czat

Temat na forum 'Uwagi na temat gry (skargi, opinie, pochwały)' rozpoczęty przez użytkownika BlackkFlag, 31 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BlackkFlag

    BlackkFlag Czeladnik forum

    witam dlaczego nie włącza mi się czat n mapie ? mimo tego ze jest klikniete ze powienien sie otworzyc
     
  2. Posejdon[PL-]

    Posejdon[PL-] Czeladnik forum

    dzień dobry dlaczego dostałem bana za nic od cm Ozzi pl1 https://zapodaj.net/afbc89f297853.jpg.html i do tego na 30 dni za co za to ze na globula 7 mnie obrażali a on nawet reakcji nie zrobił tylko zbanował mnie i na polaku na dzień dobry tak samo zrobił nie miał poctaw do bana
     
  3. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Witaj, odwołania od bana na czacie, proszę pisać w tym temacie Odwołania od blokad czatu.

    Witaj, występują czasem pewne problemy z połączeniem się czatu.
     
  4. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Posejdon[PL-] Twój post usunęłam, ponieważ był zbędny. Skargi na pracę moderatorów proszę kierować do pomocy technicznej.
     
  5. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Odpowiedź udzielona, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.