Dyskusja: Akcja specjalna: Dziewiąte urodziny Seafight!

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 17 marca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ..PolishTerrorist..

    ..PolishTerrorist.. Ekspert forum

    nagrody lsoowowe za rank od razu po akonczeniu eve sa rozdawane?
     
  2. KIELCE

    KIELCE Wyjątkowy talent

    2015-03-31 21:22:36Kupiłeś 1 x Brutus na czarnym rynku.-100 Kryształy
     
  3. *PITER2979*

    *PITER2979* Ekspert forum

    jakie losowanie to jest jawne oszustwo bo powinni brac pod uwage w losowaniu kazdego gracza ktory zajmuje jakie kolwiek miejsce a nie tylko pierwsza setke bo tym sposobem losowania promuja tylko tych co wala realny hajs na potege i do tego pelna dezinformacja na forum nie wspominajac o tych ktorzy pelnia funkcje cmow jak cos jest nie na korzysc gracza to raptem zegnaja sie bo niby czasu niema i nawet sam ICM nie mial na tyle odwagi zeby na forum oficjalnie sie pozegnac z graczami zrobila to za niego niezbyt lubiana ba tylko patrzec jak zamkna serwery i ci co sponsorowali BP zostana z reka w nocniku bo kasy nikt im nie odda a wlodarze BP udadza sie na dlugi urlop do tego to zmierza
     
  4. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    No jak widać,lepiej nie brać na serio tej gry i bawić się tylko na niej,bo klepanie botów niby ważna rzecz,ale czy zawsze jest sens spędzać nad tym tyle czasu?;> Tu odpowiedź daje nam tą sytuacją BP ;)
     
  5. ostatnimohikanin

    ostatnimohikanin Okazjonalny autor

    i co ja mam niby sobie kupic za te 200 kryształów? BUUUPoint zrobił wałka na ludziach. stracilem ponad 3000 dusz, nie kupilem tyle co chcialem przedmiotów z placu gry. Jesli nie umiecie dopilnowac swojej roboty to moze kabaczki obierac w raichu. Nastepnym razem nie podawać żadnych dat, zadnych obietnic, nic kompletnie. Nie umiecie - nie bierzcie sie za robotę. Ave Maryja
     
  6. MazoDebi[GK]

    MazoDebi[GK] Czeladnik forum

    ja osobiscie nie zamierzam odpuscic, prosze kompetentna osobe o wyjasnie nie co dalej BP zamierza z tym zrobić ?rekompensate w wysokości 200 krysztalów moga sobie w buty wsadzic, to jest istne złodziejstwo i robienie z ludzi (klientów) jajec, a może tak miało być wkoncu wielkanoc za pasem
     
  7. Errew

    Errew Hrabia forum

    wedlug mnie waluta w przypadku tej pomylki powinny byc amulety na ktore zostaly wymienione dusze i problem sam by sie rozwiazal:)
     
  8. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    Klucze eventowe zostały zamienione na zwykłe.
     
  9. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    Kolega chyba kupil klucze po tym jak zostaly zamienione na zwykle i ma te eventowe bo przez pewien czas po zamianie byla taka mozliwosc
     
  10. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    Ja też tak kupiłam i już zostały zamienione :)
     
  11. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Event zakończony. Temat - zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.