Co to jest?

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika -Pirat_Jarek-[B9T], 8 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    Co to jest "Twój statek został trafiony przez 1 x Nieładnie!. Powód: Mechanika akcji specjalnej"
    Na chwilę obecną nie otrzymałem w tej sprawie odpowiedzi z suportu, forum przeszukane 0 wyników, ogólnie rzecz biorąc czarna magia, może ktoś z graczy wie co to może być.
     
  2. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    A kiedy wysłałeś w tej sprawie zgłoszenie do PT ? Podaj numer zgłoszenia.
     
  3. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    Wysłałem drugie zgłoszenie Ticket#2021030937004125
    z pierwszym nie wiem co się stało, bo nawet na e-maila nie dostałem potwierdzenia
    Dziś przed chwilą otrzymałem właśnie odpowiedź od PT że nie wiedzą co to jest.
    Więc kto jeszcze może mi udzielić informacji na ten temat?
    Czy jest to jakiś błąd?
    A może nieznany przedmiot o którym BP nie wie?
    Może ktoś z graczy miał podobną sytuację iż został użyty wobec niego przedmiot 1 x Nieładnie! jeśli tak proszę o informację.
     
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Cuda na SF się zdarzają :D Może jakiś npc eventowy Cie zaczarował :D
     
  5. Sebcio20

    Sebcio20 Forumowy żółtodziób

    A może "wujek" za Ciebie latał a to było ostrzeżenie przed zbliżającą się karą?
     
  6. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    To nie są cuda to, tylko niekompetencja twórców gry, dostaliście czarno na białym wpisy z dziennika, mam zrzuty ekranu, nazwę efektu i tu wychodzi bałagan, widać że sam producent nie wie co wprowadził do gry i jak niektóre przedmioty działają.

    Nie był to npc eventowy.
    Taki wpis mi się pojawił podczas walki z innym graczem w dzienniku pokładowym, nie był to jeden wpis tylko kilkanaście, podczas kilkunastu starć w przeciągu godziny.

    To że latasz z wujkiem nikogo nie interesuje, sprawy rodzinne załatwiaj w zaciszu domowym.
     
  7. Kudlaty

    Kudlaty Młodszy ekspert

    Walczyles z graczem i zostales trafiony z lamacza lub zamrozil cie lub dostales ogniem elma cos z tego tylko nie rozumiem dlaczego zasmiecacie forum takimi bzdurami
     
  8. larcz55[KP]

    larcz55[KP] Czeladnik forum

    Jak by tym dostał to by w dzienniku było napisane. Komunikat jest inny o którym nikt nic nie wiem ale napisany w języku polskim czyli ktoś na pewno coś wie.
    I akurat temat nie zaśmiecaniem tylko uświadamia, że wprowadzają tyle tego badziewia, że sami nie wiedzą co i jak nawet nie chce się nikomu aktualizować pewnych informacji. Twój post jest niepotrzebny i to on zaśmieca ciekawy wątek.
     
  9. Kudlaty

    Kudlaty Młodszy ekspert

    naprawde ciekawy watek i co teraz zrobicie z tym ze nie wiece co sie stalo w dzienniku? trzeba konczyc gre chyba bo w dzienniku cos napisali w tej grze jest tyle nie wiadomych ze szkoda tracic czasu na takie blachostki
     
    BA_PP187 lubi to.
  10. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    Jest proste pytanie i próbuję uzyskać informację, nie została użyta żadna amunicja ani odmrażająca ani łamacz, nie był to również chłodny dotyk ani ogień elma, problem jest natomiast taki że tacy gracze jak ty wprowadzają zamieszanie i zaśmiecają forum niepotrzebnymi wpisami, nie miałeś takiego zdarzenia więc po co się wypowiadasz.
     
  11. $MATI$

    $MATI$ Stały bywalec

    Co za amatorzy z was takie coś jest gdy ktos ci da laske oszusta lub błazna :D
     
    BA_PP187 lubi to.
  12. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    Sprawdzone przed napisaniem postu, więc to już zostało wyeliminowane na początku. Oblicze lekarza też nie.
     
  13. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Temat nieaktywny - zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.