Dyskusja: Akcja specjalna: Dziewiąte urodziny Seafight!

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 17 marca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Cierpliwosci, dajmy im troszke czasu ;)
     
  2. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    Dlugo czekalem na armaty za krysztaly pasuje dokupic zx 25 sztuk :) :)
     
  3. -MordimerPL-ZPP

    -MordimerPL-ZPP Mistrz forum

    Normalnie pieknie, chciałem dziś zrobić zakupy na czarnym rynku, a tu już BP za mnie postanowiło co zrobić z duszami.
     
  4. ***DZIARA***USS

    ***DZIARA***USS Okazjonalny autor

    hahah zal mi ich ale ich rrekompensata 200 krysztalow kodd haha masakraaa :p
     
  5. ***DZIARA***USS

    ***DZIARA***USS Okazjonalny autor

    nie interesuuje mnie ale powiedzcie mi co z moimi kluczami kupilem 500 sztuk wymienia mi je czy przepadna bo niewiem ?
     
  6. ŻOŁNIERZ6570

    ŻOŁNIERZ6570 Czeladnik forum

    czy jak teraz kupię klucze eventowe to wymieniąmi je na zwykłe czy już jest za pózno?
     
  7. -*☆*KÍ*☆*™-

    -*☆*KÍ*☆*™- Forumowy żółtodziób

    Niech ktoś mi powie że to nie było celowe działanie Bp (jak się taki znajdzie niech dalej czyta opowieści drzewa sandałowego z suportu:)
    Coś bez wartości zamienili na poważna walute w grze (kryształy)
    Golenie owiec na masową skale :)

    Ps. wielka rekompensata 200 kryształków dobrze że na młoteczek styknie ale chyba prawdziwy by się przydał bardziej żeby w głowę się stuknąć i przestać być Owcą :D
     
  8. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    ja sie ciesze nic nie stracilem a zyskalem ale zobaczcie ile bledow lagow bugow i koda nie dali ucierpieli bogaci gracze odrazu kodzik .... i co pod kogo kreca? ;D
     
  9. -*☆*KÍ*☆*™-

    -*☆*KÍ*☆*™- Forumowy żółtodziób

    Myślę że się mylisz, ponieważ dobre konta stać na wymiane za kryształy (bo co z nimi mają robić mając fula i 20k kryształu)
    Odczują to słabe konta i Ci którzy planowali zakup wzmocnień tak aby skorzystać z nich w nadchodzącym ewencie.
     
  10. MazoDebi[GK]

    MazoDebi[GK] Czeladnik forum

    Ahoj Piraci!

    Wymiana dusz nastąpiła dzisiaj. Przepraszamy za przedwczesną wymianę gdyż taki przypadek w ogóle nie powinien mieć miejsca. To nie było planowane lecz stało się przez przypadek. Aby umożliwić Wam pomimo tego zakupy na czarnym rynku, zamierzamy zmienić walutę płatności z dusz na kryształy tak abyście mogli dokonywać zakupów dopóki czarny rynek nie zostanie zamknięty. Mamy nadzieję że kod zawierający 200 kryształów będzie Wam pomocny:

    za 200 kryształów to kupie kotwice, a nie skórke , znajac zycie przelicznik kryształów do dusz nie bedzie adekwatne do cenny, dzięki przedwczesnej wymianie zostałem pozbawiony samodzielnego wyboru nagrody z czarnego rynku, tylko zrobili to za mnie złodzieje,konsument został oszukany przez sprzedawce,myśle ze zaistniała sytułacja bardzo zaciekawi miedzy innymi rzecznika praw konsumenta...
     
  11. *PERE-UBU*

    *PERE-UBU* Aktywny autor

    Kiedy będzie losowanie nagród z pierwszej 100 rankingów?
     
  12. MOCARZ_RONNI_USS®

    MOCARZ_RONNI_USS® Aktywny autor

  13. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Ciekawe,za 3 min pojawia sie na nowo przedmioty na czarnym rynku,jak dadzą klucze za kryształy to niech się pocałują ...
     
  14. MazoDebi[GK]

    MazoDebi[GK] Czeladnik forum

    a skad wiesz ze juz bylo , zostałeś wylosowany lub znasz taka osobe??

    Powinno byc oficjalne info ze takie losowanie sie odbyło i kto został nagrodzony, tak naprawde nie wiemy czy nie zostaliśmy po raz kolejny oszukani przez BP, wnoskuje o opublikowane takiej listy i nie tylko z tej akcji ale z każdej kolejnej tak samo z losowania pucharu bokora!!!każdy powinien miec wglad i mozliwośc pogratulowania szczęśliwca.
     
  15. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Dokładnie, losowanie nagród już było.
     
  16. *PERE-UBU*

    *PERE-UBU* Aktywny autor

    są jakieś "jaja" z tym czarnym rynkiem, raz są kryształy, teraz znowu są dusze walutą, o co tu chodzi? :mad:

    chcę kupić armatki za kryształy i ich nie mogę a po odświeżeniu walutą są dusze
     
    Ostatnie edytowanie: 31 marca 2015
  17. ***DZIARA***USS

    ***DZIARA***USS Okazjonalny autor

    ale co z kluczami kupilem 500 kluczy mam te klucze ale specjane nie zwykle ? czy mi jeszcze wymienia
     
  18. *PERE-UBU*

    *PERE-UBU* Aktywny autor

    ostatnio na facebooku podawali nicki osób co wygrały losowanie i nie ma z tym problemu to dlaczego nie mogą podawać nagrodzonych w losowaniach z gry?
     
  19. Croppelka

    Croppelka Młodszy ekspert

    Świetnie.
    Na Azji event jeszcze trwa, jednak bez możliwości zakupów na czarnym rynku.
    Podczas eventu Zemsta Kalipso, na koniec zafunowano nam czterogodzinną przerwę z powodu "synchronizacji 5 etapu transmogryfikacji".
    I jakoś nikomu nie przyszło do głowy żeby pomyśleć o tym, że serwery maja różne czasy.
    O rekompensacie nie wspominam, bo przecież dla większosci serwów było to "wkrótce po zakończeniu eventu Zemsta Kalipso" a przedłużenie czasu eventu, praktykowane w innych grach, jest widocznie za trudne.
    Przeprosin też nie było.
    Wróciłam do gry po dłuższej przerwie i zastanawiam się czy gra, przy tego rodzaju "niespodziankach" komukolwiek będzie sprawiała przyjemność.
     
  20. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Zgadzam się. I w ciągu już blisko 4rech lat gry zauważyłem,że jest coraz gorzej. Nie naprawiane błędy(te z korzyścią dla graczy usuwane są od razu,lub jak najszybciej),lagi,bugi,opóźnione info o akcjach specjalnych,brak info,opóźniona wymiana,albo zbyt przyspieszona(jak w tym przypadku),Oscylowanie ciągle wokół pomniejszania salwy graczy,coraz więcej przedmiotów za kasę. Można tu wymieniać jeszcze.Żenada.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.