Dyskusja: Aktualizacja techniczna – AMS, pierwsza faza

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 17 lutego 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ๖ۣۜGREEN

    ๖ۣۜGREEN Czeladnik forum

    szkoda gadac dno
     
  2. stary_trolson

    stary_trolson Młodszy ekspert

    Ta aktualizacja doprowadziła do rezygnacji graczy z gry, ja awansowałem w rankingu o ponad 100 pozycji chociaż nie zdobywam PD. Moim zdaniem to pierwszy krok do zamknięcia serwera. Brawo BP.
     
  3. ~CopaCabana~

    ~CopaCabana~ Czeladnik forum

    Support doskonale wie ile ma kto punktow predkosci bo raz mi ba mowil, tylko przez support sie nie dowiesz bo im sie nie chce sprawdzac takich rzeczy, chodz ba posiada do tego narzedzia:)
     
  4. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Teraz nie ważąi bp sprytnie szybko zmieniło podpisy pod mieczem kilowym,stewą i ławkami dla wioślarzy,nie ma już węzłów,tylko jakieś punkty,a w momemncie pisania posta o tym nie wiedziałem. Bo oczywiście nie byli łaskawi wspomnieć o tym na forum. Wielka tajemnica,sami sie pewnie zamotali już w tym wszystkim... Tak czy inaczej,nie zamierzam kupować teraz za perły ławek,czy miecza kilowego,i tym samym rezygnować z wzmocnioego,czy tez opancerzonego kadłuba. Pływam na żaglu elitarnym i z taka predkoscia jak przed aktualizacją,wiec mi tam nie przeszkadza nic ;)
     
  5. Gabaa1991

    Gabaa1991 Czeladnik forum

    Na serverze US1 też narzekają. Zamiast pereł wypada życie i strata życia
     
  6. Agresja

    Agresja Ekspert forum

    Największy plus że kupiłem 3 mln pustaka i dalej pływam jak z 1 mln :) czyli i tak wolno i tak - ale już nie pełzam
     
  7. ๖ۣۜBelfego®™

    ๖ۣۜBelfego®™ Zaawansowany

    czas zakończyć tą grę bo to co tu się dzieje od roku czasu to jest nienormalne lagi jak są tak były ^^ gdzie jest ta gra co była 2 lata temu gdzie są te czasy ??teraz to zamiast statków to robią jakieś dziwolongi 0 walk bo tylko by chcieli zeby perły wyrzucać podstawy rosną a salwy nie zwiększyli heh powodzenia oby tak dalej!!!
     
  8. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Zmiany jeszcze nie zakończyły się. Poczekajmy aż to wszystko dobiegnie końca. Ja osobiście nastawiam się optymistycznie. Miejmy nadzieję, że zmierza to wszystko ku lepszemu ;).
     
  9. ๖ۣۜGREEN

    ๖ۣۜGREEN Czeladnik forum

    tak poczekajmy az wszystko inne tez popsuja haha teraz zabiora sie za salwe bedziemy strzelac pa 3000 z elitara
     
  10. BlackSabbath[PCA]

    BlackSabbath[PCA] Naśladowca mistrzów

    troche sie wyklarowało :)
     
  11. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    No coś powinniśmy zauważyć te zmiany, zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce :)
     
  12. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    Ta poprawka jest dużo lepsza :D Lepiej teraz będzie pływać i topić.
     
  13. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Bardzo fajna sprawa, w końcu wszystko zostało dokładnie opisane kiedy i w jaki sposób działa no i oczywiście miłe zaskoczenie, że poziomy zniszczenia zostały obniżone.
     
  14. Bobi.Tcz[WMF]

    Bobi.Tcz[WMF] Okazjonalny autor

    no a może tak przetłumaczyć na polskie forum ten obrazek co??[​IMG]
     
  15. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Na życzenie:

    Normalny
    100% - 51%
    Uszkodzony
    50% - 26%
    Płonący
    25% - 0%
    Talent ,,Przyjaciel
    wiatru" poziom 5
    Ławka dla wioślarzy
    Poziom 6
    Stewa rufowa
    Poziom 6
    Miecz kilowy
    Poziom 6
    Loter poziom 2
    Zagle poziom 5
    Elita
     
  16. URWE.CI.USZY

    URWE.CI.USZY Okazjonalny autor

    Tak wszystko super zabrali predkosc z blyskotek zeby sprzedac nam statek z predkoscia z dzialu platnosci za 120 zl. haha dobre :p

    __________________
    MOD_Mróz.

    Czcionka.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 kwietnia 2014
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.