Do Modów, Cm itp... oraz czytanka dla graczy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika 义BANDITENSTADT义, 7 maja 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Co sadzisz o tym co przeczytales w moim temacie??

  1. Dobrze gadasz!!!

    22 głos(ów)
    91,7%
  2. Glupoty gadasz!!!

    2 głos(ów)
    8,3%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 义BANDITENSTADT义

    义BANDITENSTADT义 Okazjonalny autor

    Witam wszystkich uprzejmie. Z tej strony poirytowany gracz Seafight. Mam takie pytanko do wszystkich kompetentnych ( podkreslam kompetantnych) modow, cm, itp..
    Kiedy nasz ,,kochany'' BP wezmie sie w koncu powaznie do roboty i przestanie kpic i robic z graczy idio... Bo to co sie dzieje od dluzszego czasu to jest po prostu smieszne.
    Pare przykladow bledow gry(o ktorych ja wiem moglem cos pominac tyle ich jest:D) :

    -nie mozna wsadzic piratow na statek
    -nie mozna trafic pokladu voodoo w kotle poprzez wrzucanie mojo + dziwne daty waznosci pokladow jesli ktos ma
    -bledy z pergaminami nie pokazuja dokladnie ktora fala np. robisz 21 raka a pokazuje ze jestes na 10 + znikaja tak jakby ich nie bylo wcale
    -problemy ze zmiana towarzysza
    -problem przy zmianie kaszteli
    -nie wspomne o lagach i oczywiscie bugach i roznych botach ktore tylko psuja cala gre przyklad ( zloto jak dla mnie ta waluta gry nie ma juz wartosci poniewaz nie oplaca sie bic botow na kase jak mozna zrobic aborda i za jednym razem zgarnac okolo 200,000.000 zlota).
    To tylko czastka reszte pewnie pominolem:) wiec stad nasowa sie moja irytacja i pytanie kiedy wkoncu ktos sie za to wezmie i bedzie juz wszystko ok a gracze nie beda zbywani waszymi ( CM, MOD, itp) oraz suportu notkami typu:
    (OD MOD,CM, itp.)
    -Problem zostal zgloszony trzeba czekac na naprawe ( a naprawy jak nie bylo tak nie ma) :confused:
    (OD SUPORTU)
    -Szanowny(a) Graczu,
    uprzejmie informujemy, iż Pana/i zgłoszenie zostało przyjęte. Odpowiedź na nie zostanie udzielona najszybciej jak to możliwe. Prosimy wziąć pod uwagę, że ze względu na dużą liczbę zgłoszeń wpływających do nas każdego dnia, nie jesteśmy w stanie rozwiązać Pana/i problemu natychmiast. W przypadku bardziej skomplikowanych problemów lub zgłoszeń wymagających dodatkowych konsultacji czas oczekiwania może wydłużyć się nawet do kilku dni. (i czekaj tatka latka):confused:

    Moze nie byloby w tym nic zlego ale tyle bledow i rzeczy do zrobienia( no chyba ze sie myle i to drobnostka) a dzial platnosci idzie pelna para co tydzien nowy desing i wiele innych rzeczy i jakos tam problemow nie ma czemu?? bo oczywiscie tam ida pieniazki dla ,, kochanego'' BP no wiec tam bledownie moze byc wszystko idzie ladnie i sprawnie. Paranoja.

    Krutkie podsumowanie tego wszystkiego jest takie ze jezeli chodzi o graczy ktorzy czesto placa duza kase na BP za wszelakie rzeczy z dzialu platnosci sa ignorowanie i ma sie ich w d... a nasz kochany BP smieje sie w twarz i trzepie kase nic nie robiac z bledami itp...
    PS; Ciekawe jakby nagle wszyscy przestali grac i doplyw gotowki by sie skonczyl czy wtedy wzieliby sie porzadnie do roboty!!!:mad:

    Z gory dzieki dla tych ktorzy wytrwali do konca w czytance a ( CM, MOD, itp)czekam na pare odp, wyjasnien na ten temat a jesli maja to byc odp typu nic nie mozemy poradzic to lepiej nic nie piszcie ;) (tylko kompetentne osoby). Oczywiscie zapraszam innych graczy do wypowiadania sie w tej kwesti co o tym sadzicie i jakie jest wasze zdanie na ten temat;) do tego dorzucam ankiete jesli ktos ma ochote bierzcie udzial i wypelniajcie dzieki wielkie:p
    Z powazaniem
    义BANDITENSTADT义:cool:
     
  2. xSilveRx

    xSilveRx Czeladnik forum

    Poza kilkoma błędami ortograficznymi:) Popieram przedmowce !!! to sa jaja!!!
     
  3. 义BANDITENSTADT义

    义BANDITENSTADT义 Okazjonalny autor

    no bledy pewnie sa ale juz troche czasu nie ma mnie w PL wiec wybaczcie:p
     
  4. Fryzeek

    Fryzeek Czeladnik forum

    Twoja wypowiedz to jak kropla w oceanie, chociaż z Tobą się zgadzam w 100% to i tak z tej wypowiedzi nic nie wyniknie, MODzi SCMi i inni z tych sfer będą wypowiadać się oczywiście niezwykle delikatnie, może niemieccy gracze mają jakiś, chociaż promilowy cień szans na "nastawienie" ich zepsutego myślenia, kasa się zgadza to najważniejsze, jak można być tak zachłannym, masa dodatków w przeciągu paru lat, które ściągają od nas mase pieniędzy, o bugach nie wspominam, bo to koszmar, nie gram już kilka lat, szkoda pieniędzy na tą grę, Polski support do bani, jak zwykle zresztą, przekręty wśród BA i innych tego typu ludzi na podobnych "stanowiskach" nie mówię o teraźniejszym czasie chodz kto wie, mówię co było pare lat temu :) a plac targowy to jedna wielka porażka :) dziękuje pozdrawiam, wrócę do gry jak gra się poprawi w sensie będzie opłacalna, haha
     
  5. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Zasadniczo wszystko co napisałeś to prawda ... chociaż chyba i tak nie wszystkie błędy zostały wymienione.

    Problem polega na tym, że obecnie najłatwiej było by zbudować tę grę od zera. Dodawanie czegokolwiek w kodzie gry, czy wprowadzanie nowych rzeczy, generuje kolejne błędy i przynajmniej ja nie spodziewam się żadnych zmian w tym zakresie.
     
  6. 义BANDITENSTADT义

    义BANDITENSTADT义 Okazjonalny autor

    moim zdaniem nie trzeba budowac gry od poczatku :p poprostu nie dawac nowych zeczy w dziale platnosci oraz eventow co tydzien tylko wziasc sie za bledy ktore sa poniewaz po ostatnim evencie doszlo okolo 3 bledow wiec jaki to jest sens ????:confused:

    nie wiedzialem gdzie wiec pisze tutaj(jak zle to prosze przeniesc)...
    tak jak pisalem wczesniej co event lub akcja jakas typu Dni lupiezcow to nowe bledy:D i caly czas sie to sprawdza...:confused: pisze odnosnie dzisiejszego dnia lupiezcow i prosze o dop... gram na serwerze global ameryka 1 u nas event pewnie bedzie o 18 ale postanowilem juz sprawdzic co ciekawego w dziale platnosci a tam... zaskoczenie wszystkie zeczy z poprzedniego eventu( pytam co to ma byc?? czy tak juz bedzie za kazdym razem??) czyli armaty 55 kule fosforowe krysztaly amulety itp.... a zero rzeczy na dzisiejszy event dni lupiezcow. A i zapomnial bym mialem wczesniej przed eventem( dzisiejszym) nowy desing rosyjski w dziale platnosci a teraz juz go nie ma ??? czekam na wyjasnienia:confused: ( czy beda to znowu problem zostal zgloszony trzeba czekac?? :) hehe to sie okaze)
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 maja 2014
  7. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Temat przeniosłem do bardziej odpowiedniego działu.
    义BANDITENSTADT义 Pod zamieszczonym postem jest opcja--> edytuj. Jeżeli chcesz coś dodać do swojej wypowiedzi, pozdrawiam.
     
  8. 义BANDITENSTADT义

    义BANDITENSTADT义 Okazjonalny autor

    he a dostanie odpowiedz co do mojego problemu czy nie bardzo ??:D


    juz wszystko ok dzieki za odp :D he
     
    Ostatnie edytowanie: 8 maja 2014
  9. Bad.Boy75

    Bad.Boy75 Okazjonalny autor

    a tu bym się z tobą nie zgodził gdyż też gra bp dark orbit jest i tam sobie umieli z bugowaniem hakowaniem i wieloma rzeczami dali sobie rade a też ta gra była wielkim syfem a tu po prostu 4 litery zasiedziałe i robić się im nie chce :confused::eek:
     
  10. =Karkus-X=

    =Karkus-X= Wielki mistrz forum

    tak poza ortografią generalnie nie mam za wiele do zarzucenia... ale zauważ że MOD-y nie mają wielkiego wpływu na to jak działa gra i są w tym tak bezsilni jak my. Wszelkie zarzuty należy moim zdaniem kierować do 'programistów' BP bo poza nimi niewielu chyba mogłoby cokolwiek zrobić aby poprawić te wszystkie błędy
     
    SMOD_Lilith i SMOD_Leonardo lubią to.
  11. 义BANDITENSTADT义

    义BANDITENSTADT义 Okazjonalny autor

    tak tak popieram programistow maja chyba z przedszkola bo innej opcji nie ma blad na bledze... co do modow itd ok wplywu nie maja ale mogliby po truc (4litery) bardziej napisac ze coraz wiecej graczy jest nie zadowolonych z sytuacji jaka sie dzieje ostatnimiczasy moze daloby im to cos do myslenia... a nie tylko wysylac do BP ze powstal kolejny problem :D:confused:
     
  12. SMOD_Lilith

    SMOD_Lilith Guest

    Hmm a skąd wiesz co robimy, a czego nie robimy?:p
     
  13. 义BANDITENSTADT义

    义BANDITENSTADT义 Okazjonalny autor

    mam swoje wtyki hehe :)
     
  14. Treu1

    Treu1 Zaawansowany

    Bigpoint niszczy te gre tak jak i inne swoje gry , pazernosc na kase to jedyne co potrafia dzialac i w tym kierunku rozwijaja gre. Przestalem w to grac ale czasami zagladam poczytac i sie posmiac ze nadal sie udzicie iz kiedys cos bedzie lepiej ;p
    Mamy rok 2014 a na rynku mase bardzo dobrych gier gdzie ,,lagi" to nawet gracze nie wiedza co to takiego , kazdy blad jest natychmiast naprawiany bez wzgledu na to czy dotych wszystkich czy 1 gracza .( tu pojedyncze przypadki nie sa uwzgledniane ;p )
    Server stanie to inne firmy przedluzaja premium o czas nieaktywnosci gry i podaja na forum info z przeprosinami a w BP nawet info nie dostaniecie.
    Wstyd aby tak dzialala gra w dzisiejszych czasach a wam sie dziwie ze jeszcze w to gracie i napychacie kase BP-owi , gra piracka z potencjalem ale co z tego jak tu juz wiecej magi niz piractwa a blad na bledzie sie tam kiedys naprawi teraz priorytet to nastepny magiczny buf czy innyny dodatek wazne by kasa szla .
    Pozdrawiam was lobuzy i nq ;)
     
  15. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Niestety błędów jest masa co każdy widzi, ale mi osobiście ostatnie zmiany podobają się. Gra pomalutku wraca na właściwe tory, oczywiście w tempie ślimaczym, ale lepszy wróbelek w garści niż ... Dodatkowo głównym elementem która trzyma ludzi przy tej grze są inni ludzie, wejście na ts'a żeby pogadać no i oczywiście wojenki. Ja tam dalej mam nadzieję że jednak coś drgnęło i zmieni się na lepsze. Jak to się mówi - może i nadzieja matką głupich, ale umiera ostatnia :)
     
  16. wWp

    wWp Okazjonalny autor

    Forum, to miejsce spuszczania wentyla. MODY, SMODY, GODY i inne tytuły są dla zmydlenia oczu. BP zrobi co chce bo wie, że w Polsce nic im nie grozi (sądy są i opieszałe i jeśli zasądzą to kwoty ... śmiech na sali). Gdyby za każdy słuszny pozew mieli zapłacić graczowy odszkodowanie np. 500-1000zł no to inna byłaby rozmowa.
     
  17. Jest masa błędów w grze na które my (cm,mod, itd) nie mamy wpływu. Staramy się pomóc jak tylko możemy, ale to nie my wprowadzamy patche ITD tylko BP. Błędy są i na zawsze będą w grach. Masz rację że powinny być naprawione w oka mgnieniu.. Natomiast tak nie jest, widocznie nie widać z strony firmy w tym dużego błędu który psuję grę. Najbardziej co psuję grę to boty/skrypty.. Osoby które grają uczciwie i poświęcają naprawdę dużo czasu na ulepszenie swojego statku są oszukane. Nie wiem czy kiedykolwiek będzie wprowadzone mega antybot tego nie wiem.
    Mam nadzieję jak również każdy gracz SF że będzie lepiej :)
    Jak to mówią, jeden nic nie wywalczy, natomiast jeżeli napisze 100/300/1000 osób ten sam problem zacznie być rozważany : )
     
  18. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Brak dalszej aktywności w temacie - zamykam i pozdrawiam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.