Dyskusja: Akcja specjalna: Dziewiąte urodziny Seafight!

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 17 marca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -scandinavia-乂乂乂

    -scandinavia-乂乂乂 Okazjonalny autor

    Co to ma być za kpina z graczy czarny rynek do 2 kwietnia a dusze zabrane zostaly dzisiaj o 15.00 to jest chyba jakiś żart!
     
  2. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    Ciekawe co zrobia hehe buhaha ale smich dobrze ze mialem tylko 7 zielonych duszek ;D
     
  3. ***DZIARA***USS

    ***DZIARA***USS Okazjonalny autor

    ja przepraszam bardzo info na forum bylo wymiana 2 kwietnia a oni dzisaij wymienili czy oni se jaja z nas roba to ja teraz kupilem 500kluczy z czarnego rynku kupilem dodalo mi 500kluczy ? aa dowiedzialem sie ze juz wymienili ? to co teraza 500 k perelek na klucze wydałem i co poszlo w piach ? czy je wymienia ? bo nie rozumiem juz nic z tego
     
  4. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    Pierwszy raz od bardzo dawna cos zrobili bardzo szybko hahahah no niemoge jak se pomysle ze fule maja teraz po kilka/kilkanascie tysiecy amuletow to hahah pekam ;p
     
  5. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Jeżeli chodzi o wymianę jest to błąd, trzeba czekać. Został przekazany, proszę o cierpliwość.
     
  6. *PERE-UBU*

    *PERE-UBU* Aktywny autor

    znowu się popisali :D
    ja zdążyłem zakupy zrobić, wszystko wymieniłem na to co chciałem :)
     
  7. -*☆*KÍ*☆*™-

    -*☆*KÍ*☆*™- Forumowy żółtodziób

    Totalna masakra zwolnić wszystkich "programistów" i wysłać ich do kopania rowów z takimi umiejętnościami.
     
  8. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    Skrypt poprawny data nie ta a prima aprilis kiedy ? ;D
     
  9. ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬

    ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬ Mieszkaniec forum

    2015-03-31 15:00:52
    Zamówiono 0 x złoto. Powód: Magiczny herb
    haha tylko to mi zostało po evencie
     
  10. Adek[PL]

    Adek[PL] Młodszy ekspert

    mieli wymienić dusze za 3 dni dlaczego wymienili dziś? znów wałek
     
  11. MOCARZ_RONNI_USS®

    MOCARZ_RONNI_USS® Aktywny autor

    ooojtam za pare dni kolejny event :D obczajcie FB
     
  12. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    Proszę zapoznać się z regulaminem forum i nie podawać więcej informacji nieoficjalnych.

    2.14. Publikowanie nieoficjalnych informacji

    Zabronione jest publikowanie informacji na temat nadchodzących zmian w grze, które nie uzyskały autoryzacji na oficjalnych kanałach informacyjnych firmy Bigpoint
     
  13. MOCARZ_RONNI_USS®

    MOCARZ_RONNI_USS® Aktywny autor

    Ty modzik gdzie aj ci podalem jakies info o evencie ? czytaj z zrozumieniem napisalem ze za pare dni a nie ze np jutro bosheee widzisz i nie grzmisz
     
  14. ***DZIARA***USS

    ***DZIARA***USS Okazjonalny autor

    no ale ile ma czekac teraz blad bledem i co kupilem 500 kluczy i bedzie tak ze mi te klucze dadza 500 3 kwietnia na kolejny event ????? i co ??
     
  15. ***DZIARA***USS

    ***DZIARA***USS Okazjonalny autor

    albo przepadna calkiem i wg nie bede mial 500k perel co wydalem na te klucze i nic nie dostane ani zwyklych anic nic
     
  16. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    A gdzie w oficjalnych informacjach masz wiadomość o jakimkolwiek evencie za parę dni?;>
    Wpis, ktory Ci wkleiłam nie dotyczy tylko dat, ale jakichkolwiek informacji, więc sugerowanie, że event będzie i kierowanie na fb jest upowszechnianiem informacji nieoficjalnych.
     
  17. ŻOŁNIERZ6570

    ŻOŁNIERZ6570 Czeladnik forum

    jak zwykle brak dziadostwo
     
  18. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    POSTEVENTXCHANGE kod na 200 krysztalkow a ceny na czarnym rynku zostana zamienione z dusz na krysztaly.
     
  19. WkurzonaMamuśka

    WkurzonaMamuśka Czeladnik forum

    Super to ja klepałam boty żeby kupić sobie wzmocnienia za dusze a oni zadecydowali sami na co mi je wydać i co teraz mam puścić przelew na kryształy żeby mieć wzmocnienia czy te ich 200 kryształów wystarczy mi na nie ? . Brawo BP
     
  20. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    A kiedy beda dusze na krysztaly zamienione ceny weszlem na czarny rynek nadal dusze sa
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.