Designy

Temat na forum 'Nieaktualne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika QxVvVxQ, 5 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. QxVvVxQ

    QxVvVxQ Zaawansowany

    Pojawił się niedawno "nowy" design (Agilis) w zakładce w sklepie (chodzi mi o te za korony i perły )...
    I mam pytanko, czy będą się jeszcze pojawiać inne (chodzi mi o to czy będzie to regularne ) ?
    I na jakie skórki można tam polować?
     
  2. -Johny_Bravo-

    -Johny_Bravo- Mieszkaniec forum

    Są regularne od jakiegoś czasu co mniej więcej 2 miechy jest nowa, a jakie tam będą to najstarsi majowie nie wiedzą :D
     
  3. QxVvVxQ

    QxVvVxQ Zaawansowany

    2 miechy trochę długo :mad:o_O I nie ma w co stateczku ubrać :confused: bo oczywiście do npc eventowego(śmiertelny październik) nie idzie się dopchać :( chyba że sobie ghost ridera kupię bo też mi się podoba :p
     
  4. -Johny_Bravo-

    -Johny_Bravo- Mieszkaniec forum

    Czasami jak są eventy dają pakiety z tak zwaną "Nagrodą Korsarza" i tam czasami możesz też w sklepie na mapie morza znaleźć jakieś skórki :D
     
  5. MOD_Lynx

    MOD_Lynx Guest

    Masz jeszcze jakieś dodatkowe pytania, czy wszystko jasne?
     
  6. QxVvVxQ

    QxVvVxQ Zaawansowany

    Wszystko jasne, teraz tylko muszę czekać na jakąś ładną skórkę :rolleyes:
     
  7. MOD_Lynx

    MOD_Lynx Guest

    Ok zatem temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.