D†Ε†F†E†K†T™ / adm.Marcin**

Temat na forum 'Gracze' rozpoczęty przez użytkownika D†Ε†F†E†K†T™, 8 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. D†Ε†F†E†K†T™

    D†Ε†F†E†K†T™ Forumowy żółtodziób

    D†E†F†E†K†Т

    Imie: Marcin

    Zainteresowania: Sport, muzyka.

    Piratem od: 2007
    Serwer: Global Europa,PL1, PL2
    Moje pierwsze bractwo: serwer globalny

    [W^P] Wielcy Piraci - to tutaj
    zdobyłem pierwszy statek elitarny, poznałem miłych ludzi "virus" "jacko" to oni pomagali mi w pierwszych krokach na SF.... następnie [P&R], [AF®], [E&C], [W_m], [A‡S], [G•V], [ΆFω]

    serwer polski [F00] Falanga... następnie [ΣŦΛ] EXTREME TERROR ALIANZ - bylem jednym z założycieli tego bractwa. Przez krotki czas bylem tez w [K13][F00] Falanga... następnie [ΣŦΛ] EXTREME TERROR ALIANZ - bylem jednym z założycieli tego bractwa. Przez krotki czas bylem tez w [K13]
    serwer polski 2
    [ZBP], [ETA] i [U†G] Obecne bractwo:
    serwer globalny - Nie gram już na tym serwerzeserwer polski - Nie gram już na tym serwerze serwer polski 2 - Bez bractwa

    ID: ... Moja historia SF: Wszystko zaczęło się od linku który dostałem na gg i długo długo on sobie tam był... jednak pewnego dnia przeglądając archiwum gg postanowiłem na link kliknąć no i tak się wszystko zaczęło... testy robione z harpunów 50 i kończone sekundy przed końcem czasu to było coś...
    [​IMG]gdy zbierałem na elitke ciągle bylem nękany przez oshl-a oraz lastworda pewnie tak jak wielu z was...potem były wojenki, szukanie bonikow... a teraz? teraz na szczęście bonikow już szukać nie muszę [​IMG]


    http://pl.board.bigpoint.com/seafight/showthread.php?t=102452

    Chcesz wiedzieć coś więcej? Pisz w tym temacie. Postaram się odpowiedzieć na pytania.






    http://www.youtube.com/watch?v=P85wtmsDtDA&list=UUUb1OZbjW-kMxAxFetQsPXw&index=5&feature=plcp
    http://www.youtube.com/watch?v=wirUiwsaTsQ&list=UUUb1OZbjW-kMxAxFetQsPXw&index=10&feature=plcp
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lipca 2015
  2. ค๔гєภคlเภe

    ค๔гєภคlเภe Czeladnik forum

    Cześć Marcin . Nie znałem cię osobiście ale jak bylem w ZBP to opowiadali o tobie .
     
  3. MOD_Lisica

    MOD_Lisica Guest

    Witaj Marcinie:)
     
  4. Dz1ku

    Dz1ku Czeladnik forum

    Siemka Marcin dawno cie nie widziałem :)

    Pozdrawiam Dz1ku :)
     
  5. Pumcia

    Pumcia Młodszy ekspert

    witaj Marcinie :D
     
  6. MOD_Surprise

    MOD_Surprise Guest

    Witam, witam :)
    Siemka, co tam slychac u Ciebie? Malo mnie tu widac. Nie ma juz tyle czasu na gre co kiedys, checi tez juz nie te co dawniej, a przed wszystkim seafight to juz nie ta gra...
     
  7. SMOD_Lilith

    SMOD_Lilith Guest

    Heja:)
    Szkoda, że na globalu już nie grasz:p
     
  8. Dz1ku

    Dz1ku Czeladnik forum

    a u mn enic :) gram sobie 4fun :) bo inaczej teraz sie nie da :) ty nadal pl2 smigasz czy wróciłes na global? :)
     
  9. -ZłaKobieta-

    -ZłaKobieta- Okazjonalny autor

    Boże Narodzenie to cudowny czas. Wszyscy już czekają na choinki blask. Na jej świeży zapach i kolorów moc. Na pierwszą gwiazdkę i tę cudowną wigilijną noc. WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
    [​IMG]
     
  10. ☜☆[-xavi-]z£y☆☞

    ☜☆[-xavi-]z£y☆☞ Okazjonalny autor

  11. [​IMG] Wesołych Świąt :):)
     
  12. Dziś Świąteczny czas ,
    Dzwony biją w las ,
    Mały karpik się uśmiecha
    Wnet na pierwszą gwiazdę czeka ,
    Uszka dziś się przysłuchują ,
    Jak kolędę podśpiewują ,
    Barszczyk pięknie jest czerwony ,
    Zaś jak zwykle zawstydzony
    Zdrowych Ciepłych i Pogodnych
    Życzę Tobie Świąt Radosnych.
     
  13. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Czesc Marcin, kope lat :D
     
  14. ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™

    ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™ Wyjątkowy talent

    Cześć Marcin , legendo starego sf :D
     
  15. D†Ε†F†E†K†T™

    D†Ε†F†E†K†T™ Forumowy żółtodziób


    e tam, kiedyś to była inna gra... :)

    Ja juz w ogóle nie gram :)
    Dziękuje bardzoooo :) ale troszkę się spóźniłem niestety :(
    :) Tu tez troszkę się spóźniłem ale dziękuje bardzo :)


    Nooo troszeczkę juz minęło :( co tam słychać?
    hehe, taaaa.... teraz to juz nawet SF nie jest :p
     
  16. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    I tu sie zgodze w 100%, teraz to tylko ludzie trzymaja nas w tej grze :p
    Z samej gry to juz niema przyjemnosci, wszystko jest sztuczne i za kase, zero frajdy :p
     
  17. D†Ε†F†E†K†T™

    D†Ε†F†E†K†T™ Forumowy żółtodziób

    No niestety :( to co bylo nie wróci, a wtedy bylo naprawdę fajnie :)
     
  18. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Dokladnie, ja tez pojde w Twoje slady i zaprzestane zycia w Matrixie, czas sie stad zmywac :p
     
  19. kamcioPL

    kamcioPL Forumowy żółtodziób

    Odezwij się mordko!