Sugestie cofanie lvelu

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika kozak6161, 14 stycznia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kozak6161

    kozak6161 Forumowy żółtodziób

    Witam jakiś czas nie było mnie na tej grze,jak kończyłem ,to było można pod tortugą zbierać błystki i można PŻ nazbierać miliony,a teraz już tak nie można,czyli firma BP zrobiła kilka zmian,czy na lepsze nie wiem ,wiem ,że w dalszym ciagu promujecie mocnych graczy ,a nie słabych,nie organizujecie ewentów dla tzw. kajaków,nie cofacie leweli za zbyt długie przebywanie na niskich mapach wypasionych statków ,które atakują wszystkie skorupy bez ograniczeń.Moje sugestie są następujące;
    - ewenty dla np graczy posiadających 4,lub 5 lev.
    -zakaz przebywania graczy na niskich mapach,graczy z 10 i wyższym lev.
    -ewenty tylko dla dużych graczy,kajaki nie mają wstępu.
    -ewenty tylko na niskich mapach.
    Trzeba dołożyć starań i wiem ,że macie takie możliwości i możecie to zrobić.Takie kryteria wprowadzą zdrowe zasady i proporcjonalny rozwój wszystkich graczy.Wiem ,że tą sugestią narażam się Wszystkim i nasilą się ataki na moje dwie skorupy,ale nie przejmuję się tym,tylko chcę zasugerować kierunek ze wszech miar słuszny i klarowny.Macie na początku okres ochronny gracza,można to w jakimś sensie rozszerzyć.
    Pozdrawiam
     
  2. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Wiesz to jest gra PVP, agresywna, jest tu mało miejsca na pve. Kazdy z graczy zmagał się z tymi samymi problemami. Setki topek dziennie, kazdy tak zaczynał i nie wazne czy gracz placi czy nie placi denka bedą zawsze. Jest ciezko, ale mozna sobie ze wszystkim pradzić wystarczy troszke cierpliwości. Wracasz do gry, poszukaj bractwa, koalicji w grupie zawsze razniej.

    Lvl gracza jest mało ważny, ponieważ jest wiele bardzo dobrych statkow z 5 lvl, które topią male stateczki więc rozwiązanie, które proponujesz i tak nie poprawi sytuacji na niskich mapach.

    Moim zdaniem lepiej robic lvl az do 20 gdzie masz wiecej mozliwosci schowania sie przed wrogiem. Jezeli ktos sie decyduje na pozostanie na niskim lvl robi to na własną odpowiedzialność i nie może oczekiwać ze ktoś bedzie cos robił specjalnie dla jakiejs grupy, ponieważ to gracz ma sie przystosowac do gry a nie gra do gracza.
     
    Alferr lubi to.
  3. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    powiem ci ze to nie przejdzie :( 4-5 lvl myślisz ze nie ma tam mocnych elit ? ostatnio tam latał jakiś z złotą blacha podstawy ponad 600k i miał ochronkę... tak ze nawet jak to wprowadza to i tak zawsze ktoś kto długo pływał na 5 rozwiną konto dal trochę złotówek to nie da nowym popływać :) tu grze jest zle zrobiony właśnie ten system levelowy ze każdy może sobie zostać na rożnym stopniu rozwoju na danym poziomie
     
  4. kozak6161

    kozak6161 Forumowy żółtodziób

    Tak zgadzam się z Tobą,ale to co się dzieje na dolnych mapach,to jest porażka,a jak się zaczyna grę,to trudno w miesiąc zrobić elitę na fula wypasioną.
     
  5. kozak6161

    kozak6161 Forumowy żółtodziób

    Witaj,trochę jest zmian które nowym graczom nie pomagają,ja grać zacząłem po dłuższej przerwie,teraz pracuję w domu przy kompie,więc dla relaksu odpaliłem znaną mi grę.Mam doświadczenie ,ale z innych serwerów na PL1 gram pierwszy raz z negatywnymi ocenami,ale to zostawmy,ważne jest to,że nie szukają botów,a topią nie tylko mnie tylko kajaki jak leci,a na forum płaczą,że ewentów nie ma.
     
  6. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    Gracze takie statki robili często LATAMI, gdyby dało się to teraz zrobić w miesiąc, to uważam że to dopiero byłoby mało sprawiedliwe :) W miesiąc można zrobić całkiem przyzwoite konto które już np. weźmie udział w evencie, w pół roku jeszcze lepsze, które nawet coś powalczy, a gdybyś miał po miesiącu wszystko to co chciałbyś robić dalej?

    Gdy zaczynałam grę pierwszy raz, kilka lat temu, było mi trudniej niż przed dwoma latami - nie miałam żadnej ochronki, statek elitarny kupiłam po dłuższym czasie gry, a armatki 50f... no zleciało dobre kilka miesięcy ;) Teraz to wszystko masz prawie na start. Na lepsze konto trzeba się trochę napracować, a że mocne konta topią czasem słabsze .. no taki urok gry PVP :) Nie wszyscy to robią, a jeśli znajdziesz sobie bractwo i lubisz grać w zespole, to będzie Ci od początku łatwiej :)
     
    Alferr i ___Adrian___ lubią to.
  7. kozak6161

    kozak6161 Forumowy żółtodziób

    z całym szacunkiem,ale to są ogólniki,teraz trzeba kupić 60,i u kowala je jeszcze ulepszyć,rozumiem stanowisko BP,ale tak można w nieskończoność.Rozwinąłem temat,bo jest nad czym się pochylić,a to że firma wprowadza co raz to nowe zmiany to jest zupełnie zrozumiałe.Wcześniej były kasztele,talenty i to powinno wystarczyć,miały być też mapy do 25,ale widzę,że dalej jest do 21,to dla mnie w pojedynkę zupełnie wystarczy ,bo nie sądzę,że zdołam sam skończyć testy na najwyższe mapy.Zadałaś pytanie co chciałbym robić dalej gdybym miał wszystko,moja odp. może Ciebie zdziwi,ale stawiać czoła graczom,trochę dłużej walczyć,a nie ciągle reperować statek,nie chcę żebyś odebrała to jako moje gorzkie żale.Pozdr-ófka:)
     
  8. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    Masz rację w tym, że zawsze warto się zastanowić jak zrobić grę ciekawą i różnorodną dla każdego :)

    Odpowiedź mnie nie dziwi ani trochę, zdecydowanie jestem zdania, że to najlepsza część gry i jeśli ktoś z wielu różnych gier wybiera właśnie Seafight i chce być piratem, to pewnie właśnie po to ;) Ale proszę postaw się też w sytuacji gracza, który od dawna doskonali konto i wkłada w nie wiele pracy, poświęca wiele czasu. Czy życzyłbyś sobie wtedy, by każdy na wejściu dostawał podobne konto, albo mógł je zrobić w ten wspomniany miesiąc? Jakiś czas już czytam wnikliwie wszystkie opinie po różnych zmianach i chyba żadne nie są tak żywo komentowane, jak upowszechnianie tego, co dotąd było "elitarne" i trudne do zdobycia (jeśli jesteś zainteresowany, to polecam pomyszkować w archiwum).

    Pewnie bardzo trudno znaleźć balans między ułatwieniem dla świeżo upieczonych piratów a gratyfikacją starań "wyjadaczy". Jestem pewna że każdy pomysł jest brany pod uwagę.

    Życzę wytrwałości i dużo radości z gry i jak najszybszego osiągnięcia tego, co sobie założyłeś. Pozdrawiam serdecznie! :)

    PS. Te wieloletnie konta też są topione wiele razy dziennie i też "tracą" sporo czasu na reperowanie ;) Więc u każdego, i nowicjusza i starego pirata majtek ma co robić ;)
     
    Alferr lubi to.
  9. kozak6161

    kozak6161 Forumowy żółtodziób

    Witaj,jałowa dyskusja,temat można zamknąć .
     

  10. zamkniety.png
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 stycznia 2016
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.