Dyskusja: Akcja specjalna: Dziewiąte urodziny Seafight!

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 17 marca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Tylko ze tego 3 bedzie inaczej wygladac niz to dzis ;p
     
  2. clocek

    clocek Okazjonalny autor

    TE 4 SKORKI NA WIELKANOC bedzie mogl wygrac kazdy? wiadomo jak?
     
  3. Jeszcze nie ma żadnych oficjalnych informacji o następnym evencie, a ten temat jest do obecnej imprezy - więc zakończmy ten wątek.
     
  4. D3M0N0L0GI4.666

    D3M0N0L0GI4.666 Mieszkaniec forum

    https://board-pl.seafight.com/threa...-martwi-2014-od-16-do-30-kwietnia-2014.23006/ . oficialnego info nie ma , ale w tamtym roku był ten sam ewent od 16 kwietnia więc można snuć domysły , że ten "błąd" który dziś się pojawił to nieoficjalna zapowieć zbliżającego się wielkimi krokami ewentu. Napisałem tu ,że zbliżającego się ewentu ponieważ gdyby nic nie planowali, żadnej akcji to okno akcji specialnej nie pojawiło by się samoistnie od tak . Pozdrawiam :)
     
  5. To jest event z zeszłego roku i wcale nie jest powiedziane że się powtórzy. Błąd jak błąd, jeszcze niczego nie znaczy. I prosiłem o zakończenie rozmów o nieistniejącej akcji.
     
  6. Czarujacy®

    Czarujacy® Czeladnik forum

    Racja + Cisza :) Komentarz prawdziwy. Jestem za i Dziele się tą wypowiedzią . :)
     
  7. ..PolishTerrorist..

    ..PolishTerrorist.. Ekspert forum

    kiedy 60f bd mozna uszlachetniac
     
  8. bartek12341

    bartek12341 Weteran forum

    Tego nie wiadomo, trzeba czekać :D
     
  9. clocek

    clocek Okazjonalny autor

    o dniach kaszteli coś wiadomo? dawno nie pokazywalo sie
     
  10. *PITER2979*

    *PITER2979* Ekspert forum

    [QUOTE="Czarujacy®, post: 362234, member: 91526" :)[/QUOTE]
    zapomnij BP+ci co placa za gre= jest porazka dla tych co nie placa bo ci placacy za gre naciskaja na BP aby wszystko bylo robione pod nich tak jest od dluzszego czasu a byly zapowiadane przez producenta nowe lvle pirata i elity i gdzie je mamy w kieszeni producenta i placacych i "palaczacych" za gre ze ktos moze cos sie dorobic za walute gry i temu ta gra tak wyglada jak wyglada a co do eventu to z tymi typhonami to porazka na maksa nie dosc ze ich malo to bija tylko ci co sa sponsorami BP
     
  11. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    zapomnij BP+ci co placa za gre= jest porazka dla tych co nie placa bo ci placacy za gre naciskaja na BP aby wszystko bylo robione pod nich tak jest od dluzszego czasu a byly zapowiadane przez producenta nowe lvle pirata i elity i gdzie je mamy w kieszeni producenta i placacych i "palaczacych" za gre ze ktos moze cos sie dorobic za walute gry i temu ta gra tak wyglada jak wyglada a co do eventu to z tymi typhonami to porazka na maksa nie dosc ze ich malo to bija tylko ci co sa sponsorami BP[/QUOTE]
    a tu pozwole sie nie zgodzic bo wystarczy ze bjesz wraki a potem jak nie masz bractwa to zbierasz walisz tadka i robisz mapy bonusowe a jak nie to bynajmniej mozesz uzbierac sporo amuletow i kul oaz zielone dusze za które mozesz kupić wiele dodatkow na czarnym rynku np amulety legby ktore niegdyś tez byly tylko dla jak ty to mówisz płacących.do tego mozesz wbic pierwsza setke rankingu i losowo wygrac np armaty vd lub burze ognia
     
    Czarujacy® lubi to.
  12. chriisss89

    chriisss89 Mistrz forum

    Byly nie dawno do uszlachetnienia.
     
  13. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    tu pozwole sie nie zgodzic bo wystarczy ze bjesz wraki a potem jak nie masz bractwa to zbierasz walisz tadka i robisz mapy bonusowe a jak nie to bynajmniej mozesz uzbierac sporo amuletow i kul oaz zielone dusze za które mozesz kupić wiele dodatkow na czarnym rynku np amulety legby ktore niegdyś tez byly tylko dla jak ty to mówisz płacących.do tego mozesz wbic pierwsza setke rankingu i losowo wygrac np armaty vd lub burze ognia
    -----------
    No niewiem czy tak latwo do setki wbic ja wywalilem ponad 500k konfeti i jestem kolo 300 miejsca na pl1 wiec nie jest tak rozowo ale wraczki polecam pewny zysk z harpunow 50
     
  14. ORPprzemorius

    ORPprzemorius Czeladnik forum

    a ja napisze tak ze ten evencik dla mnie byl bardzo oplacalny z samych wrakow bijac 50 nazbieralem 30 armat 55 na 3 lvl za konfetti z nich udalo mi sie po pare salw do trytona oddawac i nazbieralo sie 100 000 perelek wiec nie nazekam a jakby te pseudo fule tak nie topily uzbieral bym pewnie znacznie wiecej ale mimo wszystko dziekuje za udany evencik :)
     
    SMOD_*Angua* lubi to.
  15. ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬

    ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬ Mieszkaniec forum

    ja wystrzelałem 5 mln konfetti i jestem w drugiej setce na globalu
     
  16. ^Paula^

    ^Paula^ Młodszy ekspert

    Dlaczego juz wymieniono dusze skoro wymiana miała byc dopiero po zamknieciu rynku, kolejne jawne oszustwo ze strony BP
     
  17. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    Czarny rynek będzie otwarty do 2 kwietnia do końca dnia, gdy zostanie zamknięty przeklęte dusze zostaną wymienione na przychylność Trytona w stosunku 2 dusze : 1 przychylność Tytona.
    Przylaczam sie do pytania moze ktos to wytlumaczyc ?
     
  18. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    żebyś czasem za duzo amuletów legby nie kupił/a :p Jak nie trzeba,to wymiana w mgnieniu oka,a jak każdy chciałby na już,to nie ma mowy i trzeba czekać do tyg czasu...
     
  19. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    za szybko źle za późno źle :p jak wam tu dogodzić :D
     
  20. ^Paula^

    ^Paula^ Młodszy ekspert

    W oficjalnych jest dokładnie napisane ze wymiana odbedzie się 3 kwietnia
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.