosc jest zawsze chcetna do pomocy

    /* 2.16. Handel kontami

    Handel kontami jest zabroniony w Ogólnych Warunkach Handlowych.
    Mod_*Angua* */
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 kwietnia 2015
  13. D3M0N0L0GI4.666

    D3M0N0L0GI4.666 Mieszkaniec forum

    Co do ilości Graczy na serwerze Ru2 nie zgodzę się z Tobą, stworzyła się nas liczna grupa . Na początku było ciężko , brak znajomości języka, nikogo się nie znało , ale teraz jest dużo prościej, polskie bractwo które bardzo pomaga. Osobiście dzięki temu serwerowi złapałem Język rosyjski, wcale nie jest taki straszny jak mogłoby się wydawać :p
     
  14. MOD_Kaki

    MOD_Kaki Guest

    Wszelkie odpowiedzi udzielone, temat nieaktywny - Zamykam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.