Dyskusja: Aktualizacja techniczna – AMS, pierwsza faza

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 17 lutego 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Jurajska

    Jurajska Okazjonalny autor

    i pomyslec ze to dopiero pierwsza czesc tych aktualizacji , ciekawe co za udoskonalenia beda w nastepnych :rolleyes:

    PS ; jak teraz kupic komandora 3 ?
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lutego 2014
  2. _Pitas_

    _Pitas_ Czeladnik forum

    To teraz nieopłaca się pergaminów robić^^ , a jak już ktoś chce na siłę go robić to trzeba się modlić żeby podstawa niewpadła :D . A tak wg to wiem dlaczego dali teraz do bokory skórke z + 20% do repki ;p , teraz pływając z skórką z % i hp trzeba bedzie kupić majtka poz 5 , bo bez tego to ani rusz ;/
     
    MAJTEK™ lubi to.
  3. MacTavish

    MacTavish Młodszy ekspert

    Seafight PLUS :)
     
  4. Sylwunio

    Sylwunio Aktywny autor

    tak czytam, czytam i widzę niezłe jaja z tą aktualizacją :D robcie pergi do ostatniej fali i czekajmy az to naprawia.Czyli nigdy, jak z wiekszoscia problemow w grze :p ale co tam, lepiej pozbyć się ostatnich graczy którzy jeszcze graja i zamknac serwer, bo chyba o to im chodzi. Pzdr BP
     
    MAJTEK™ lubi to.
  5. URWE.CI.USZY

    URWE.CI.USZY Okazjonalny autor

    mam jeszcze pytanie do moda co z moim podwajaczem mam na 4 miesiace i nie dziala i to nie tylko mi tylko wszystkim
     
  6. Jurajska

    Jurajska Okazjonalny autor

    ale mam jeszcze 4 dni PD wiec jak mam czekac ? naprawa zejmie im pare tygodni o ile nie miesiecy :mad:

    piszesz mi o tym jak byc powinno , sprawdz a zobaczysz ze sie nie da :confused:
     
  7. Dobrze, chociaż nie bedą teraz robić pergaminów na scarach .
     
  8. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Problem został zgłoszony.
     
  9. *Bogdan*

    *Bogdan* Młodszy ekspert

    A ja mam kilka pytań co do obecnego systemu naliczania prędkości :)

    1. Czy belki mają wpływ na prędkość, jeżeli tak to w jaki sposób jest ona naliczana ?
    2. O ile punktów zwiększa prędkość Loter poziomu 1 i 2 ?
    3. Czy Kotwica oraz Kadłub ma wpływ na prędkość.
    • Kadłub (poziom 2) jest udoskonaleniem wzmocnionego kadłuba. Minimalizuje nie tylko szkody powstałe po zderzeniu z rafą, ale także szkody poniesione w walce.
    • Kotwica (poziom 2) nie tylko umożliwia korektę trasy podczas żeglugi, ale też chroni przed wywróceniem statku do góry dnem podczas silnych sztormów.
     
    MAJTEK™ lubi to.
  10. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Co do zmian w hp. Po dzisiejszej aktualizacji elitarne belki dają 900 hp.
     
  11. †Samotny†

    †Samotny† Okazjonalny autor

    Czy komuś nie zwiększyło salwy oraz podstawy? Bo mi nie, mam tak samo jak przed aktualizacją. :/
     
  12. Restart za 30 minut. Może coś dzisiaj naprawią.
     
  13. Sylwunio

    Sylwunio Aktywny autor

    nie sądzę :D
     
  14. ™°๖ۣۜOŵ¢žãR°™±™

    ™°๖ۣۜOŵ¢žãR°™±™ Forumowy żółtodziób

    aha :D najlepsze by byłopodstawa to 350-400k mniej elitary by szło itp :D mozna sb pomarzyc:D
     
  15. URWE.CI.USZY

    URWE.CI.USZY Okazjonalny autor

    dobre jestem ciekaw odpowiedzi
     
  16. BlackSabbath[PCA]

    BlackSabbath[PCA] Naśladowca mistrzów

    własnie zalogoweałem się,czekajmy na szamana voodoo poz 3 na stałe do kupienia,jedyna opcja nie walcząc zbierac cokolwiek z mapy,naprawa żagli masakra
     
  17. Szamana 3 na stałe? Rozwiń info. :)
     
  18. URWE.CI.USZY

    URWE.CI.USZY Okazjonalny autor

    brak perel w blyskotkach ladnie dzialaja
     
  19. BlackSabbath[PCA]

    BlackSabbath[PCA] Naśladowca mistrzów

    podwajacz juz działa,na global 1 ,nie wiem jak u was,szaman poz3 da jakis efekt przy zbieraniu bonów czy ogólnie spokojnej grze,przy wojence tez ale nie taki o jaki mi chodzi,naprawa żagli i tak bedzie konieczna

    ps.mam nadzieję że salwa zostanie :)
     
  20. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Pożyczone od Finów:

    [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.