Coś ze starego Seafighta

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika ℓαтαנα¢α_мαℓρα, 28 maja 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Chciałbym zaproponować powrót starego pokładu mojo (rozgałęzienia) które według mnie wyglądało o niebo lepiej niż ta badziewna czaszka ;)

    Również jestem za przywróceniem kółka pod statkiem na Kryształowym bo ta korona ssie...
     
    MAJTEK™ i SMOD_Mróz lubią to.
  2. Çžẽřŵõňŷ™Şmõķ

    Çžẽřŵõňŷ™Şmõķ Czeladnik forum

    Stary poklad mojo byl stokroć lepszy, ale wiadomo ze BP tego nam nie wróci bo szykuje miejsce na coraz to nowsze pokłady nie długo będziemy pływać z 500 armatami na pokładzie
     
    MAJTEK™ lubi to.
  3. SMOD_Lilith

    SMOD_Lilith Guest

    Mi też się w starszej wersji bardziej podobał, chociaż teraz też nie jest źle.
    Nie sądzę, żeby chcieli wracać do czegoś co zmienili na nowsze.
     
    MAJTEK™ lubi to.
  4. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Mogliby do tego wrócić tylko gdyby kiedyś zrobili klasyczny/retro serwer ale to chyba raczej nie możliwe.
     
  5. -=grzesiu1515=-

    -=grzesiu1515=- Aktywny autor

    zacznijmy od tego ze stary sf byl mniej kaso chlonny ^^ wiec serwera z dawnych czasow napewno nie zrobia bo na tych wiecej zarabiaja ^^
     
  6. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Wiadomo ,że by nie zrobili im się nie opłaci. Teraz to opłaca im się tylko utrudnianie gry nowym graczom wyłudzając na wszystko ceny jak z kosmosu.
     
  7. SMOD_Lilith

    SMOD_Lilith Guest

    O tym możemy raczej tylko pomarzyć...
     
  8. WARIATELLO_Pączek

    WARIATELLO_Pączek Okazjonalny autor

    Jestem za starym mojo niech wróci trochę starej gry a nie wszystko nowe oprócz nazwy seafight tej gry po 4 latach odpoczynku nie da się poznać
     
    MAJTEK™ lubi to.
  9. Tak jest to lepsze :) Może powrót do starych pergów ^_^ ?
     
    MAJTEK™ lubi to.
  10. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Ja osobiście chciałbym powrotu starych dzwięków :D te strzały, odgłosy kul rozswietlajacych, i szumy, to by mi wystarczyło. :)
     
  11. ...JoHnY...

    ...JoHnY... Okazjonalny autor

    no fajnie to było :)

    A do się to przywrócić ?
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 czerwca 2014
  12. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    Gdy wprowadzili nowe dźwięki to myślałem że głośniki mi się popsuły :) rozświetlające, rakietki i regenerujące brzmiały o niebo lepiej niż teraz.
     
  13. ☆Ewelina☆ツ38

    ☆Ewelina☆ツ38 Zaawansowany

    stary wyglad mojo pokladu :D
     
  14. Wiadomo :D ale raczej lepsze są pregi nie ? : P
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.